Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mam go w slocie na pistolet i idę z mordą przy ziemi a plecaka nie ma :( On się pojawia czy coś? Truchło Gaigera i tego kumpla bandyty znalazłem. Popróbuję jeszcze powychodzić i powchodzić do lokacji może jakiś skrypt focha strzelił.

@Edit: No więc, sejw twój jest bardzo pomocny. Nie ma to jak sejw z samego końca gry.. Jak ma mi niby to pomóc? Proszę o wyjaśnienie bo ja tego nie ogarniam.

 

A wracając do tematu,inwerter wstawiony w slot zaraz po tym jak go znajdę i nie odpala nic zero null. mogę biegać po całej mapie i nic. Robię dokładnie jak w poradniku i tak dupa.

Edytowane przez Marjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak niekoniecznie musi być w miejscu gdzie jest w poradniku. W modzie spawn jest losowy. Ale gdzieś w okolicy tego poradnikowego powinien być twój. Zbyt dużo czasu upłynęło od mojej gry, więc w szczegóły nie wejdę. Pamiętam tyle, że czasem trzeba było samemu się natrudzić, aby znaleźć item. Podpowiedzi nie pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Musisz się cofnąć w grze. Jak jesteś pierwszy raz na Kordonie to idziesz w stronę tunelu za ATP, tam gdzie w podstawce jest przejście z Doliny Mroku. Tam, między drogą a nasypem, jest ognisko. Przy nim siedzi gość, bodajże przewodnik. Jak podejdziesz, zamieni się w pijawkę. Zabijasz go, a wtedy najemnicy w labie oddadzą ci dokumenty bez jednego strzału. Jeżeli nie chcesz się cofać, przeczytaj temat upadłóej gwiazdy. Było tam jak poradzić sobie z najemnikami, ale łatwe to nie jest. Możesz spróbować stanąć tak blisko gościa, że nie strzeli a walnie cię kolbą. Albo zaraz po rozmowie spróbowac wskoczyć do szybu windy, a jak to ci się uda, to już sobie ppowinieneś poradzić. Były i inne sztuczki, ale myślę, że najszybciej będzie cofnąć się w zapisach i zabić kolesia przy ognisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłeś już w labie i gadałeś z Arnoldem?

Ja przeoczyłem tego pijawkę-przewodnika i aby nie powtarzać gry, gdy otworzyło się okno dialogowe, to przytrzymując klawisz "do tyłu", naciskałem Esc. Tak aby uciec do tego korytarzyka z teleportem. Zrobiłem zapis i i pobiegłem za windę, po drodze waląc pomocnika Arnolda, I zza widy przeprowadziłem dialog. Już nie pamiętam, czy zaraz po dialogu, czy już na schodach w dół, walnąłem też Arnolda. I dotarłem do końca moda. Więcej nie pamiętam.

Skorzystaj z tego linka: http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=220.0

 

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kombinezon znajdziesz w laboratorium X10 za jednymi z drzwi zamkniętych na kod. Kod do drzwi zdaje się że podaje Rennes przy wejściu do biolaboratorium. Wejście do X10 chyba było tam gdzie zawsze. Nie pamiętam już. Biolaboratorium jest na Radarze, jak idziesz główną drogą to pierwsza odnoga w prawo, za wagonikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Po odpaleniu się etapu 4: dywersanci, artefakt wampir który jest OP(909 wytrzymałości) zmienia się automatycznie w śmieć żrący naszą wytrzymałość i dający głód.

To tak ma być? Szkoda mi go, zastanawiam się czy go gdzieś nie zakitrasić i później po nie go nie wrócić.

Fajny art i taki zonk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.