Skocz do zawartości

Priboi Story 1.4 - Ukryte Zagrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cytat

Instalacja moda:
Sposób instalacji zależy od wersji moda...
A. Jeżeli posiadamy aktualną wersję Priboia Story UZ 1.4+ fix1+ fix2 + dll to:
1. Instalujemy Stalkera SoC w wersji 1.0004
2. Wypakowujemy moda i kopiujemy folder "gamedata" do folderu z grą
3. Wypakowujemy spolszczenie i kopiujemy folder "gamedata" do folderu z grą
4. Pliki .dll kopiujemy do "BIN"
5. Otwieramy w notatniku plik fsgame.ltx
Zmieniamy linijkę $game_data$ = false| true| $fs_root$|..na.. $game_data$ = true| true| $fs_root$|

Tylko nie zapomnij po wrzuceniu gamedaty wrzucić tych fixów 1.4.1, 1.4.2 bibliotek dll no i na końcu spolszczenia

 

@down

Nie ma sprawy ;)

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
51 minut temu, Wernoch napisał:

Mam problem z plikami gamedata.7z. pierwszy można normalnie rozpakować, a drugiego i trzeciego nie mogę ruszyć. Pobrałem całą paczkę z MEGA. Na Yandex jest to samo.

Jak zaczniesz wypakowywać jedną gamedatę 7z. 001, to 002 i 003 wypakowują się automatycznie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wypakowałem gamedata dostałem folder około 2,5GB. Wszystko dobrze wkładam to do stalkera. Plik LTX oczywiście zmieniony na true. Jest jednak następnym problem, otóż gra się nie chcę się włączyć jest crash od razu.

Nie instalowałem od razu wszystkich plików tylko tą pierwszą gemadate i nic więcej.

Mam wersję CDA z degradem do wersji 1.0004 sposobem Kpuc-a.

Pytanie brzmi czy muszę zainstalować wszystkie fixy żeby gra odpalała? Bo już nie mam innego pomysłu co mogę spróbować zrobić.

Crash:

Spoiler

Expression    : fatal error
Function      : CStringTable::Load
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
Line          : 53
Description   : <no expression>
Arguments     : string table xml file not found ui_st_pda.xml, for language rus

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wernoch

Tak wrzuć wszystkie fixy, biblioteki dll, polonizację i patcha do niej. Wszystko jest w pierwszym poście, a i tutaj w na tej stronie 2 posty nad twoim postem wszystko jeszcze raz cytowałem, bo ktoś miał problemy z uruchomieniem i jak zrobił jak instrukcja przykazała to grał ;)

Też mam tą wersję moda zainstalowaną.

Co do bugtrapa to w gamedata\config\text masz wszystkie foldery typu rus, pol, eng?

AAAAAA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze ten twój folder.

A zainstalowałeś moda od nowa z tymi wszystkimi fixami 1.4 (są 3 te fixy: gamedata_14fix, gamedata1.4fix1, 14fix2) bibliotekami dll, polonizacją i patchem do niej?

Ja pobrałem moda z linka do MEGA bo tam jest wszystko w jednej paczce.

 

@edit

Te pojedyncze pliki u mnie to są pliki tekstowe z polskiej podstawki, nie ważne w twojej sytuacji. To z Repaków Komy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wernoch napisał:

Crash:

  Ukryj zawartość

Expression    : fatal error
Function      : CStringTable::Load
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
Line          : 53
Description   : <no expression>
Arguments     : string table xml file not found ui_st_pda.xml, for language rus

W folderze rus brakuje pliku ui_st_pda.xml. Trzeba go tam dodać. Jeżeli to się pojawiło, to zazwyczaj brakuje więcej plików. Najlepiej jest wypakować polską podstawkę i dodać ten plik, albo znaleźć w jakimś spolszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiem, że w tej chwili nikt nie gra w tego moda, ale może ktoś pamięta.

Mam problem na Radarze z predatorem. Po zabiciu go i przetrząśnięciu jego plecaka następuje odliczanie do wybuchu atomowego. Gdy czas mija gra się zawiesza i jedynie przez menedżera zadań mogę wyjść. Log zerowy. 

Może ktoś pamięta co zrobić.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem moda. I powiem, że wrażenia mam mieszane. Niby poszerzony Priboi, ale te wzbogacenia niknął całkowicie przy niedoskonałościach związanych dajmy na to z handlem i zbieraniem broni. Arsenał jest rzeczywiście pokaźny, ale co z tego jak nie można wykorzystać go. Znajduję w schowku np. miniguna, ale amunicji do niego nie mogę wziąć z poległych. Pod koniec gry, kiedy wszystkie schowki mam obleciane, 90% znalezionej broni  jest nie do wzięcia. Dla mnie - kompletne wypaczenie.

Niedograne są również ikony w plecaku. PDA GG to dwie puste kratki. Exa - w czterech kratkach jakieś fragmenty samochodu. I jeszcze kilka innych perełek.

Większość zadań nie istnieje w PDA. Trzeba robić screeshoty aby nie zapomnieć. To ma być utrudnienie ? To jest lenistwo autorów. 

Jedynie AI NPC broni się świetnie. Są naprawdę pomysłowi i ich wachlarz zachowań defensywnych jest naprawdę szeroki.  

Reasumując. Lepiej zagrać w normalnego Priboia. Kolejny raz potwierdza się spostrzeżenie, że modowanie moda przynosi kiepskie efekty.          

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć, mam problem z instalacją Priboi'a 1.4 . Po wypakowaniu i wrzuceniu gamedaty do folderu z stalkerem, gra się nie uruchamia - pojawia się czarny ekran i wraca po sekundzie do pulpitu bez żadnego błędu. Gra bez moda uruchamia się poprawnie. Reinstowałem nawet samego stalkera.

 

Mod nie mi nie działa z fiksami, bez fiksów itp zawsze dzieje się to samo .

Wersja gry to: 1.0004.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.