Skocz do zawartości

Priboi Story 1.4 - Ukryte Zagrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam pobrać i zagrać ale...ale mnie przeraża to:

 

Download...
1. Aktualna wersja: Priboi Story UZ 1.4+fix1+fix2 +dll (rozmiar: 1.06 GB)
- http://depositfiles....files/713gl3n6i
2. Fix przejściowy z Priboia Story UZ 1.3 na 1.4 - http://narod.ru/disk...a_14fix.7z.html
3. Fix 1.4.1 - http://narod.ru/disk...1.4fix1.7z.html
4. Fix 1.4.2 -http://narod.ru/disk.../14fix2.7z.html
5. Pliki .dll - http://pl.rghost.net/37525560
Instalacja moda:
Sposób instalacji zależy od wersji moda...
A. Jeżeli posiadamy aktualną wersję Priboia Story UZ 1.4+ fix1+ fix2 + dll to:
1. Instalujemy Stalkera SoC w wersji 1.0004
2. Wypakowujemy moda i kopiujemy folder "gamedata" do folderu z grą
3. Wypakowujemy spolszczenie i kopiujemy folder "gamedata" do folderu z grą
4. Pliki .dll kopiujemy do "BIN"
5. Otwieramy w notatniku plik fsgame.ltx
Zmieniamy linijkę $game_data$ = false| true| $fs_root$|..na.. $game_data$ = true| true| $fs_root$|
B. Jeżeli posiadamy wersję Priboia Story UZ 1.3 to:
1. Instalujemy Stalkera SoC w wersji 1.0004
2. Wypakowujemy moda i kopiujemy folder "gamedata" do folderu z grą
3. Fix przejściowy z 1.3 do 1.4 i kopiujemy folder "gamedata" do folderu z grą
3. Fix 1.4.1 i kopiujemy folder "gamedata" do folderu z grą
4. Fix 1.4.2 i kopiujemy folder "gamedata" do folderu z grą
5. Pliki .dll kopiujemy do folderu "bin"
6. Spolszczenie... kopiujemy folder "gamedata" do folderu z grą
7. Otwieramy w notatniku plik fsgame.ltx
Zmieniamy linijkę $game_data$ = false| true| $fs_root$|..na.. $game_data$ = true| true| $fs_root$|
SPOLSZCZENIE MODA PRIBOI STORY 1.4 UKRYTE ZAGROŻENIE

 

Za dużo czegoś w coś , lubię 1 lub 2 pliki - jasno i prosto.

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Dodałem do pobieralni patch do spolszczenia, z uwagi na informację na stronie http://www.sendspace.pl

 

http://pliki.stalkerteam.pl/index.php?action=view_file&id=165

 

 

Uwaga! Z dniem 01 września 2014 serwis Sendspace.pl kończy swoją działalność.
Prosimy do tego czasu pobrać wszystkie ważne pliki. Po tym terminie wszystkie treści będą niedostępne.

 

Prosiłbym szczególnie tłumaczy o sprawdzenie czy na tym serwisem nie ma jakiś ważnych plików które później mogą przepaść.

 

@bokser1488

 

Link do spolszczenia http://pliki.stalkerteam.pl/index.php?action=view_file&id=166

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować :biggrin:

Mam problem w grze, mianowicie: niektórzy stalkerzy np. Iwancow i Garik nie chcą ze mną rozmawiać. Mówią coś w stylu "Nie myśl, że będziemy z tobą rozmawiać, prawdopodobnie podajesz się za kogoś kim nie jesteś, musisz udowodnić, że można cię spóścić z oczu" Wiecie może co jest tego powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabij garika, bierz zioło i nogi za pas :)

Dziękować :biggrin:

Mam problem w grze, mianowicie: niektórzy stalkerzy np. Iwancow i Garik nie chcą ze mną rozmawiać. Mówią coś w stylu "Nie myśl, że będziemy z tobą rozmawiać, prawdopodobnie podajesz się za kogoś kim nie jesteś, musisz udowodnić, że można cię spóścić z oczu" Wiecie może co jest tego powodem?

Zabij Garika, zgarnij zioło i bierz nogi za pas :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Agropromie w lewym górnym rogu mapy jest bagno a w nim siedzi saldat i za nim jest skrzynia. W tej skrzyni jest laptop :)

Czy powie mi ktoś gdzie mogę znaleźć te fixy na dialogi które wstawiał  Smox ?Przebrnąłem przez całe forum i nie ma ich :(  Mam problem z agentem Mi5 gdzie nie mogę popchnąc zadania na kameleona :(

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak- jestem po Barze, miałem wyprawę na Jantar z racji braków w amunicji (chciałem do Mosina i BM16, tej długiej nieobrzynowej- dostałem do zdobytego na tym terenie Baru między samym Barem a Jantarem M14. Zdobyłem kilka broni, mimo wszystko zakaz dobrych broni jest albo celowo dziurawy, albo niecelowo - mimo to M14 i jakaś grozopodobna broń na amunicję 5,56 i protectra to nie arsenał, szczególnie że posługuje się kałachem 74 z Lunetą i dopiero od Jantaru nie latam z Tozem. Nie miałem kombinezonu pana dowódcy bo zbugował się i spalił, więc zdobyczny stalkerski i Wolności na dzikim Barze to miły postęp. Cel na dziś- przebuszować zaznaczone skrytki na Wysypisku, znaleziony AK74M, ładny i czarny. Potem ruszam na Dolinę Mroku, gdzie mamy parę zadań , gram na "Miszczu" i amunicji mało. Wie ktoś gdzie jest amunicja do BM16?

 

Co do plusów i minusów-

Plusy

-dużo niebezpieczniejsza Zona, co mi się podoba.

-więncyj artefaktów!

-Broniów tyż!

-i innych pierdół.

-amunicji nie ma.

-i innych rzeczy też nie (bronie z trupów)

 

minusy

-amunicję jednak powinno się kupować, do BM nie ma chyba nigdzie co jest minusem, gdzieś powinna być.

-czasami jak w złym momencie zapiszesz zanim się właduje dostajesz kulę w łeb.

- nie jest to mod niezawodny- musiałem sporo się natrudzić by nie wyskakiwał mi z BSOD (!!!!) i resetował kompa.

- normalne wyloty też są częste.

- i podnoszenie z funkcją weź wszystko też je wywołuje.

- nie ma oznaczenia snu, więc musisz się domyślać czy jesteś zmęczony czy nie.

Edytowane przez Hrothgar
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś już może skąd dostać kod do X-10? Pomijając zabicie Dezika bo na niego dostajemy zlecenie później (chcę grać zgodnie z fabułą). Oraz gdzie jest dokładnie to miejsce w DM o którym pisał wcześniej kolega Cichy: "W Dolinie Mroku w bazie bandytów, tam gdzie w NS był nadajnik (pokój z balkonikiem na który wskakujemy z dachu) jest dokument bez dwóch cyfr."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem w wersji 1.3- o ile się nie mylę , to jak masz ten budynek w którym był główny bandyta. Chyba w tym miejscu jak jest placyk z dwoma innymi budynkami, tworzącymi litere u. Mogę ci rzec że tak to to miejsce.

W tym momencie mam świetny arsenał, choć gram głównie zmodyfikowanym Desert Eaglem na 9x39, krótkim Benelli (doskonała broń, do kupienia u Sacharowa), Mosinem z lunetą (o wiele lepiej mi się snajpi nim niż dragunowem), M14, MP5 SOPOM (świetna broń z 50 nabojowym magazynkiem na 5,56) i kilka innymi broniami.

 

Natomiast mam pytanie gdzie leży sejf błotnego doktora...

Edytowane przez Hrothgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam prośbę, staram się grać zgodnie z fabułą i mam dylemat, wykonuję 3 zadania w Dolinie Mroku a konkretnie jestem w X18 gdzie mam pomóc kolesiowi załatwić chyba pijawkę , chcę wejść przez pierwsze drzwi z kodem i nie mam kodu. W poradniku nic na ten temat niem, lekko się zapętliłem, co robię nie tak, proszę o sugestie.

Dzisiaj odwiedziłem podziemia Agropromu i tam mam notatkę, że kody do X18 są ukryte na CEA, to jak to się ma do poradnika, że na początku gry mamy iść do DM i udzielić pomocy w X18 w walce z pijawką.

Jestem w X16 i wywala mnie z takim logiem, co to oznacza.

Nowy Dokument programu Microsoft Word (4).rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X16 z problemami ale zaliczone, faktycznie  koło stacji paliw pomogłem w walce z pijawką agentowi, myślałem, że trzeba wejść do X18 i tam mu udzielić pomocy. Kod do drzwi w X18 mam,(jeden) znalazłem w X16 a drugi to powinien być na CEA1, ale jak by ktoś miał drugi byłbym niezmiernie wdzięczny.

Mam też problem z Upiornym Kulebiakiem, mam go 1 i schodziłem po kilka razy DM gdzie powinien się spamować i nic.

Upiorny Kulebiak znaleziony, mam dalej problem z kodami do X18.

Niestety mam problem i nie umiem go rozwiązać, biorę modół od Predatora na Radarze i wywala mnie do pulpitu bez loga, czy ktoś miał coś takiego i jak temu zaradzić?.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, cofnąłem sie z grą bo wydedukowałem,że lekko pokiełbasiłem fabułę,bez problemu zabrałem modół i te zabawki, które miał. Teraz muszę znaleźć pierwszy kod do X18, drugi mam, tylko nie wiem gdzie go szukać niby na CEA1, lecz w poradniku piszą aby za pierwszą wizytą w Prypeci nie iśń np. na stadion, to jak się dostać do CEA1?, coś ten poradnik jest lekko pokręcony, będę działał metodą prób i błędów, jak coś nie wyjdzie będę prosil o pomoc.

Właśnie w Prypeci szukam zaginionego oddziału Specnazu i nie umiem znaleźć, gdzie oni są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, teraz mam się przebić i wezwać pomoc z tym, że jeszcze nie byłem w X18 to po pierwsze i nie wiem czy po wezwaniu pomocy nie będzie końca moda, lekko pokręcona ta fabuła.

Teraz mam znaleźć dokumenty pod sarkofagiem, nachodziłem się jak głupi kilka razy tam i nazad i nie znalazłem, gdzie one mogą być?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiłkowałem się poradnikiem i w dalszym ciągu nie mogę zaleźć Pendrive Striełoka, w Prypeci niby powinien być w plecaku ale tam go nie ma, zlatałem Magazyny Wojskowe wybiłem ponownie całą bazę i dalej już nie mam pomysłu. Może tak być, że podczas zdobywania bazy z Czachą nie znalazłem Striełoka i fabuła się pokręciła, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.