Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

@MaklerR

Smox dobrze pisze, pamietam bo też miałem z tym problem, bo to zadanie na gębę, myślałem, że to jakiś quest poboczny :)

W dniu 1.04.2015 o 21:59, tom3kb napisał:

żeby wejść do labu trzeba przynieść wisiorek pomocnikowi naukowca. Wisiorek dostajemy bodajże w x18 od tego gadającego zombie co jest na samym dnie labu w studni. Pamiętam to bo miałem ten sam problem z bunkrem na Jantarze. ;)

Cytat

I tutaj obiawia się moim zdaniem największa wada tego i wielu innych modów. Nieodpowiednio opisane zaznaczone questy Pogadałem z tym naukowcem i domyśliłem się, że to jest jakiś quest. Nawet zapisałem sobie w notatniku bo oczywiście wpda nie ma o nim nawet wzmianki. Ani w zadaniach ani w notatkach. Przez takie coś można utknąć w modzie na dobre. Żeby chociaż w rozmowie było chociaż wspomniane, że zrób to dla mnie, pozwole ci wejść do bunkra. Albo chociaż dochodząc do tych drzwi, żeby była jakaś informacja lub gadka profesora, że zanim cię wpuszczę pogadaj z naukowcami na placu to już by trochę naprowadziło ale nie nic ani słowa bo po co. Ja uznałem, że quest na wisiorek to zadanie poboczne na gębe i jak debil przez 15 min na różne sposoby próbowałem wejść do bunkra.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem przekonany, że medalionu nie dostałem od Starucha, a znalazłem w jednym z pomieszczeń X18, ale teraz już sam nie wiem - pewnie się mylę. Dużo tam było różnych śmieci do pozbierania...

Przy okazji, jeszcze jedna rzecz:

On 18/01/2018 at 7:30 PM, ViS said:

4. I na koniec najlepsze… Po otrzymaniu kasy od Barmana za wyłączenie mózgozwęglacza ten nam mówi, że w bunkrze żaby w kordonie czeka na nas jakiś stalker. Poszedłem, faktycznie jest jakiś koleś. Kwestia dialogowa trwa bardzo krótko (coś na zasadzie „jesteś”, „tak”) i potem ładuje się nowa mapa. Dalej jesteśmy w bunkrze, ale ten jest oświetlony czerwonym światłem. Wszędzie pełno szkieletów na schodach stoi karlik i nic nie mówi. A gdy zbliżymy się do wyjścia następuje teleportacja do elektrowni i znów to samo. Po przejściu kawałka mapy kolejna teleportacja, tym razem do fabryki Rostok. Tutaj trochę dłużej łazikujemy i kolejna teleportacja i przychodzi powiadomienie „pośpiesz się, jestem w podziemiach”. Do podziemi nie dochodzimy, bo kolejna teleportacja znów do bunkra Żaby i widzimy, jak karlik ucieka po schodach. Pobiegłem za nim, ale zniknął gdzieś w wiosce. O co w tym wszystkim chodzi, kto czeka w podziemiach, na końcu trzeba pogadać z tym karlikiem, zabić go.??? Co jest grane??

W pewnym momencie na Rostoku widzimy karlika stojącego za dużą skrzynią - zaglądamy do niej, a tam:

Spoiler

rosm134.jpg.b1a183c2e829f535243e86dea09cacda.jpg

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GucioPL - przechodzenie moda po Rosyjsku ze strony:

http://stalkermod.ru/forum/57-oblivion-lost-remake/86655-prohozhdenie-moda-oblivion-lost-remake-v25.html

Tamże od Wadidels: (Ура нашел банку консервов под мостом , еще немного проживу , наконец то дожил до того как появился ассортимент у Жабы .) Hura znalazłem pojemnik z konserwami pod mostem, jeszcze długo pożyję, w końcu dożyłem do tego, że pojawił się asortyment u Żaby.

Jest most i jest wiadukt - poszukaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zwinny napisał:

Przecież sidorowicz ma jedzenie, wystarczy zrobić 2,3 zadanka i kupić u niego

U mnie nie miał właśnie. Nie mogłem tych zadań ukończyć ponieważ na zadaniu z Kontrolerem Strelok mi z głodu umierał.

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi. :)

Jeszcze jedno pytanie.

Po pogadaniu do Tchórza atakują mnie od razu Mi-24 bez możliwości ucieczki.

Jest jakiś sposób na ich wymijanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobre i to :D Dzięki śliczne!

Zaraz mnie szlag trafi...

Pobrałem repacka. Zainstalowałem, potem zainstalowałem fix19. Na sam koniec polonizację... 
Co otrzymałem?

 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function      : CUIXmlInit::InitStatic
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\ui\UIXmlInit.cpp
[error]Line          : 172
[error]Description   : XML node not found
[error]Arguments     : tab_video:cap_vsync
 

stack trace:



Wylot pojawia się po wejściu w ustawienia...

Zaraz mnie... strzeli.

 

Expression    : fatal error
Function      : CResourceManager::_GetBlender
File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\ResourceManager.cpp
Line          : 49
Description   : <no expression>
Arguments     : Shader 'models\artef' not found in library.

Po wczytaniu save od Maklera... chyba OLR 2.5 mnie nie lubi.

Nawet po rozpoczęciu nowej gry się pojawia ten wylot... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie leżą ciała "kurierów"  za drugim kompleksem (budynek z namalowanymi naukowcami).Najlepiej minąć szlaban i od prawej isć w wzdłuż ogrodzenia i dalej będą leżeć ciała i walizka,ale uważaj bo promieniowanie jest tam spore. Oczywiście nie uda Ci się oddać walizki bo mutanty zap***dolą tam wszystkich. Walizka z artem a w zasadzie sam artefakt przyda się na Jantarze,także nie sprzedawaj go,ale możesz go urzywać jak gravity guna z Half Life 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.