Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już dość daleko w grze i powiem,że w schowkach bardzo rzadko się zdarzają akurat. Najlepiej sobie kupić z 4 i zamieniać je spokojnie, a jak zostanie nam jeden to iść naładować wszystkie do saharowa. A jeszcze najlepiej, jeśli masz przenośną ładowarkę do nich. Dostaniesz ją w nagrodę od gościa na placu budowy, który jest na obrzeżach lokacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie ładuję większość handlarzy.. Sidor, Barman, Wasili i handlarze frakcji mogą je ładować.

Cena co prawda dość droga ;) no ale czego się dla wymarzonego , wytęsknionego tego jednego jedynego egzo nie robi..

 

Pytanie z ciekawości, u was też w tej wersji zawodnicy nie chcą się ubierać w sprzedane przez was pancerze. nawet jak są o wiele lepsze od ich?

Edytowane przez Ignachinio
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, raz na próbę w chutorze na bagnach gdyż nie wiedziałem, że pojawił się nowy wróg (Biomasa ;) ) obczaiłem co i jak i już bez nieśmiertelności ciąg dalszy moda przechodziłem. Pany gdzie jest Prosiak w zadania dla Krzyża.. cały raz przeszedłem mięska nie ma :P

 

Najnowszy problemik, Mam wymarzony wykrywacz metali latam po tym lesie lecz nic nie znajduje.. Gdzie ten schowek dla Żyły?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Ci 

2 minuty temu, Ignachinio napisał:

Powiem tak, raz na próbę w chutorze na bagnach gdyż nie wiedziałem, że pojawił się nowy wróg (Biomasa ;) ) obczaiłem co i jak i już bez nieśmiertelności ciąg dalszy moda przechodziłem. Pany gdzie jest Prosiak w zadania dla Krzyża.. cały raz przeszedłem mięska nie ma :P

Dokładnie Ci nie powiem, bo też i zmienia on swoje położenie, ale blisko kontrolerów ( północny środek lub północny wschód tam gdzie SEVA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z obecnych o co chodzi z zadaniem na Elektrokontrollery od Sacharowa?

Nie jestem w stanie wykonać żadnego podpunktu z tego zadania - Zrobienia zdjęcia zgodnie z wytycznymi nie zalicza, Podejście i napieprzanie w "F" nie przyczepia nadajnika GPS... Próbowałem dosłownie wszystkiego, nawet wyłączenia jego świadomości przy użyciu młota i wsadzenie nadajnika do EQ, ale jedyne co to dało to schowek w wewnątrz jego ciała... Coś robię źle czy po prostu zadanie jest zabugowane? 

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PainChiller Dawno robiłem to zadanie, ale nie pamiętam żebym miał z nim jakieś problemy i da sie je wykonać. 

Pamiętam że zdjęcia też trzeba robić z odpowiedniej odległości, może byłeś za daleko i nie zaliczało?

i jeszcze jedno: nie wolno do nich strzelać. Może któryś niechcący od Ciebie oberwał i w tym problem. Sorki ale nic więcej nie przychodzi mi do głowy. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Przynajmniej kilka razy - ten unikalny płaszcz unikalny jest tylko z nazwy :v

Z butelkami musisz się niestety namęczyć, niektóre są bardzo sprytnie poukrywane i albo są widoczne tylko z pewnych miejsc albo zlewają się z tłem

 

@wariat A nie wiesz może czy to zadanie jest jakoś bardzo ważne i od jego wykonania zależy kontynuacja jakiejś nitki zadań z sacharowem, czy jest to po prostu poboczne zadanie którego niewykonanie na nic nie wpłynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PainChiller Nie pamiętam już dokładnie, ale wydaje mi się że była za to zadanie jakaś fajna nagroda. 

A czy jest ważne, wydaje mi się że chyba raczej nie, to po prostu zadanie poboczne, jak sobie z nim nie możesz poradzić to go od profesorka nie bierz, ale jak masz wzięte to radzę nie zawalać bo na prawdę nie pamiętam czy to póżniej odblokowuje jakieś inne zadanie. Dziwne jest to ze nie mogę na yt znależć żadnego filmiku z tego zadania by Ci pomóc... hmm... 

U Sacharowa ważne jest zadanie na traktaty naukowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się ten zapis w ogóle nie wczytuje.

Gra robi CtD , w logu jest zapis :

 

FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section

[error]File          : Xr_ini.cpp
[error]Line          : 397
[error]Description   : Can't open section '%s'

[error]Arguments     : zashit_garik_teleport

xray_adam.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PainChiller Nie ma za co.

Podbiegałem bez żadnych ceregieli i czepiałem nadajniki prosto w ryj. A zdjęcie trzeba było zrobić jedno. 

Nie rozumiem dlaczego Ty nie mogłeś tego zrobić, u mnie działało. Nie miałem żadnych problemów. 

PS jak rozliczysz to zadanie to daj znać czy odblokowało ono jakieś inne zadanie u profesorka, będzie wskazówka dla innych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.