Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie ;) Pytanko, Biomasa w parowie znalazłem tylko 12 sztuk :P

Gdzie to jeszcze rośnie?

2. Hełm dla Dana żeby go dostać muszę mu dostarczyć 15 sztuk tego cuda, mam już hełm od Sachatowa czy mogę iść na Radar czy coś wywalę w grze ;)

3. Kwiaty dla Kałmuka, gdzie tego szukać, będzie leżało na ziemi czy gdzieś rosło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ignachinio napisał:

Panowie i Panie ;) Pytanko, Biomasa w parowie znalazłem tylko 12 sztuk :P

Gdzie to jeszcze rośnie?

2. Hełm dla Dana żeby go dostać muszę mu dostarczyć 15 sztuk tego cuda, mam już hełm od Sachatowa czy mogę iść na Radar czy coś wywalę w grze ;)

3. Kwiaty dla Kałmuka, gdzie tego szukać, będzie leżało na ziemi czy gdzieś rosło?

Ad 1 Oprócz Parowu także np: Błota . Istotne dla questu składowe biomasy można także znależć w schowkach 

Ad 3 Powinieneś miec zaznaczone na mapie  - w centrum zaznaczenia rośnie drzewo,  a na nim oczekiwany kwiatek ( mogę sie mylić ale to chyba gdzieś tam gdzie spotykasz pierwszy raz Kota)

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem z patchem 8.2 + silnik do niego, ale jeszcze nie uruchomiłem tego moda.

Mam pytanie, czy te wszystkie miniczity pozwalające grać w miarę bezstresowo trzeba dodać przed uruchomieniem, czy można je dodawać już podczas gry.

Wiem, że poradziliście sobie ze zwiększonym udźwigiem, ale ja nie znalazłem już gotowca w tych oficjalnych czitach. Jest taki, czy samemu trzeba go dorobić?

Widziałem ten zestaw od @Raven, ale był dla niższego patcha. Chyba żeby użyć samej gamedata, ale plik system może się różnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę już robić normalne zapisy po zainstalowaniu rozpakowanego w formie gamedaty patcha 8k+rozpakowany patch 8.2k.Wcześniejsze wpisy,że patch 8k zawiera patch 8.2k to bzdura.Przepraszam za błędną informację.@kondotier ja zainstalowałem czity od @Raven na samym końcu.Innych czitów nie instalowałem.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kondotier napisał:

Postawiłem z patchem 8.2 + silnik do niego, ale jeszcze nie uruchomiłem tego moda.

Mam pytanie, czy te wszystkie miniczity pozwalające grać w miarę bezstresowo trzeba dodać przed uruchomieniem, czy można je dodawać już podczas gry.

Wiem, że poradziliście sobie ze zwiększonym udźwigiem, ale ja nie znalazłem już gotowca w tych oficjalnych czitach. Jest taki, czy samemu trzeba go dorobić?

Widziałem ten zestaw od @Raven, ale był dla niższego patcha. Chyba żeby użyć samej gamedata, ale plik system może się różnić.

@kondotier - w kwestii udzwigu - gdybys nie znalazł system.ltx , actor.ltx

Te wszystkie minicheaty możesz dodawac kiedy zechceszlub taka bedzie potrzeba.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm  Dziękuję, na pewno skorzystam.

Patch 8.2 miał ponoć likwidować brak możliwości zapisu. A nie mogę.

@jurek48  Skąd wziąłeś te rozpakowane patche? Ja je pobrałem w formie instalatora.

I pozostało pytanie o te minichity. Będą się aktywowały po wgraniu już po rozpczęciu nowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kondotier napisał:

@boberm  Dziękuję, na pewno skorzystam.

Patch 8.2 miał ponoć likwidować brak możliwości zapisu. A nie mogę.

@jurek48  Skąd wziąłeś te rozpakowane patche? Ja je pobrałem w formie instalatora.

I pozostało pytanie o te minichity. Będą się aktywowały po wgraniu już po rozpoczęciu nowej?

@kondotier - w kwestii zapisu - zmień sobie uprawnienia dla katalogu OP2.1 . Te wszystkie "prawki" wgrywać możesz w kazdym momencie gry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kondotier napisał:

@boberm  W skrócie mam ustawienia uruchamiania moda jako administrator.

Ale tam we właściwościach co pokazałeś w tym temacie poradnikowym, nic zmienić nie mogę. Mam tam szare ptaszki i tylko mogę dodać nowe w zaprzeczeniach. Oczywiście że nie są zrobione.

 

@kondotier Katalog gry czy skrót na pulpicie? 

Tak to winno wyglądać:1071766032_Beztytuu.thumb.jpg.48d8af5dcdd1b7fbc4e4d0bc62d394d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm  Daję zrzut ekranu porównującego Twoje i moje ustawienia. Teraz mam uruchamianie jako administrator i w katalogu moda i w skrócie.

312258926_Beztytuu.thumb.jpg.2afcdf66c0ca2c2d34cec1b619de314e.jpg

Usunąłem poprzednie szybkie zapisy, nowa gra i nic z tego. Nawet w ustawieniach, tam gdzie można zmienić nazwę dla gracza mod nie widzi klawiatury.

Tak samo jak nie mogę zrobić tego zapisu Na lokacji. Mam przypisany klawisz, ale nieskuteczny.

A w opcjach Ogólne, masz folder moda tylko do odczytu, czy odptaszkowany?

@jurek48   Przeszukałem tę stronę z linka już wcześniej dla pobrania czitów, ale rozpakowanych patchy 8 i 8.2 nie znalazłem. Tylko w formie instalatora.

DODANO: Znalazłem. Dodam i zobaczę czy zapisy pójdą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o zadanie o Kablu? :D A sposób jest prosty po jego śmierci uciekasz za barykady niedaleko czołgu i stamtąd ostrzeliwujesz towarzystwo. Z mojej strony proponuje do tego zadanie chociażby znaleziony wcześniej w schowku karabinek L-300 Snajperski (bardzo fajna spluwa) i heja raz dwa i towarzystwa nie ma :) i jeszcze zarobić ładnie można.

 

Pytanie schowek kotobechemota ale ten drugi co daje. po znalezieniu tego za bramą, W PDA zamiast treści/ zdjęcia mam tylko text x coś tam. Podrzuci ktoś zdjęcia albo opis gdzie szukać. Opis,, schowek w schowku"??

Jeszcze jedna prośba ;) Da radę zrobić czita aby arty się nie psuły i nie zamieniały w brukowce? Gram na 7.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ignachinio napisał:

 

 

Pytanie schowek kotobechemota ale ten drugi co daje. po znalezieniu tego za bramą, W PDA zamiast treści/ zdjęcia mam tylko text x coś tam. Podrzuci ktoś zdjęcia albo opis gdzie szukać. Opis,, schowek w schowku"??

Jeszcze jedna prośba ;) Da radę zrobić czita aby arty się nie psuły i nie zamieniały w brukowce? Gram na 7.3

Jak pisał @wariat - schowek w schowku grupy Striełka - nie ma teleportu - trzeba po"małpiemu"

419105933_Beztytuu.thumb.jpg.e7e64270b8fdb4cf4f794cb35a30ea76.jpg

W kwestii "brukowców" rzuc okiem tu:

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.