Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Idź według fabuły :D Ona Ci wszystko powie :D Nie będę Ci spojlerował. Po prostu graj :)

 

@wariat a widzisz nawet nie wiedziałem. Wiem, ze w NS był temat :D A dalej nie szukałem są tak proste, że jadę na pamięć :)

 

I takie pytanko :P

Tubylca schowek na NT znalazłem i dostałem od niego info o jakiś teleporcie co by nie biegać do obozu... O co chodzi?

Edytowane przez Ignachinio
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ramirez12 napisał:

Panowie, prośba bo nie ma na forum (tudzież ja nie znalazłem) lokalizacja 13 schowków monolitu w sarkofagu z zadania od Dragunova. Łażę już kupę czasu i nie mogę złapać punktu zaczepienia Podrzuci ktoś lokalizację lub filmik? 

https://stalkerportaal.ru/blog/sekretnoe_oruzhie_monolita_gid_po_prokhozhdeniju_op_2_1_obedinennyj_pak_2_1/2019-04-29-810

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodszy brat giganta - jak to jest w spawnerze? Próbuję zrobić transmutację diamentowego kulebiaka w anomalii ,,Piec", jest błysk ale po trzech godzinach artu brak.  Recepty nie mam, znalazłem na forum. Artefakt potrzebny do zakończenia misji z Fotografem.

Gram ciągle w 2.0, ale tam dyskusja zamarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm dzięki, korzystam z tego właśnie poradnika i szukałem i na nim ale tego tytułu tłumacz google nie translatuje a nieznajomość języka takie daje właśnie efekty.  Tak na marginesie to ten poradnik jest całkiem fajny ale mógłby być zdecydowanie lepszy. Brakuje w nim wielu ważnych postaci a przy tych które są opisane nie zawsze są wyszczególnione wszystkie zadania które od nich możemy dostać co osobiście mnie złości. Brakuje też lokacji niektórych i innych rzeczy mniej czy bardziej ważnych no ale cóż... jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, vidkunsen napisał:

Ramirez12 - polecam słowniki książkowe, jest ich pełno do pobrania, nawet są techniczne i potoczne.

 

Aby w miarę poprawnie obsługiwac słowniki  w formie "klasycznej" - wypadałoby mieć podstawy językowe . Np - znajomość cyrylicy - która w  nowszych pokoleniach - nie jest  oczywista. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sarkazm napisał:

W ramach podziękowania za osiągnięcia w grze dostałem namiary na pusty schowek w Dziczy, nie no co za zaszczyt, "taki celebryta u nas w lanosie".
 

Poszukaj dokładnie - nagrody za osiągnięcai są w niewidocznych plecakach. Zawsze.

BTW - to pewnie okragła klapa przy wagonach i bramie- obok z lewej jest ten schowek .

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Venom w podziemiach, jak się już pojawi, powinien sobie powoli chodzić po sali w okolicy beczek z gazem. Strzelasz nie w niego, tylko w butle z gazem gdy ten jest blisko nich.

No i nie strzelaj do tych pojemników zanim ten się nie pojawi. I najlepiej oczyść całą tą salę do zera żeby nic nie spłoszyło Venoma.

A jak siedzi pod kabiną to nie wiem, coś się pewnie zbugowało. Pobaw się save/load albo wczytaj autozapis z wejścia do podziemi, powinno pomóc.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Aby w miarę poprawnie obsługiwać słowniki  w formie "klasycznej" - wypadałoby mieć podstawy językowe . Np - znajomość cyrylicy - która w  nowszych pokoleniach - nie jest  oczywista. 

@boberm no cóż, oczywiście nie zaliczam się do starszego pokolenia i tym bardziej też tak się nie czuję. Co prawda jestem już dobrze po trzydziestce ale owszem nie znam nawet podstaw rosyjskiego czy choćby cyrylicy, choć kiedyś na studiach zapisałem się na rosyjski nom niestety nie uzbierała się wystarczająco duża grupa i tyle było z nauką rosyjskiego w moim przypadku. Wracając do tematu... Tak, racja ! nawet na obsługiwanie poprawnie słownika nie pozwalają mi moje zdolności, toteż właśnie dla tego poprosiłem o pomoc:020: 

A skoro już mowa o brakach w lingwistyce proszę raz jeszcze o pomoc. Rozchodzi się o jedno z zadań Sidorowicza odnośnie zamówienia sporej ilości artów i absolutów (zadania chomik). Oczywiście znalazłem spis potrzebnych artów spis artów do zadania ale translator wiele z nich tak przetłumaczył że nie mam kwadratowego pojęcia o jakie chodzi. mógłby ktoś z tym pomóc i podesłać spis polskojęzyczny?

aryłu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.