Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

To jest OPek, robię sobie misję dla Pantery, na radiotelefon, i w pewnym momencie, tak zwyczajnie sobie Leniuch(asystant Klonova) uciekł z tej klatki co go tam na górze trzymali. Jako że najemnicy, z ekologami się nie lubią, to gryzą się nawzajem. Leniuch jest nieśmiertelny, ale i nie ma broni. Więc nawzajem z Panterą się pierze pięściami, i żaden nie umiera. Pantera nie chce gadać, bo jest zajęta bójką, więc nie mogę misji zakończyć.

Jeszcze śmieszniejsze jest że tylko pięściami, zabił połowę najemników.

Niby taki Leniuch, a z 20 raz przebiega w koło Warlabu :D

Nawet raz udało mu się w ściane wmurować :D

Spoiler

ss_filip_06-07-21_15-51-14_(warlab).thumb.jpg.fdf4cd632e775fbd83944e353684504c.jpg

Nie jest to problemem, bo zaraz wczytam sobie autosave, ale taka sytuacja że muszę gdzieś się tym podzielić :).

Spoiler

ss_filip_06-07-21_15-50-08_(warlab).thumb.jpg.17f19455152dce717ece994981655639.jpg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcę zakończyć zadanie, na fotografię mutantów, został mi tylko jeden mutant do sfotografowania, jest to dorosły połamaniec. Jestem w tej chwili na Bagnach, i na przejściu z Kordonu, dalej tam kilka metrów jest spawn bibliotekarzy, połamańców, karlików i pseudokarlików, mam przed sobą dorosłego połamańca, już 50 kliszy poszło w błoto bo nie chce sie zdjęcie cyknąć. Cały czas jakby zła pozycja, bądź zły mutant, jak go zabiję, to pokazuje się że to jest "Dorosły połamaniec". Zawsze z reguły pamiętam, że na tym spawnie się pojawiali tylko młode połamańce, lecz jakoś tak pojawił się dorosły. Powie mi ktoś, czy ktoś miał taki problem, że nie chciało sie zaliczyć zdjęcie?

Ps. Reload save z wejścia na Bagna nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pytanie z OP-2.0

W jednej z notatek Szachisty napisane jest, aby zabić pięciu bandytów kapsułami i ciała wrzucić do anomalii. Na filmach nikt tak nie robi. Nie zrobiłem tak i ja.. nawet  nie mam pomysłu jak się wziąć za to.  Nie mam plecaka na drzewie na Wysypisku kolejnym dyktafonem.

Spróbować po raz trzeci akcję z Zimnym i szukaniem notesu Górnika? Próbować ich zabić kapsułami do skutku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rehpir Skoro masz spawner, to zrób tak - wczytaj zapis jak wziąłeś od niego to zadanie i od razu sobie zespawnuj ten pancerz i zobacz, czy wtedy go od Ciebie weźmie. jeśli tak, to znaczy że podczas jego zabierania z podziemi coś nie zaskoczyło tak jak trzeba. A jeśli nie weźmie, to coś u Ciebie jest nie tak z modem.

Wstaw aktualny zapis, jeśli ktoś ma tego moda u siebie to może sprawdziłby, czy u niego też występuje ten problem.

Albo cofnij się w zapisach i po prostu nie bierz tego zadania, żeby Ci w pda nie wisiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, The oofed one napisał:

Dzięki, ale linki na tym temacie są martwe.

https://disk.yandex.by/d/H7pO1j0TPuMsQA 

A tu masz co nieco.https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyrjaemsja-v-fajlah-op-21/

Sugeruje użyć google translatora lub to :https://www.deepl.com/translator

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.