Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, DelaQxi napisał:

Witam ponownie :) znowu mam problemik, gdzie znajdę schowek sowy w zakładzie metalurgicznym? Ma być na podstacji zasilania, ale .. nie wiem jak wygląda podstacja zasilania w stalkerze 😅

ss_w8pro_03-08-22_13-12-11_(l04_darkvalley).thumb.jpg.0e58b5b5cb7e425d7293744915648e2f.jpg

jak mi się nie pozajaczkowąło- to w piwnicy na zbiorniku wystającym ze sciany....

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kondotier napisał:

@DelaQxi Daję wideo, ale w ciemno. Prosisz o pomoc, to pisz na jakiej to ma być lokacji. A tak to jest wróżenie z fusów.

https://www.youtube.com/watch?v=0k6MkwslMpg

 

Z całym szacunkiem, napisałem na stronie 239, ostatni post, że potrzebuję lokalizację schowka sowy w zakładzie metalurgicznym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, carlopapa napisał:

Kolejne pytanko co trzeba zrobić aby od Sacharowa otrzymać zadanie na torbę z CEA-1 i otrzymać od niego przejście z ATP-Prypeć??

Po  wyłączeniu aparatury w X 16  i wykonaniu zadan dla Kalinina na ATP ( nie pamietam czy wszystkich) - zadanie jest dostepne.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki tak czułem 5 lat temu grałem w OP-2 i powypadało mi wszystko, a zostały mi dla Kalinina tylko noktowizory.

Niestety po wykonaniu wszystkich questów Kalinina na ATP łącznie z bimbrem dla bandytów ciągle Sacharow nie ma dialogu na temat tejże torby 😔 a przejście potrzebne po medalion dla doka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g  https://stalkerportaal.ru/blog/op_2_1/gid_po_prokhozhdeniju_op_2_1_obedinennyj_pak_2_1_kvesty_jantarja_i_dikoj_territorii/9-1-0-703 - zadanie pojawia sie w/g załaczonego schematu.  Ale głowy juz teraz nie dam,  czy aby nie pojawia sie zaraz po pierwszej wizycie w X16  a potem juz nie...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a nie było tak, że trzeba było zrobić zadanie na wieżyczkę dla Czapy ? dopiero potem można było brać się za Sacharowa

Wieżyczkę już zrobiłem dawno.

Cytat

czy aby nie pojawia sie zaraz po pierwszej wizycie w X16  a potem juz nie......

Prawdopodobnie tak, ale jako że borykałem się z ciągłymi wylotami z logiem "out of memory" to nie chciałem brać wiele zadań od NPC-ów żeby jeszcze nie pogarszać, a medalion dla doka już mam podciągnąłem sobie skok i wskoczyłem na ten wieżowiec tylko czy to nie skomplikuje bardziej fabuły w przyszłości???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carlopapa Jeśli chodzi o torbę, to w 2,2, mi to zadanie zaskoczyło bardzo późno, więc wniosek że tylko po pierwszej wizycie w x16 odpada, po sejwach widzę że dopiero jak zrobię zadanie "Sygnał dźwiękowy"  to mi daje na "Torbę...",  a to jest zadanie Saharova, jak robisz minigun dla Adrenaliny

Edytowane przez tom
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może i mia, ale nie zwracałem uwagi bo myślałem że jakieś kolejne zamówienie.

Ogarnąłem to tak żeby pojawiło się zadanie na torbę dla Sacharowa trzeba wziąć zadanie na miniguna od Adrenaliny 😁 Dziekuję wszystkim za pomoc i za zainteresowanie 👍👍👍

Jest torba

 

ss_carlo papa_03-11-22_10-48-14_(l12_stancia).jpg

Edytowane przez carlopapa
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem ze schowkiem Strieloka w sarkofagu. Poszedłem w miejsce pokazane na filmiku i nic tam nie było...

Dobra nieważne, to jeszcze nie ten etap 😁

 

A ten schowek przy schodach to gdzie? Bo szukam tego filmiku co kiedyś był i nie mogę znaleźć.

Edytowane przez dave23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.