Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Cały Warlab mam zrobiony dostałem sms-a od Wolazara, że się ze mną spotka ale nie teraz potem kolejny sms żeby powtórzyć zdjęcie i to wszystko mam zrobione. Mam nawet zadanie w PDA na niego.

ss_carlo papa_04-04-22_06-51-42_(l07_military).jpg

 

Dobra temat ogarnięty ja myślałem, że Wolazar siedzi cały czas za tymi kodowymi drzwiami a ten skubaniec siedzi sobie przy ognisku 😁 ten filmik wszystko wyjaśnia jak by coś:

 

Edytowane przez carlopapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2022 o 20:16, carlopapa napisał:

Z kim gadam ten dysk był w pomieszczeniu tam gdzie Docent i Chudy w uchylonym sejfie. Oglądałem rosyjskie filmiki i ten dysk oddają od razu a ja jednak jakoś mam mieszane uczucia co do tego zadania.

Jak się to zadanie nazywa ? Popatrzę w sejwach za tym zadaniem tylko za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwy po Polsku, a odechciewa mi się szukać w wykonanych zadaniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukiwanie danych recepty.savposzukiwanie danych recepty.dds

 

@carlopapa

to moje save z tego zadania - początek - zrobiłem tak, że pobiegłem do baru, wziąłem dysk, pobiegłem do Siaka i oddałem... pierwszy dialog "później oddam" a potem "mam dysk, chcesz zobaczyć?" 

 

możesz sprawdzić czego ci brakuje, albo co masz inaczej - mnie zadanie zaliczyło od razu

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale nie o to mi chodziło zadanie mi zalicza bez problemu tylko ten pierwszy dialog jest dziwny tak jakby autorzy opk-a dawali mi do zrozumienia że do czegoś jeszcze ten dysk mi będzie potrzebny, a już nie raz się przekonałem że coś co wydawało mi się nie potrzebne sprzedałem a potem okazywało się że zrobiłem błąd i tylko spawner ratował mi tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee rozumiem - to wieczorem napiszę ci jakie zadania miałem po drodze, co prawda jestem już przy błyskawicy i fenrirze, i raczej nie mam nic tak zawalonego żebym sie musiał spawnerem ratować... niby mam wszystkie recepty, zrobiłem cienia monolitu nawet, nie wiem co by mi mogło brakować...

 

aż rzucę okiem do poradnika, co tam zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carlopapa

wiem że sporo czasu mi to zajęło, przepraszam, ale nie zauważyłem, żeby ten dysk był do czegoś potrzebny, ja w międzyczasie zrobiłem zadania na placu budowy - konwój, ręczny teleport, potem spotkałem tego specjaliste od ładowania akumulatorów do egz, ogólnie 2 dni gry mi zajęło, nic się potem nie zmieniło

 

a właśnie zakończyłem Błyskawicę i nie musiałem używać spawnera - więc nie sądzę żeby mnie coś minęło

 

nie miałem jeszcze przejść z najemnikiem Dżokerem, a jego PDA chce Swibłow - nie wiem gdzie to przegapiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już oddałem ten dysk.

 

Cytat

nie miałem jeszcze przejść z najemnikiem Dżokerem, a jego PDA chce Swibłow - nie wiem gdzie to przegapiłem :D

To jest na samym początku gry jak jesteś na MW i pójdziesz na posterunek najemników za wioską pijawek i ich tam wszystkich wystrzelasz to wtedy jest spawn najemników, którzy chcą Cię zatłuc i wtedy pojawia się Dżoker, a jak to zrobisz później to już tego epizodu nie będzie przynajmniej u mnie nie było.

  •  
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, carlopapa napisał:

To jest na samym początku gry jak jesteś na MW i pójdziesz na posterunek najemników za wioską pijawek i ich tam wszystkich wystrzelasz to wtedy jest spawn najemników, którzy chcą Cię zatłuc i wtedy pojawia się Dżoker, a jak to zrobisz później to już tego epizodu nie będzie przynajmniej u mnie nie było.

aha to już wiem - jedno jest pewne - nie wrócę tam żeby to zrobić :D nie cofnę się do sejwa z października żeby to ogarnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, carlopapa napisał:

Masz spawner to sobie kliknij i po kłopocie 😁

mam - ale z niego to wyciągam tylko elementy do zadań cyklicznych z osiągnięciami - to tej pory tylko raz go użyłem do MAUZERA C96 - reszty rzeczy nie udało mi się znaleźć w spawnerze... niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_KieŁ_

Cytat

Jak można dostać się na nowe lokacje- Zaton, Wscodnia Prypeć itd.

Robiłeś sub-Fabułe Poszukiwania Egzoszkieletu Czarnego Doktora?

Tu masz jak te lokacje odblokować :  https://stalkerportaal.ru/blog/op_2_1/gid_po_prokhozhdeniju_op_2_1_obedinennyj_pak_2_1_poiski_ehkzoskeleta_chernogo_doktora/9-1-0-749

W skrócie : musisz znależć 4 ksiązki z (X18, X16, X10, Warlab) dla Saharowa, potem idziesz do wilka i tam sie fabuła rozciąga z tymi lokacjami.

@koboldzisko Jeśli w spawnerze nie ma jakiegoś itemu jak naprzykład ( UMP-40 czy IZH-27 czy innych przedmiotów) edytujesz plik .script poprzez notepada ++ czy innego typu narzedzia i dodajesz linijke "wpn_mp27",  albo "wpn_ump45_col", (przecinek musi być bo inaczej będzie wylot)

Liste itemów w grze i ich "nazwy" znajdziesz tu:

https://stalkerportaal.ru/blog/op_2_1/op_2_1_spisok_predmetov_chast_1/9-1-0-761

https://stalkerportaal.ru/blog/op_2_1/op_2_1_spisok_predmetov_chast_2/9-1-0-762

Edytowane przez Samotnik67
  • Dodatnia 2
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś podrzucić save od momentu pojawienia się dialogu nt. NOE u Barmana w barze??? mam z nim problem sprawdziłem na rosyjskich forach wszystkie warunki jakie są potrzebne na temat rozpoczęcia "fali mutantów" mam spełnione, ale nie wiem dlaczego nie pojawia się dialog na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.