Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Wiem że czasem przy emisji arty zmieniają się w brukowce, ale to nie ten przypadek. Po pierwsze, nie było wtedy żadnej emisji a po drugie, przed przejściem na Jantar miałem w plecaku dwa brukowce i po przejściu również miałem te same dwa brukowce, podczas gdy "Spirala" i "Serce Poltergaista" już wyparowały, więc nie była to zmiana... Ostatniego sejwa na Radarze, gdy te arty jeszcze były, mam zrobionego DOSŁOWNIE na moment przed przejściem na Jantar. Podczas przejścia jest sejw automatyczny i już po samym przejściu artów nie ma... Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się żeby mi artefakty znikały - jedynie czasem, bo też nie zawsze, podczas właśnie emisji. Nit mi ich też nie rąbnął, bo wszystkich, którzy mogliby mi to zrobić, chwilę wcześniej wysłałem w zaświaty a też nie miałem ich w schowku, tylko przy sobie w plecaku... 

A czy Fenrir jest nam jeszcze później do czegoś potrzebny, czy można go olać i iść dalej bez niego ???

To już moje szóste chyba podejście do tego OP-ka... Z powodów różnych usterek - a to samej gry - a to komputera, czy systemu, musiałem już kilka razy zaczynać od nowa i teraz już na samą myśl o wracaniu się taki kawał gry, mam ochotę wyskoczyć przez okno... :banghead: Ten mod się chyba na mnie uwziął, jeszcze z żadnym wcześniej nie miałem tylu problemów.... Nie wiem czy chociaż raz udało mi się w nim dojść przynajmniej do połowy gry... :cussingwhite:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenir jest potrzebny a cofać się w sejwach nie ma co i nie panikuj kolega wrzucił Ci zmodyfikowany silnik ściągnij i podmień pliki a tutaj masz link i wszystkie pliki do spawnera skopiuj pliki do spawnera i zespawnuj sobie te arty i po kłopocie tylko ostrzegam, że spawner niektórym może zepsuć grę mi ją uprzyjemnił ale to kwestia gustu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie - kiedy dostaje się smsa od błyskawicy ? 

 

jestem po wyspach, mam zniknięcie fenrira - dopiero będę robił zadania residenta evila, zrobiłem Hiko, Czarnego Doktora czyli pantere i astronoma - pogadaliśmy na agro i nie mam smsa od błyskawicy - kiedy go dostane ? bo nie wiem jakie zadania robić albo co przegapiłem

Mówiłem Arharze, że pójdę na CZAES 2 na grób Kła, że Duch mu grób zrobił, potem pogadałem z kłem, przeniosłem się na agro i tyle, z Duchem na generatorach gadałem, ale nie miał nic nowego do powiedzenia, tak że będę teraz wskrzeszał żywym sercem drużynę Hiko na czarnobyl 1 i biorę się dalej za fenrira.

 

Czy fenrir jest po Błyskawicy czy przed ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, carlopapa napisał:

Po teleporcie na Agro idziesz w kierunku wysypiska i dostajesz SMS od Błyskawicy.

no i właśnie nie dostałem... mam sejwa z tego momentu, cofnę się i zobaczę co mi pokaże... jak nic mi nie pokaże, to wrzucę sejwy, żeby mądrzejsi się wypowiedzieli co i jak

 

ewentualnie przegapiłem tego smsa - gdzie się Błyskawica pojawi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier - One mi się nie przekształciły w Brukowce, one sobie TYLKO zniknęły... Brukowce miałem w plecaku dwa - PRZED zniknięciem tej "Spirali" i "Serca Poltergaista" i PO ich zniknięciu nadal miałem dwa Brukowce, więc, jak już wspomniałem, nie chodzi o przemianę... Po prostu WYPAROWAŁY - jakby wpadły z pojemnika pod teksturę...

 

@carlopapa - Silnik i pliki mam już podmienione... Spróbuję zainstalować ten spawner... W sumie - co mam do stracenia ??? Dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny - Tak, masz rację, wiem o tamtym miejscu, ale tam nie byłem. Byłem na górze u Siaka. Oddałem mu zamówione artefakty i zaraz poszedłem do przejścia na Jantar... Po odejściu od Siaka, tą "Spiralę" i "Serce Poltergaista" NADAL miałem w kontenerze w plecaku. Zniknęły podczas przechodzenia i nie pojawiło mi się nic innego w zamian...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, carlopapa napisał:

Błyskawica pojawi się w sterowni monolitu, ale dopiero jak usuniesz pluskwę ze swojego PDA idź do Docenta do baru i zobacz czy pojawił się dialog.

A nie powinienem wcześniej zrobić zadań fenrira? I potem Prapora 70 na jupiterze?

 

edyta: nie pamiętam dokładnie, ale chyba z agro przeniosłem się za pomocą teleportu... i to może być ten problem  - wczytam se wcześniejszego sejwa, i zobaczę, czy zaskoczy - jak tak to nawet nie chcę liczyć ile gry muszę cofnąć...

edyta:

bo jak rozumiem nie ma opcji ponownie dostać tego smsa - wejść w teleport, zejść z komina, i iść na wysypisko... - wieczorem sprawdzę :D

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, carlopapa napisał:

Tutaj masz pdzewodnik i mimo, że OP-2.1 ma pozmieniane niektóre scenariusze to ciągle jest bardzo pomocny.

Widziałem ten przewodnik, dlatego zacząłem pytać o Błyskawice, bo w PDA zostało mi raptem 5 czy 6 zadań i mnie to tak trochę dziwiło... 

Jak będę musiał wrócić się PRZED latające wyspy... to się chyba pochlastam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koboldzisko - Sms od Błyskawicy dostajemy - o ile dobrze pamiętam - będąc na Agropromie, na wieży z której osłaniamy odwrót snajpera. Było to zadanie zlecone przez Kostię - nie pamiętam jak to się nazywało - i na dachu budynku mieliśmy, jako obserwator snajpera, pomóc w odstrzeleniu jakiegoś delikwenta stojącego na dachu sąsiedniej bazy wojskowej a potem osłaniać z wierzy odwrót snajpera. Gdy snajper już odchodzi, wtedy, bodajże, przychodzi ten sms od Błyskawicy, która informuje nas o pluskwie w PDA. Potem idziemy do Baru, do Chudego, usunąć pluskwę a następnie na spotkanie z Błyskawicą w Centrum Sterowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Smok napisał:

Sms od Błyskawicy dostajemy - o ile dobrze pamiętam - będąc na Agropromie, na wieży z której osłaniamy odwrót snajpera. Było to zadanie zlecone przez Kostię - nie pamiętam jak to się nazywało - i na dachu budynku mieliśmy, jako obserwator snajpera, pomóc w odstrzeleniu jakiegoś delikwenta stojącego na dachu sąsiedniej bazy wojskowej a potem osłaniać z wierzy odwrót snajpera. Gdy snajper już odchodzi, wtedy, bodajże, przychodzi ten sms od Błyskawicy, która informuje nas o pluskwie w PDA. Potem idziemy do Baru, do Chudego, usunąć pluskwę a następnie na spotkanie z Błyskawicą w Centrum Sterowania...

a to jest nadzieja - bo to zadanie zrobiłem daaaaawno temu - przyjaciel kostii sie nazywało czy coś takiego, osłaniałem gościa, ale żadnego smsa nie dostałem, czyli muszę dopiero zrobić wyjście za lokację na Agro, potem teleport na komin, zejście, i na tą wieżę - co prawda za nic bym się nie domyślił, że mam wejść na tą wieżę, nikt o tym nie mówił w dialogach po astrologu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koboldzisko - nie wiem czy to zawsze działa tak samo, czy jest może uzależnione od wersji moda, czy od kolejności wykonywania poszczególnych zadań... Ja, mam wersję 8.2 i tego sms-a od Błyskawicy dostałem właśnie będąc jeszcze na tej wierzy, stojącej przed wejściem do tunelu z której osłaniałem odwrót tego snajpera, zanim zdążyłem z niej zejść.. Ale jeśli to zadanie z tym snajperem, miałeś - jak piszesz - już daaaaawno temu - no to, szczerze powiem, nie wiem czy jeszcze Ci to zaskoczy... Ale - zawsze warto spróbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dobra wiadomość - dalej jestem w grze

 

Co do wywoływania Błyskawicy - sprawdziłem organoleptycznie i wygląda to tak:

Dam hasła żeby w wyszukiwarce lepiej szukało - bo czasami mam problem żeby coś znaleźć :

Błyskawica zadania Agroprom

Jak zrobi się zadania na znikającego Astrologa, to potem jest zebranie władz Zony, rozmowa z Arharą i potem z Kłem

 

BARDZO WAŻNE - ten teren opuszczamy przez teleport, nie przez przejście na bramie, potem jak wylądujemy na kominie TO NIE ZESKAKUJEMY W DÓŁ - tylko szukamy teleportu - jest widoczna kula teleportu jak się patrzy dół.

Trzeba wskoczyć w ten teleport - przeniesie nas na wieżę, gdzie osłanialiśmy snajpera - kolegę Kostii - na tej wieży dostaniemy smsa od Błyskawicy

 

Ważne jest od momentu wskoczenia w jeden teleport a potem drugi - nie musi to być bezpośrednio po rozmowie z Kłem, ale wcześniej nie zaskoczy - musi być po zakończonej linii zadań Astrologa, ja to sprawdza

 

Tak że dalej walczymy z Solanką :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie i mam pytanko jakie trzeba spełnić warunki aby drzwi do Wolazara w Warlabie otworzyć i z nim pogadać zadanie na powtórzone zdjęcie sarkofagu zrobione na Zatonie zadanie na archiwum wideo także dostałem sms od Anny, że pytał o mnie Wesker na Skadowsku ale pogada ze mną dopiero jak ogarnę Sidorowicza i Wolazara??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.