Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w swoich zasobach fiksa dla v.2.09 na schowki. Ale nie zrobiłem sobie info do niego. Najprawdopodobniej są to schowki Kostii. Tyle tylko, że fix działa o ile został wgrany przed pierwszą rozmową z Kostią. Może to jednak być fix na schowki Kolekcjonera. Zadziała przed znalezieniem notatki. Dlatego sprawdzenie ( jeśli nie jest to nowa gra) powinno być zrobione z odpowiedniego zapisu.

Метки на тайники ОП-2_v2.09.rar

Dobrze by było, gdyby ktoś aktualnie grający to sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dave23 napisał:

Gram na patchu 8.2 a tam jest podane na patcha 7.3 😒

Jeżeli to jest fix na schowki Kolekcjonera  ( a na 99% tak)-  nr patcha nie ma znaczenia.  I tak jak @kondotier pisze - znacznik pojawi sie w momencie pierwszego odczytania notaki o  kolejnym  schowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie na kompleks WOŁKOW i latające wyspy, jestem już w szpitalu, zebrałem arty z ostatniej wyspy - zaliczyło mi zadanie ale nie dostałem smsa od Kartografa - w konsoli - zapisując grę - wypatrzyłem taki błąd jak na screenie - powie mi ktoś co spaściłem ? Nie zebrałem jednego schowka bonusowego w martwym mieście, bo nie mam tam jeszcze dostępu

Przepraszam że zdjęcie ale nie dałem rady zrobic prnscr a nie mam ekstra programów do tego 😕

 

Zadanie się zakończyło, otrzymałem osiągnięcie kartograf, ale nie dostałem tego smsa co pisze na czerwono - czy to mi mocno utrudni grę?

275798357_479778853882921_7244353455668505873_n.jpg

edyta:

dołączam save tuż przed tym :

 

 

 

testowo.sav testowo.dds

 

dobra gram dalej, nie wiem co się będzie działo - trudno - najwyżej nie skończę solanki...

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam robię właśnie zadanie "Tajemnica wysp" i tam pojawia się na Kordonie Maria i chce żeby odnaleźć jej męża i jest misja na uratowanie go na CEA-2 z rąk Monolitu, a jestem już po przymierzu z Monolitem i są neutralni w stosunku do mnie a niektórzy nawet przyjaciele a nie chcę tego stracić bo ganianie po Centralnej Prypeci i za każdym razem walczyć z nimi to zrobiło się już nudne. Moje pytanie brzmi czy jest jakaś opcja na ogarnięcie tego zadanie żeby Monolit znów nie stał się dla mnie wrogiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie... Mam problem z artefaktem "Spirala", dla niejakiego Propera, któremu to Spirala jest potrzebna do zmartwychwstania niejakiego Fenrira. Otóż MIAŁEM tą zakichaną Spiralę - była w moim plecaku w pojemniku na artefakty, ALE - w jakiś cudowny, niewytłumaczalny sposób - nagle PRZESTAŁA BYĆ... BYŁO - NIE MA ! ! ! Pewnie Amba przyszła i mi ją wp...liła... I teraz mam problem, bo bez tej Spirali utknęło mi ożywianie Fenrira... Znalazłem w sejwach moment kiedy mi ta Spirala zniknęła z plecaka - OT, tak sobie po prostu z niewiadomych przyczyn sama z siebie zniknęła z pojemnika razem z "Sercem Poltergaista" podczas przechodzenia na inną lokację - konkretnie z Radaru na Jantar - ale jest to KAWAŁ DROGI WSTECZ... Nie zauważyłem tego wcześniej, bo te artefakty nie były mi do niczego potrzebne i po prostu o nich zapomniałem że tam je mam w tym pojemniku... Było to 22 dni temu (22 dni ZONY, oczywiście) a to oznacza przejście od tamtego momentu piździesięciu pierdylionów kilometrów po całej Zonie wzdłuż i wszerz, wykonanie tyleż samo przeróżnych, najwymyślniejszych akrobacji, które doprowadziły mnie już do wyrwania wszystkich możliwych włosów zarówno sobie, jak i rodzinie i sąsiadom  :037: - więc ZA CHOLERĘ nie chciałbym się cofać do tamtego sejwu i przechodzić tego wszystkiego kolejny raz od nowa... To dla mnie BITE dwa miesiące grania - bo niestety, nie codziennie mogę pograć... Czy ktoś może miał już takie problemy ze znikaniem z plecaka, lub ze schowka, różnych rzeczy, które potem okazywały się do czegoś potrzebne i mógłby mi coś podpowiedzieć jak zaradzić złemu, żeby nie musieć się cofać z grą do epoki kamienia łupanego ??? Czy można gdzieś znaleźć drugą spiralę, albo jakoś ją zdobyć - nie wiem, ukraść, wyruchać, czy jak ??? Czytałem tu kiedyś o jakimś spawnerze, raz go nawet ściągnąłem do czegoś i zainstalowałem, ale wogóle mi nie zadziałał, więc w tej kwestii jestem raczej sceptyczny...

@Paulinnio - "Zmodyfikowany silnik" dla Ciebie - proszę bardzo...

Мод.Движок для 8к.2(от 01.07.2019).rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.