Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dyskusja :D Te drugo wojenne złomy zostały tam wprowadzone gdyż są najniżej w hierarchii broni dla twórców :) Którzy wolą dodać MP-40 dla najsłabszego bandyty niż aby biegali oni no właśnie z czym? :D Nie za bardzo jest dla nich broń, ile można latać z krótkimi AK, ewentualnie z MP-5?

 To mod a nie symulator ;)

 

P.S

To nie jedyny mod który jest przegięty, np takie Misery i miliony dupereli. Ja się pytam kto to przytargał w takich ilościach do centrum zony?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój radosnej twórczości "rusznikarzy".

Jak się wprowadza nieśmiertelność? Pozostałe "ułatwienia" mam wprowadzone, patrz na zrzucie.

ss_administrator_07-11-19_19-04-04_(l07_military).thumb.jpg.e1baa5876789b9cae98f3921438e0736.jpg

Nieśmiertelności w opcjach ustawień nie mogę zaznaczyć, ale też w sterowaniu nie ma dla niej klawisza.

Najniższa pozycja w żółtej ramce to teleportacja. też nie jestem w stanie rozgryźć jak jej użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, boberm napisał:

u mnie też ta opcja nie  da się zaznaczyć

W CZASIE GRY wychodzicie do menu, i zaznaczacie potrzebne opcje.

3 godziny temu, kondotier napisał:

Najniższa pozycja w żółtej ramce to teleportacja. też nie jestem w stanie rozgryźć jak jej użyć.

Bo przy tym niczego nie używasz. To jest teleportacje bez limitu wagi ekwipunku.

Popatrz u mnie :

ss_adam_07-15-19_18-14-21_(l11_pripyat).jpg

 

ss_adam_07-15-19_18-14-09_(l11_pripyat).jpg

 

Te napisy z boku pokazują, jakie funkcje ułatwiacza są włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1 wszystko zdobędziesz w swoim czasie, w miarę przechodzenia gry. 

A skoro masz receptę jak zrobić ten artefakt w "Trampolinie" to wrzuć w nią co potrzebne i skrypt zaskoczy. To jest tak: masz receptę = możesz zrobić art. Opisami w PDA za bardzo się nie przejmuj. Raz są raz nie.

No chyba że chodzi Ci o to że nie wiesz jak wygląda anomalia "Trampolina"... Niestety nie mam screena tej anomalii więc nie pomoge... Podobna do "karuzeli". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wariat napisał:

Podobna do "karuzeli". 

"A jak wygląda karuzela?" :D

Opisy anomalii w pda są totalnie zbędne. Ale mogę ci ładnie streścić jak poznać trampolinę. Jest bardzo mało widoczna. Wizualnie charakteryzuje się tym że powietrze przy niej się "rozszerza", fruwają swobodnie wokół niej "liście" okrążając ją. W karuzeli są one zasysane. Ale najłatwiej ją poznać po dźwięku. Wydaje ona charakterystyczny ciągły niski bas.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pure napisał:

"A jak wygląda karuzela?" :D

@Pure kpisz sobie czy co?:D :D Na pewno nie podobna do "galarety":)

5 minut temu, Pure napisał:

Wizualnie charakteryzuje się tym że powietrze przy niej się "rozszerza", fruwają swobodnie wokół niej "liście" okrążając ją. W karuzeli są one zasysane. Ale najłatwiej ją poznać po dźwięku. Wydaje ona charakterystyczny ciągły niski bas.

Z tym się zgodzę.:) 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, suchyyy1 napisał:

Już mam nie w tą anomalię wsadziłem

Czasami nasze "głupie" wskazówki coś pomogą:)

6 minut temu, suchyyy1 napisał:

jeden problem z frajerem w kontaktach go nie mam i nie wiem co mam zrobić by go złapać

Pojawi się przy ktorejś próbie wejścia w podziemia. Ale pamiętaj że najpierw musisz przeszukać bandytę na Wysypisku w pobliżu Pchlego targu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo nieśmiertelności - Bo widziałem wyżej podesłany actor.ltx gdzie wszystkie opcje na każdym poziomie trudności były ustawione na '0.0'

Nie lepiej ustawić to w tylko dla jednego poziomu trudności? np:

[actor_immunities_gd_novice]

Jak mamy coś takiego to możemy "załączać i wyłączać" God mode bez wychodzenia z gry i podmienienia plików :v

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm  Dziękuję za plik nieśmiertelności, ale ja tylko chciałem poznać sposób włączania jej z poziomu gry, ale sobie jej wstawiać, nie będę. Jak zczitować plik actor, to wiem.

Wcześniej dałeś mi plik na grozę 7.62. Wstawiłem ją do moda, ale nic nie uzyskałem. Napisz mi na PW, co można uzyskać, bo może było, a nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany o co biega z zadaniem na odtrutkę?

Mam te bomby, jestem w chutorze latają te stwory ale co mam teraz zrobić? Bomb nie idzie zdetonować :P Niczym mogę je tylko wywalić w akcje desperacji wywaliłem magazynek z m60 do stworków i latają dalej jak to przejść co zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ignachinio napisał:

Pany o co biega z zadaniem na odtrutkę?

Mam te bomby, jestem w chutorze latają te stwory ale co mam teraz zrobić? Bomb nie idzie zdetonować :P Niczym mogę je tylko wywalić w akcje desperacji wywaliłem magazynek z m60 do stworków i latają dalej jak to przejść co zrobić?

 

Bomby wywalasz i detonujesz je strzelając w nie. Radzę najpierw normalnie zabić samce bo je można bronią palną. Samice musisz tymi bombami. Jest ich 5 i 5 żądeł musisz z nich wziąć. Żółte to są samce.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.