Skocz do zawartości

Nowe wieści o S.T.A.L.K.E.R. 2


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, vidkunsen napisał(a):

Otrzymam jak kupię pseudo OBT bo to będzie beta test za moje pieniądze.

A ja powiem wprost, bez pieprzenia - zamiast bawić się w te wszystkie super edycje nieedycje, pre-ordery, wersje konsolowe na premierę, game pass na Xboxie czy po prostu udawanie, że robi się grę AAA kiedy tak naprawdę to jest to najzwyczajniej w świecie utuczony indyk w lepszej oprawie, to oni powinni byli zrobić dosłownie tak samo jak zrobiło Rockfish Games ze swoim Everspace 2 - najzwyczajniej strzelić Early Access z jakimś gotowym wycinkiem gry: fabułą, częścią mapy, postaciami, bronią - i po prostu dodawać kolejne fragmenty i nowe mechaniki gry w aktualizacjach przez następny rok czy dwa czy ile by tam nie było potrzebne.

 

Nie dość, że ludzie dostali by grę wcześniej, fakt faktem nie w całości, ale jednak - to do tego społeczność mogła by na bieżąco wspierać twórców w kwestii błędów czy balansu rozgrywki.

 

W Everspace 2 zadziałało doskonale, tutaj też można było tak zrobić, ba - powinno się. Ale nie, lepiej udawać wielkiego gracza i panoszyć się jak nie wiadomo kto, pomimo tego że spora część ludzi, którzy oglądają te wszystkie zwiastuny albo nigdy o Stalkerze nie słyszała, albo już mało co go pamięta. O tym, że w ogromnej większości zainteresowanie jest na wschodzie a zachód stawia na inne marki to już nie mówię.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !
Pisałem w tym wątku o obawach co do wydajności mojego PC (GPU) odnośnie wymagań Stalker 2.
Dzisiaj zamówiłem (używaną): ASUS GeForce RTX 3070 TUF GAMING OC V2 LHR 8GB GDDR6
W ogłoszeniu było napisane: "grała kobieta, niepaląca" :052: (mój ideał ;))
A tak serio, dopóki karta do mnie nie dotrze, to była okazja cenowa nie do przegapienia i na razie się cieszę ;).
3070.jpg.89cc04fd2815439a461f49e97de2e38b.jpg

p.s. Moja kotka już wie, że od dzisiaj przechodzimy na tryb oszczędzania ;)

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSC ujawniło nazwy broni, które mogliśmy zobaczyć na ostatnim zwiastunie. Podejrzewam, że chodzi o brak kasy na licencję i dlatego nazwy będą wymyślone.
 

Czym jest Zona? Powiedziałbym, że ziemią obiecaną dla przemytników broni. Dziesiątki modeli rozsianych po całej rzeszy szczęśliwych klientów, chętnych do przetestowania ich przy pierwszej nadarzającej się okazji. Większość egzemplarzy wraca do handlarzy jako trofea w ciągu kilku dni za cenę początkową... Niemniej jednak jesteś tutaj, aby sprawdzić stan magazynu! Oto dzisiejsze oferty:

  • СВУ-МК С-3 / SVU-MK S-3
    Karabin snajperski bull-pup, który jest szczególnie ceniony przez Powinność i byłych strzelców Monolitu. Zona wygląda bezpiecznej przez celownik, to pewne.
     
  • M860 / M860 Cracker
    Niezawodna strzelba pump-action dla zwolenników starej szkoły. Uratowała życie setkom stalkerów, a nie mniej zabiła.
     
  • Зубр-19 / "Zubr-19
    Czy jesteś z tych, którzy nigdy nie mają wystarczającej ilości amunicji w magazynku? Ten pseudo-AKM powinien cię ucieszyć. 
     
  • СА "Лавина" / SA "Lavina"
    Fajna rzecz do popisywania się, a w zręcznych rękach ostateczny argument. Powodzenia w znalezieniu amunicji.
     
  • Kharod
    Wciąż czuć fabryczny smar. Wygląda jak blaster, ale strzela starym dobrym 5.56 - prawdziwa przyjemność.

Co wybierasz? 

Wpis pojawił się na grupie FB u GSC. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie niewidomą postać z dawnego trailera? Nazywa się Faust. 

451378488_1097480831850009_369182041477565315_n.jpg

„Zona jest taka, jaką ją widzisz. Pokazałem ci, jak ja ją widzę. Podążaj własną ścieżką, a zaczniesz postrzegać Zonę na swój własny sposób”.

Minęła dekada, ale dla wielu stalkerów wciąż są przeklęci. Mówią, że nie ma emerytowanych fanatyków. Takich, do których warto strzelić, gdy dostrzeże się ich przez celownik. Kiedy Warta i jej nowe rozkazy przyszły z porozumieniem D4 - zgodzili się na coś, co sprawiło, że nawet najbardziej doświadczeni członkowie Powinności spojrzeli za Perymetr.

Monolit jest martwy. Ale tak długo, jak obecna jest Dzika Wyspa - dla większości jego istnienie trwa. Podczas gdy Włóczęga próbuje wyciągnąć swoich braci z piekła, Faust... ma swój własny obraz przyszłości.

Spoiler

451375912_1097480825183343_7494174768783407182_n.jpg

Wpis pojawił się na grupie FB u GSC. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawiły się dwa nowe screeny z S2, które najwyraźniej zbiegły się w czasie z demonstracją gry w Chinach. 

photo_2024-07-23_14-13-31.jpg.3955f034b53c9eb7ac7a762d33988689.jpg  photo_2024-07-23_14-24-53.jpg.e3744f3135fc315d13e885ce137c8d83.jpg

Właśnie zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w wersji próbnej gry „S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl” i doświadczyliśmy około dwóch godzin rozgrywki. Załączony obrazek przedstawia jedną z nowych scen w wersji demonstracyjnej. Pełny raport na temat wrażeń z tego procesu zostanie opublikowany później, więc bądź na bieżąco z aktualizacjami - poinformował jeden z redaktorów IGN China.

Spoiler

photo_2024-07-23_14-26-02.jpg.d5fda07b7a2d7e34c0def516dade438b.jpg

photo_2024-07-23_13-52-34.jpg.9a487a9427cce7c6f1c3ca60579d97d1.jpg

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.