Skocz do zawartości
Wiadomość dodana przez Szczepan9205,

24.02.2024

Do postu #1 została dodana nowa wersja spolszczenia dostosowana do łatki 1.5 do samego moda. Nie należy wrzucać jej na stare spolszczenie (do wersji 1.4)!
Instrukcja jak poprawnie zainstalować nowe spolszczenie została dodana do postu #1.

25.02.2024

Do postu #1 dodano mini-łatkę do spolszczenia naprawiającą źle wyświetlające się imiona i ksywki NPCów, a także małe korekty w tekście. Zaleca się pobranie jej i wrzucenie na zainstalowane już spolszczenie.

@Szczepan9205

Rekomendowane odpowiedzi

Co do PDA Michigana to tak myślałem, że może to mieć związek z Fanatem.
Będę grał z opcją, że Michigan zginął na cmentarzysku pojazdów.
Będziemy mieli pełniejsze spolszczenie i dodatkowo może to zaowocuje dodatkową fabułą gdy w końcu spotkamy Fanata.

I takie pytanie obok, czy ktoś wie gdzie jest w modzie plik actor.ltx?
Wydaje mi się, że obszukałem wszystkie pliki .db i nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan Actor.ltx jest w archiwach .db z tym, że ich się nie da wypakować zwykłymi extractorami/unpackerami - trzeba wypakowywać extractorem do OP 2.1 i najlepiej wybrać wypakowanie całego moda. Ale mam to wypakowane, więc trzymaj, a jest tam gdzie zawsze - gamedata/configs/creatures:

actor.ltx

@Szeregowy KillerWiększy plecak chyba dostajemy później fabularnie, ale najlepiej, żeby Ci to potwierdził ktoś kto już przeszedł moda.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot

Do Cienia Czarnobyla i modów na nim:

extractor.7z

pack_unpack.7z

Do Czystego Nieba i Zewu Prypeci:

stalker_soc_and_cs_unpacker.zip

Uniwersalny (rozpakowuje na pewno CCz, CzN i ZP też powinien tyle, że przyciski są po rusku):

sue2.exe

I ten do OP 2.1 - True Stalkera wypakowuje, OP to na pewno, a może i inne mody też tylko, że on się składa z plików, które wrzuca się do gamedaty i w menu głównym trzeba kliknąć odpowiednią cyfrę (w instrukcji jest wypisane która cyfra wypakowuje jaki folder z gamedaty).

Распаковщики ОП2.1.zip

  • Dodatnia 2
  • Ważne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.