Skocz do zawartości
Wiadomość dodana przez Szczepan9205,

24.02.2024

Do postu #1 została dodana nowa wersja spolszczenia dostosowana do łatki 1.5 do samego moda. Nie należy wrzucać jej na stare spolszczenie (do wersji 1.4)!
Instrukcja jak poprawnie zainstalować nowe spolszczenie została dodana do postu #1.

25.02.2024

Do postu #1 dodano mini-łatkę do spolszczenia naprawiającą źle wyświetlające się imiona i ksywki NPCów, a także małe korekty w tekście. Zaleca się pobranie jej i wrzucenie na zainstalowane już spolszczenie.

@Szczepan9205

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy....bo zwariuję....Gram 2i raz i chciałem jak najszybciej w grze spróbować dorwać mojego fav Sig552 commando. Po rozpakowaniu gamedaty sprawdziłem, że istnieje tylko w 1 schowku w Barze. Po akcji z Cobrą, metodą save/load w końcu dorwałem ten schowek!! ( "Dangerous cointainer" in Bar) Biegusiem do technika i....okazuje się, że tej broni nie da się ulepszyć. Co ciekawe w spawnerze istnieje Sig552 Streloka ( o odrobinę lepszym dmg ), który da się ulepszyć. Przetrząsam całą gamedatę we wszystkie strony i nigdzie nie jestem w stanie znaleźć tego schematu ulepszeń. Zaraz uwojujam do końca. Dołączam spakowaną gamedatę i dla mojej psychiki w rozsypce już proszę Was o pomoc.... BTW nie kupujcie UMP45 - też nie ma schematu ulepszeń i nie do się dołączyć żadnej optyki...

True Stalker gamedata.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mayer99 napisał(a):

@marko6996 ja też się nad tym zastanawiałem. Daj znać jak Ci się uda tam zejść pomimo trybunału w Hadze 😉. Czy jest gdzieś dostępna lista wszystkich dostępnych lokacji w grze? Pytam bo widziałem filmik TS z Darkspace…a ja tam nigdy nie trafiłem pomimo ukończenia gry.

Ja na razie ich nie zabiłem. Teraz to drugi raz przechodzę moda i jak będziesz na tej nowej lokacji (zapomniałem nazwy 😛 ) to tam była droga na południe i możliwe że jakoś tam się przechodzi na Darkscape. U mnie to przejście było zaznaczone na czerwono cały czas (albo nie zauważyłem jak się dało).

Edit: Dolina mroku też ma drogę na południe i też jest ciągle zaznaczona na czerwono.

Po co są te wszystkie rzeczy z podziemi hangaru na wysypisku? 

Edytowane przez marko6996
Dolina mroku ma coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayer99 - wykonałem ciąg zadań - Agroprom - uczeni, Depot - szef w wagonie i tam mnie skierowano na Kordon do kolesia przy ognisku w wiosce a także do sidora, potem 1 lub 2 zadanka na Kordonie i wejscie na lokację Nowe Szepielietiszcze, jesli darkscape to łoszyna to tam jeszcze nie byłem.

Po Nowych Szepielietiszczach trafiam na Kordon a potem juz jako trep Zurawliow zaczynam przygode na Agropromie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marko6996 Te 9 części są do naprawy Grozy 5.45, która jest naprawdę niezłą pukawką: 

Spoiler

Kiedy na Wysypisku pojawiają się okręgi żeby znaleźć Stalkerów w kodem do sejfu Kopaczy, trzeba (nie wiedzieć skąd) pójść najpierw na Kordon. Tam z kolei są też 2 takie okręgi se 1 z nich jest zewłok z tą Grozą, którą można naprawić - pojawi się quest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję Winchestera 1300 i teraz Sig552 ale nie ten znaleziony tylko ze spawnera niestety ( ze względu na możliwość ulepszenia ). Znerfowałem go nieco i jest fair 😉. Do tego żadne egzo ofkors! Planuje w 2 podejściu nie używać tez assault armour tylko wypróbować coś od handlarza. Na razie mam od niego Wind of Freedom, ale jak uzbieram to wejdę chyba w pancerz Clear Sky… 

@vidkunsen ten plecak wojskowy to masz grając Toporem jeszcze??

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.