Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

image.png

Trwają prace nad dużym patchem (1.6) do True Stalker.

image.pngAutorzy pytają czego oczekują gracze i zasugerowali, że pracują nad A-Life, szybką podróżą i tym żeby nasz "bohater" aż tyle razy w czasie fabuły nie dostawał po łbie.

image.png

Oczywiście na razie brak terminu premiery.

image.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tom3kb napisał(a):

pytają czego oczekują gracze i zasugerowali, że pracują nad A-Life, szybką podróżą i tym żeby nasz "bohater" aż tyle razy w czasie fabuły nie dostawał po łbie.

Zamiast wpracować nowe story... Nowy rozdział...

Jak można coś zjeb... to dlaczego nie...
Ja to bym dodał paru waginosceptyków (gejów).
Paru trans i koniecznie macochę taką, która zasiedziała się 
na solarce... Chociaż pierwsza żona była nasza nasza nasza.
Piła mleko, doiła krowy i słuchała Chopina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodał bym różnych zadań(ciekawych) na lokacjach, przed finałem chciałem jeszcze coś porobić a tu pupa. Zagospodarował bym miejsca na lokacjach, mamy tartak a tam tylko trup(było też tam 3 stalkerów chyba z mini zadaniem) ale czegoś jeszcze bym się spodziewał. Lokacji z pustymi basenami, tam gdzie aktywujemy arta i nas najmy atakują, ale wcześniej nic tam nie ma. Ta wysoka antena, wejść się na nią nie da..... itd.

Coś jak w Falloutach każda miejscówka miała do opowiedzenia jakąś historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo:063: Czyli jednak... A już myślałem że się poddali i na 1.5 rozwój TS się skończył. Czyli są szanse, że spolszczenie na stałe zagości w TS i będzie jego integralną częścią hue hue :D Tylko coś mi się wydaje, że będę tak czy tak musiał się przypomnieć AP żeby je dodali i poprawili czcionkę zanim wydadzą łatkę i nie wiem czy tym razem się bezpośrednio do WolfStalkera nie zwrócę.

Jak dla mnie to jakiekolwiek A-Life to podstawa (nawet takie jakie mieliśmy w Zewie Prypeci to już coś bo przynajmniej lokacje w jakiś sposób "żyły" i NPC się po nich przechadzali), a co mamy teraz? Poza konkretne obszary nie wyjdą, ani NPC, ani mutanty i w kółko się odradzają w tych samych miejscach, dodatkowo nieoskryptowane emisje by się przydały bo to Zona do cholery, a nie kurort.

Co idzie za emisjami - dynamiczny spawn artefaktów po emisjach by się przydał bo pamiętam, że przy pierwszym ogrywaniu TS już wstępnie spolszczonego sprzedałem jakiś artefakt, a potem się okazało, że ani go nie można nigdzie znaleźć bo się nie odradzają, ani kupić ani nic no a do zadania potrzebny był :P

Przydałoby się też żeby lokacje były bardziej zasiedlone bo się dość puste wydają. Akurat z dodaniem nowego rozdziału @OldMan to teraz mają problem bo zakończyli historię obu bohaterów i chyba nie mieliby za bardzo gdzie wcisnąć tego nowego rozdziału, ale tak jak @MOSnapisał - przydałoby się trochę więcej poboczniaków, jakichś bardziej skomplikowanych może, a nie takich banalnych że wszędzie nas wszystko za rączkę prowadziło w zasadzie :P

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.