Skocz do zawartości
Wiadomość dodana przez Szczepan9205,

24.02.2024

Do postu #1 została dodana nowa wersja spolszczenia dostosowana do łatki 1.5 do samego moda. Nie należy wrzucać jej na stare spolszczenie (do wersji 1.4)!
Instrukcja jak poprawnie zainstalować nowe spolszczenie została dodana do postu #1.

25.02.2024

Do postu #1 dodano mini-łatkę do spolszczenia naprawiającą źle wyświetlające się imiona i ksywki NPCów, a także małe korekty w tekście. Zaleca się pobranie jej i wrzucenie na zainstalowane już spolszczenie.

@Szczepan9205

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Agrael napisał(a):

@gucio46

Przed wyruszeniem do Nowoszepełyczi - jak wiesz - i tak zaliczymy Kordon. Porozmawiaj z Wilkiem, wykonaj pewne zadanie, a później porozmawiaj z Jurokiem, który będzie siedział przy ognisku.

nie chciało mi się  latać po zonie spawner do wioski kotów   i to był błąd po bożemu i jest Juroka

Edytowane przez gucio46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Skryty099 napisał(a):

Wiadomo, czy twórcy planują kontynuację?

Moda robili 8 lat więc nawet jeśli planują to patrząc na to możesz na nią trochę poczekać 😁

A tak na serio to wątpię, jeśli nie zostawili sobie czegoś dotychczas praktycznie "gotowego" na coś w stylu dlc to bym nie liczył na jakieś dodatki/rozszerzenia. Bo jeśliby mieli zrobić teraz od zera coś w takiej jakości to nie jest robota na 5 minut.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateo.p11 Gdzie masz zainstalowanego moda? Jeśli w program files to:

W dniu 21.12.2023 o 18:16, Agrael napisał(a):

WAŻNE: Nie instalować moda w c:\Program Files\... A jeśli już tak zrobiliście to uruchamiać moda z uprawnieniami administratora bo inaczej nie będziecie mogli zapisać gry. W ogóle najlepiej zainstalujcie np na innej partycji czy chociaż w c:\True Stalker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateo.p11   Domyślnie zapis gry jest pod     F6   Możesz to zmienić w ustawieniach  gry/Sterowanie

Dodatkowo   edytuj sobie plik  fsgame.ltx   z głównego katalogu gry i zmień  linię    $app_data_root$     

na   np. 

$app_data_root$             = true      | false| C:\Users\Admin\Documents\True S.T.A.L.K.E.R. 

 

Twoje zapisy gry będą dostępne w Dokumentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agrael napisał(a):

@FilmisterPL

Artefakt leży sobie spokojnie na ziemi. Bardzo blisko miejsca, w którym razem z Kłamcą zabiłeś mutanty. Zmniejsz na chwilę gęstość trawy w opcjach i na pewno go zauważysz. 

Dokładnie tak - artefakt leży wręcz pod nogami ale niestety wykrywacz go nie pokazuje. Też miałem chwilę zawiechy czy czasem nie mam jakiegoś buga.. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod stabilny, bezproblemowy. Nie wymaga poradnika do przejścia. Nie jest idealny, ale mało mu brakuje do tego stanu.

Jeden z tych w których względnie mało się strzela, więcej zwiedza i chłonie fabułę. 

Podsumowując: kawał dobrego giercowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy wpis na tym forum więc nie bijcie jeśli coś nie tak zrobię bo mam pytanko

W misji z Kłamcą oraz z Fanatykiem gra mi wywala. Z Kłamcą wywala mi jak podnoszę artefakt a z Fanatykiem jak podnoszę dynamit i próbuję pójść dalej w kierunku posterunku

Pomimo ponownej instalacji nadal mam ten problem więc się zastanawiam czy to przypadkiem z moim komputerem jest nie tak czy też to tylko gra

 

Edytowane przez Grzyb Zarodnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.