Skocz do zawartości
Wiadomość dodana przez Szczepan9205,

24.02.2024

Do postu #1 została dodana nowa wersja spolszczenia dostosowana do łatki 1.5 do samego moda. Nie należy wrzucać jej na stare spolszczenie (do wersji 1.4)!
Instrukcja jak poprawnie zainstalować nowe spolszczenie została dodana do postu #1.

25.02.2024

Do postu #1 dodano mini-łatkę do spolszczenia naprawiającą źle wyświetlające się imiona i ksywki NPCów, a także małe korekty w tekście. Zaleca się pobranie jej i wrzucenie na zainstalowane już spolszczenie.

@Szczepan9205

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137 no taki zabieg fabularny twórców, o Toporze "jeszcze będzie" 😏 w sensie, że żołnierz tak trochę idzie jego tropem jeśli chodzi o fabułę/intrygę.

 

@OldMan jesteś pewien, że to tak działa? Bo mi się wydaje, może już mi się myli bo moda przeszedłem już dawno ale jak zacząłem grać żołnierzem to skrzynkę osobistą chyba miałem pustą pomimo tego, że miałem jakieś klamoty w niej, bo nie wszystko ze sobą targałem. Trochę nawet byłem zły, że nie przerzuciłem towaru do jakiegoś plecaka na jakiejś lokacji. No ale liczyłem, że twórcy nie pozwolą żeby gracz wszystko stracił co tyle godzin chomikował ☺️

Także @cez137 jakby co to nie przejmuj się utratą gratów bo fabularnie wszystko jest do odzyskania.

@LisKot no właśnie chyba nie robiło tego automatycznie jeśli chodzi o ten schowek "globalny" właśnie żeby "nie oszukiwać" tylko przerzuciło do schowka "plecaczka" Topora.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cez137 napisał(a):

@OldMan niestety tak to nie działa, miałem w schowku Topora duzo fajnych rzeczy, zmodzone bronie, sporo artów ze 2 pancerze, kilka hełmów, wszystko przepadło 😥 a schowek wojaka jest pusty także tego, aktualnie jestem na Jantarze i ogarniam teren

Muszę to sprawdzić. W TS grałem już jakiś czas temu i nie wiem czy dobrze napisałem, że chodzi o schowek osobisty czy o zwykły schowek.
Jak ktoś ma jakiś zapis tuż przed pojmaniem Topora lub przed tą sceną na farmie to proszę o wystawienie do pobrania (i do jakiej wersji moda zapis będzie pasował)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie potrzebuj tylko konkretnych Linkow do Moda True Stalker Bo jest ich tyle do pobrania ze robi si glupi nie wiem czy mam pobieracz wszystko po kolei jak leci czy sa wymagane tylko dwa lub trzy Linki z ktrych moda mozna zassac, Badzcie tak mili i napiszcie mi ktre to sa Linki i w jakiej kolejnosci trzeba pobierac.

Edytowane przez FilmisterPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL panie 😁 bierzesz jeden dowolny link i pobierasz moda i potem zasysasz patch 1.5 i to wszystko. A, który link to już sobie wybierz samemu, jest ich tyle bo się ludzie rzucili na premierę i szybko kończyły się limity pobrań.

Także podsumowując pobierasz dwie rzeczy, moda i patcha 1.5, no i ewentualnie spolszczenie jak chcesz grać po naszemu.

Ja tam zassysałem google drive ale widzę, że jest i u nas na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL Pisałem Ci na steamie. @tom3kb też wyjaśnił. 

  1. Pobierasz True Stalkera. Na przykład z GD - KLIK. On ma wbudowany instalator, więc nic nie trzeba robić. Po wypakowaniu moda klikasz "ts_setup.exe" i instalujesz. 
  2. Pobierasz łatkę 1.5. Również może być z GD - KLIK. Wypakowaną zawartość umieszczasz w głównym katalogu True Stalker. 
  3. Pobierasz spolszczenie. Może być z naszego serwera - KLIK. Wypakowaną zawartość umieszczasz w głównym katalogu True Stalker. Później sprawdź, czy w pliku fsgame.ltx linijka wygląda tak:

    $game_data$                =    true    |    true    |    $fs_root$        |    gamedata\

  4. Pobierasz mini-łatkę do spolszczenia. Może być z GD - KLIK. Wypakowaną zawartość umieszczasz w głównym katalogu True Stalker.

To wszystko. Wystarczy w menu głównym wybrać język polski w ustawieniach. 

Jest jeszcze opcjonalny dodatek od @Szczepan9205. To oryginalny ambient z trylogii S.T.A.L.K.E.R. Instalacja dobrowolna, a link jest w pierwszym poście. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jeszcze rozpakowany plik z Particles.xr z True Stalkera 1.5?...nie mogę zmusić żadnego unpackera do wypakowania db, a chcę zaadoptować dodatek z holywood FX 3.1 od Anomaly.

Miedługo wrzucę ten dodatek zaadoptowany także do Lost Alphy DC razem i  z polonizacją przystosowaną do Definitive car pack addon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu wszystkiego jak pisał Agrael nadal wywala w pulpit  nie mogę True Stalkera postawić na nogi nie wiem co jest zgrane ale ok udało się jakoś odpalić widzę ze spolszczenie dziala elegancko graficznie bardzo ladny zobaczymy jak dzialac bedzie.

Edytowane przez FilmisterPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Wczoraj dla testu postawiłem TS 1.5, niestety  nie mam czasu grać od nowa, ale przypomniałem sobie o jednej wątpliwości . Żeby ją rozwiać poszukuję sejwa jak najbliżej momentu ostatniej rozmowy Topora z Termitem na Farmie (Kordon) zanim stajemy się Żurawliowem  i lądujemy na Agropromie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.