Skocz do zawartości
Wiadomość dodana przez Szczepan9205,

24.02.2024

Do postu #1 została dodana nowa wersja spolszczenia dostosowana do łatki 1.5 do samego moda. Nie należy wrzucać jej na stare spolszczenie (do wersji 1.4)!
Instrukcja jak poprawnie zainstalować nowe spolszczenie została dodana do postu #1.

25.02.2024

Do postu #1 dodano mini-łatkę do spolszczenia naprawiającą źle wyświetlające się imiona i ksywki NPCów, a także małe korekty w tekście. Zaleca się pobranie jej i wrzucenie na zainstalowane już spolszczenie.

@Szczepan9205

Rekomendowane odpowiedzi

@Szczepan9205 ale ja mam cały czas włączony celownik, nie rozumiem jak można grać bez niego, nie wiadomo gdzie się strzela, a tak btw to na tym filmie to on tak szybko to zrobił że nawet nie widać jak on to robi, a wgl to są do stalkera jakieś kody na nieśmiertelność? na filmie wojskowi do niego strzelają a on cały 😂 a wgl to skąd tam tyle schowków?

@vidkunsen chyba że tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Ja w każdego moda gram bez celownika 😂 Po to są przyrządy celownicze na broni, żeby z nich korzystać, a nie ułatwiać sobie grę celownikiem narysowanym na ekranie :D 
Widocznie może jakiś spawner miał i stąd nieśmiertelność, a schowki też pewnie ma dzięki spawnerowi - w sensie dodał sobie kasy tyle, żeby u każdego NPCa, który sprzedaje namiary kupić schowek i voila. Ale jeżeli o mnie chodzi to nie kojarzę żadnego spawnera do TS, nigdzie mi się żaden nie przewinął. 

Ech :P To zaczekaj chwilę, odpalę TS i pójdę na ten nasyp i zobaczę co i jak, najwyżej Ci zrzut zrobię, ale ja nie miałem problemu z tym schowkiem, a jak wspominałem - gram bez celownika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Ja w każdego moda gram bez celownika 😂 Po to są przyrządy celownicze na broni, żeby z nich korzystać, a nie ułatwiać sobie grę celownikiem narysowanym na ekranie :D 
Widocznie może jakiś spawner miał i stąd nieśmiertelność, a schowki też pewnie ma dzięki spawnerowi - w sensie dodał sobie kasy tyle, żeby u każdego NPCa, który sprzedaje namiary kupić schowek i voila. Ale jeżeli o mnie chodzi to nie kojarzę żadnego spawnera do TS, nigdzie mi się żaden nie przewinął. 

Podeślij mi swój zapis przy tym schowku to rzucę okiem bo ja mam pusty już, więc nie mogę wejść z nim w interakcję, a nie mam pojęcia w którym momencie w fabule miałem go dostępnego :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia STALKERZY wreszcie przeszedłem i w tym miejscu serdecznie dziękuje @Szczepan9205 i reszcie tłumaczy za wkład w polską wersję tego diamentu.

Po tych wszystkich Sandboxowych modach brakowało mi takiego RPGa z krwi i kości w ZONIE.

Jak dla mnie mocne 9/10 naprawdę jest tylko otwartych wątków że śmiało można by było się pokisić o kontynuację.

Bracia STALKERZY z całego serducha mod polecam wszystkim którzy chcą przeżyć wyjątkową przygodę w ZONIE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen 

9 godzin temu, vidkunsen napisał(a):

wchodzisz w ustawienia (na dole zębatka) i ustawiasz prędkość na 0,25 i feirant.

to nic nie da

@Szczepan9205 

9 godzin temu, Szczepan9205 napisał(a):

Po to są przyrządy celownicze na broni, żeby z nich korzystać, a nie ułatwiać sobie grę celownikiem

serio? 😂 bez przesady

9 godzin temu, Szczepan9205 napisał(a):

To zaczekaj chwilę, odpalę TS i pójdę na ten nasyp i zobaczę co i jak

no i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Mój post został ukryty po się zdublował. W każdym razie pisałem tam, żebyś podesłał mi swój zapis przy tym schowku bo jak wczytałem sobie losowy zapis z Kordonu z końcówki gry to już nie mogę wejść z interakcję z tym schowkiem, a zanim znajdę taki zapis z początku, gdzie mam nie zebrany jeszcze ten schowek to prędzej kur*icy dostanę :P

Jak podeślesz to pogimnastykuję się i zobaczę czy uda mi się go zebrać. Jak tak to najwyżej Ci wytłumaczę od której strony i jak trzeba się zbliżyć, żeby wejść w interakcję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podesłać wypakowany confiig.db? Chcę zmienić kilka parametrów pod swoje upodobania w tym udzwig, prędkość biegu i chodu  itd. Próbowałem już kilka unpackerów ale każdy, którego używałem wcześniej albo nie trybi albo łapie zwieche....Nie chcę się bardziej tym stresować, a melisa też mi się kończy😅  Będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo. Przyda mi się wszystko bo akurat mam plan adoptować kilka młych dodatków dostępnych dla Anomaly do tego moda i być może innych. Chodzi mi głównie o blood poole i nowe fekty krwi, holywood fx czy paru innych podkręcających fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Oczyściłem - to było proste jak jeb*nie :P Pytanie tylko czy u Ciebie jest w tym samym miejscu bo ja mam wersję 1.5 i w niej jest w innym niż był w 1.4, więc jeśli korzystasz z 1.4 nadal to będzie z drugiej strony wagonu, ale też powinieneś być w stanie przeszukać go celując w skrzyneczkę za kołem wagonu - fabułę przechodziłem 2 razy jeszcze na 1.4 i za jednym i drugim podejściem udało mi się go zebrać, więc...

Spoiler

ss_szczepan_03-27-24_08-16-52_(escape).jpg

ss_szczepan_03-27-24_08-17-00_(escape).jpg

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki mam pytanie, czy jak stajemy się żołnierzem to to ma coś wspólnego z fabułą i głównym bohaterem Toporem czy po prostu gra jest podzielona na dwie postacie "bo tak"? no bo to tak trochę bez sensu bo tu kończymy Toporem i raptem akcja na agro i jesteśmy żołnierzem, tak trochę z doopy, jeden z drugim nie ma nic wspólnego...na razie przynajmniej 

@Szczepan9205 niestety jeszcze nie wróciłem na Kordon żeby obczaić ten schowek 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.