Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie się porobiło...

Cichy daje radę, przeszedł Dolinę Mroku i zasuwa dalej z testami, a apg2312 zaciął się z powodu wylotów dokładnie w tym samym miejscu co ja.

Czyli błędy spowodowane są naszym sprzętem, a nie modem, czy jego polonizacją :huh:

W związku z tym nie wiem czy udostępniać polonizację jak przejdzie testy Cichego, czy nie ?

Bo wychodzi na to, że nie każdy będzie mógł sobie w nią pograć...

Tych wylotów w Dolinie Mroku w żaden sposób nie potrafię się pozbyć, więc jak ktoś będzie chciał sprawdzić, czy Zona go "pobłogosławi" dalszą możliwością grania, będzie mógł na własne ryzyko spróbować - takie jest moje zdanie w tej sprawie.

Spróbuję jeszcze zagrać na sejwach od Cichego po przejściu Doliny Mroku i zobaczę, czy gra u mnie pójdzie dalej.

Jasne, że chcę. I jasne, że udostępniać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem jak Zona dobiera sobie kto zagra w ten mod ;)

Ano ilością RAMu w maszynce :D

Ja mam 2GB i sobie nie pogram...

apg2312 ma 4GB i też raczej sobie w niego nie pogra...

Cichy ma 8GB i u niego wszystko hula jak trzeba.

Nie wiemy jak będzie się zachowywać u osób, które mają 6GB...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem jak Zona dobiera sobie kto zagra w ten mod ;)

Ano ilością RAMu w maszynce :D

Ja mam 2GB i sobie nie pogram...

apg2312 ma 4GB i też raczej sobie w niego nie pogra...

Cichy ma 8GB i u niego wszystko hula jak trzeba.

Nie wiemy jak będzie się zachowywać u osób, które mają 6GB...

W tej chwili mam 5, może wystarczy. Do tej pory nie miałem żadnych kłopotów, więc jestem dobrej myśli.

PS - czemu piszesz, że twoja płyta pozwala tylko na 2GB? Szczerze, to od czasów p4 nie widziałem takich płyt...

Możesz podać model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zaczekać z tym pobieraniem :blush: . Mod będzie wypuszczony jako gamedata, jak wcześniej napisał Yurek. Chyba, że się posiada Stalkera Rus 1.0006 :biggrin: w innym wypadku będzie problem z adaptacją (rozpakowanie do postaci gamedata przystosowanie do PL podstawki i poprawne złożenie do kupy :tongue: - ostra jazda :teehee: )

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yurek, jeśli te wyloty, to tylko wina za słabego kompa, to sprawa się prostuje, bo Święta za pasem, można pisać do Mikołaja o ratunek. :biggrin: A na serio, to wrzucaj, sporo tu ludzi ma dość mocne kompy, zarazem będzie też swoisty test na nasze maszynki. W trakcie gry, może komuś się uda rozwiązać ten moment, gdzie wywalało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko Cichy sprawdzi, czy moje kwesty, które dodałem do moda są w pełni wykonalne, robię mod w postaci pełnej gamedaty. Będzie zawierać zarówno mod, jak i polonizację i dam linka na Forum.

Mam zrobione dwie wersje polonizacji z moimi kwestami i dodatkami - z dodatkowymi, bardzo dobrymi teksturami broni i bez nich.

Którą dać do wersji ostatecznej ?

A może obie do wyboru, a czystą, rozpakowana wersję moda przystosowaną do polonizacji osobno ?

@ oloo

A jak to sprawdzić, jaki model płyty się ma?

Moja płyta jest archaiczna, bo ma zarówno slot graficzny AGP, jak i PCI Express Dołączona grafika

Kupowałem ją w czasach gdy kończyła się era kart na AGP, a wchodziły już na PCI Dołączona grafika

Kiedyś sprawdziłem ile RAMu udźwignie i tak jakoś zapamiętało mi się, że tylko 2GB, które mam.

EDIT Yurek (07:36)

Cichemu został ostatni kwest do sprawdzenia. Jak na razie wszystko idzie jak po maśle.

Cieszcie się, bo jednak będzie nowy mod do grania Dołączona grafika

Co prawda nie dla wszystkich (w tym nie dla mnie) Dołączona grafika

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może obie do wyboru, a czystą, rozpakowana wersję moda przystosowaną do polonizacji osobno ?

@Yurek myślę że to najlepsze wyjście..da możliwość dostosowania moda do możliwości sprzętu jeżeli jego jakość gra rolę.

//

A jak to sprawdzić, jaki model płyty się ma? Moja płyta jest archaiczna, bo ma zarówno slot graficzny AGP, jak i PCI Express.....najprościej będzie jak poszukasz marki i modelu na samej płycie. Firmy stosują nadruki na laminacie, ale @oloo nie chodziło chyba o model płyty tylko o slot 775... by wymienić płytę to jest on podstawowym (obok grafiki i Ram) czynnikiem jeżeli zachowujesz procesor.

Niestety pozostaje grafika i jej slot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yurek myślę że to najlepsze wyjście..da możliwość dostosowania moda do możliwości sprzętu jeżeli jego jakość gra rolę.

//

A jak to sprawdzić, jaki model płyty się ma? Moja płyta jest archaiczna, bo ma zarówno slot graficzny AGP, jak i PCI Express.....najprościej będzie jak poszukasz marki i modelu na samej płycie. Firmy stosują nadruki na laminacie, ale @oloo nie chodziło chyba o model płyty tylko o slot 775... by wymienić płytę to jest on podstawowym (obok grafiki i Ram) czynnikiem jeżeli zachowujesz procesor.

Niestety pozostaje grafika i jej slot.

Owszem, chodziło mi o slot, ale już wiem, jaki ma. Nie wiem jeszcze tylko, czy ma grafę na PCI-ex, czy na AGP. Jak to będę wiedział, porobię za świętego Mikołaja ;)

Dla wyjasnienia - prowadzę firmę recyklingową, elektrorecyklingową w zasadzie. Więc trafiają mi się za darmo różne graty - jak dla mnie, żadna strata. Oczywiście, o ile Yurek będzie chciał ją przyjąć.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy Cichego zakończyły się 100% sukcesem

Zabieram się za przygotowanie BETY polonizacji do publikacji na Forum

To zapodawaj ten śmiertelnie wymagający mod zobaczymy co to takiego. Swoją drogą myślałem że poza modami graficznymi, Soljanka z DMX to szczyt możliwości obciążenia dla PC, ale widzę że jeszcze można się zdziwić.

//

Nie wiem jeszcze tylko, czy ma grafę na PCI-ex, czy na AGP.

...@oloo musisz wiedzieć również jakie @Yurek ma pamięci. Ja poszukałbym najpierw modelu płyty i według niego ustalił czy warto zmienić płytę, czy wystarczy zmienić sam Ram jeżeli np. obsługuje 4 GB.

Obstawiam że to jakiś Asrock z kościami DDR 2, ale mogę się mylić bo Asus i Gigabyte też robił takie płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oloo musisz wiedzieć również jakie @Yurek ma pamięci. Ja poszukałbym najpierw modelu płyty i według niego ustalił czy warto zmienić płytę, czy wystarczy zmienić sam Ram jeżeli np. obsługuje 4 GB.

Obstawiam że to jakiś Asrock z kościami DDR 2, ale mogę się mylić bo Asus i Gigabyte też robił takie płyty.

To jakaś przejściowa płyta, niewykluczone, że ze slotami DDR1 i DDR2. Ale dopóki nie napisze, nie będziem wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ oloo

Grafę mam na slocie PCI-ex, ale mam dwa twarde dyski podpięte przez IDE, a pozostałe przez SATA.

Systemowy mam przez IDE, więc jeśli miałbym zmieniać płytę, to będę potrzebował chyba jakiejś karty rozszerzeń IDE-SATA...

Jakby co, to przyjmę każdą płytę pod mojego procka ze slotem grafy PCI-ex z możliwością podłączenia dysku przez IDE i rozbudowy RAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ oloo

Grafę mam na slocie PCI-ex, ale mam dwa twarde dyski podpięte przez IDE, a pozostałe przez SATA.

Systemowy mam przez IDE, więc jeśli miałbym zmieniać płytę, to będę potrzebował chyba jakiejś karty rozszerzeń IDE-SATA...

Jakby co, to przyjmę każdą płytę pod mojego procka ze slotem grafy PCI-ex z możliwością podłączenia dysku przez IDE i rozbudowy RAM.

Pod jakie pamięci? ;)

EDIT Yurek:

Te co mam są DDR2...

Ale chyba będzie lepiej kupić jakieś nowsze o większej "pojemności" ...

Jakby co, pisz dalej na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy Cichego zakończyły się 100% sukcesem

//

Pytanie jeszcze jedno...Na którym patch grał @Cichy ? Proponuję takie info zamieścić w 1 poście tematu...ot tak dla jasności.

//

Dzięki @cichy za info. Pobiorę to dziwo i zobaczymy co to takiego...z Narod.ru pięknie idzie w 14 minut mod będzie na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.