Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Linię zadań od Yurka rozpoczyna rozmowa z Krugłowem, po przeprowadzeniu go do przejścia na Jantar.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Pierwsze to odnaleźć art serce Trurla. Na Kordonie w miejscu o dużym natężeniu promieniowania. Nagroda poniżej :biggrin:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Drugie zadanie to odnalezienie teczki Freemana na Dziczy. Nagrodą jest Kubik Mroku :devil: .

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

Trzecie to odnalezienie Leczącego Beryla. Znajdujemy go w miejscu znznym z Solianki związanym z innym wspaniałym kombinezonem.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Ostatnia misja to odnaleźć zmieniony przez Trurla kod do drzwi na Radarze. Wskazówka ukryta jest w zgrabym wierszyku. Wieża jest na Wysypisku. Dostajemy się na nią z daszku hangaru.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

A teraz finał. Wycieczka na Radar i:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Uff... W modzie podkręcono bardzo spawn mutantów i innej maści person. Zadania od Yurka są świetnie zrobione i logicznie wplecione w zadania podstawki. Moim zdaniem ratują moda, który generalnie mało wnosi. A kiedy już mamy te zabawki - :devil: . Warto było "powalczyć".

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chodzi świetnie. Od razu po załadowaniu pierwszego quicksave'a (jeszcze Krodon) wylot i oto taki log:


Exp[b][/b]ression    : fatal error
Function	  : CScriptEngine::lua_error
File		  : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamescript_engine.cpp
Line		  : 73
Description   : <no exp[b][/b]ression>
Arguments	 : LUA error: ...shadow of chernobylgamedatascriptsxr_logic.script:1273: attempt to index field 'actor' (a nil value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeei - skorzystaj z rady scigacz1975, na temat szybkich zapisów nie uszkadzających innych.

Masz to w temacie http://stalkerteam.p...-czeste-wyloty/ w #18.

Od zastosowania tego sposobu, nie mam problemu z uszkodzonymi savami.

Jeżeli mod ma możliwość Quicksava, przypisz im najpierw jakieś klawisze z Num Lock, a następnie zedytuj user.ltx.

Udogodnieniem też jest skorzystanie z porady trulr3 http://stalkerteam.p...r-jednoczesnie/ i zmienić dodatkowo pierwszą linię.

Powoduje to zapisywanie efektów grania w katalogu moda a nie w user. Znalezienie loga, sava czy screena przestaje być problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po instalacji moda  w formie plików  dbx gra z modem  nie chce się mi uruchomić brak logu a po rozpakowaniu Total Cammanderem do formy gamedata gra działa co może być tego  przyczyną.Co ciekawe na wysypisku gdy podlatuje do mnie dzik  wywala mnie  za każdym razem do pulpitu, też bez logu. Pozdrawiam.

Edytowane przez anatol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,i znowu ktoś wprowadza w błąd graczy!Pisze;pobrać z 1 linka,rozpakować...co rozpakować skoro to jest ruski instalator?A miał być plik gamedata,ktoś se jaja robi czy co?Nie dość że,człowiek ściubi każdy Mb.(limit)to zmarnowany czas,mod do kosza,zawiedzone nadzieje na dobrą zabawę z nowym Modem.Bardzo się zawiodłem,nie wiem czy ktoś to robi specjalnie czy co?Dobrze,że jestem dobrze wychowany bo posypały by się bardzo niecenzuralne napisy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że podczas przenoszenia plików do nowej Pobieralni, ktoś się pomylił i wyszło jak wyszło. Yurek ostatnio nie pojawia się na forum, więc jedyna nadzieja, że ktoś posiada tego moda w formie gamedaty zrobionej przez Yurka i ją udostępni. Jak nie, to temat do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobrze, że przypomnieliście bo zapomniałem "donieść" adminom, że w linku jest zupełnie inna wersja, w której na dodatek chyba jest problem z zamknięciem instalatora czy coś. @muezin70 A ty jakbyś zamiast takiego tonu z wyrzutami na spokojnie napisał, że jest problem to też by ci chyba korona z głowy nie spadła. Ja już kilka razy raportowałem problemy z pobieralnią, spolszczeniami i admini sprawę naprawiali bardzo szybko.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom3kb,to nie  są wyrzuty tylko stwierdzenie faktu że ktoś nie dopilnował lub nie sprawdził.Zapewniam Cię że nie chciałbyś poznać mojego "takiego" tonu :yes: Mam taką prośbę,aby co jakiś czas ktoś sprawdzał czy linki działają i czy zgadza się zawartość.Pozdrawiam Serdecznie.

Jeśli ktoś przypadkiem jest w posiadaniu prawidłowego pliku,to prośba o udostępnienie ich Graczom,w podzięce dozgonna wdzięczność.Pozdrawiam

Edytowane przez muezin70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Gdy próbuję uruchomić grę gra wiesza się przy próbie odpalenia jej.

gdy próbuję rozpakować gamedata dbx to przy próbie wpisania komendy-program x.cmd przestał działać i dostaję pusty folder gamedaty.

Edytowane przez STALKER5059PL
Słownictwo...
  • Dodatnia 1
  • Negatywna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.