Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przesadzili z kwiatkami na max, ale taki urok moda...

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

To Zona czy bazar kwiatowy ? Jest jakaś możliwość by zmienić krajobraz ? Przepraszam ale ja nie znoszę takiego cukierkowego klimatu i kwiatów.Poczekam na dodatek tupu Autumn lub Winter.Szacun dla @Yurka i @cichego za włożoną pracę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,jak pomaga zasysam.Spróbuję poeksperymentować z jesienią i zimą na własną rękę. :biggrin: Czy nie macie problemów z pobraniem moda i spolszczenia ? Jest ok,pozostałości Comodo Firewall blokowały stronę narod.ru

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było za słodko - mam wyloty na wysypisku. Często.

Log:

Expression : assertion failed

Function : xrServer::Process_event_ownership

File : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamexrServer_process_event_ownership.cpp

Line : 23

Description : e_parent

Gram na statycznym, gęstość trawy na minimum, z parametrami -noprefetch i -nointro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to radzę robić twarde sejwy, i to dość często. Co prawda mi niewiele to pomogło, próba zapisu w Dolinie Mroku wywalała grę bez loga i uszkadzała zapisane sejwy. Ale poprzednie lokacje (Kordon, Wysypisko, Agroprom, Bar, MW) można przejść bez problemu :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były takie dwa na Agropromie. Wczytanie gry załatwiło sprawę. Nie masz problemów przy pomocy dla Sieryja, po zabiciu bandyty który chowa się do tego wagonu z kurtką bandytów?

Nie, ale mam teraz wylot po uratowaniu Kreta, tuż przed zejściem do podziemi Agropromu.

Log:

Expression : assertion failed

Function : xrServer::Process_event_ownership

File : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamexrServer_process_event_ownership.cpp

Line : 23

Description : e_parent

, czyli ten sam. Google milczy n/t tego loga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie, @Yurek. Tak, to dobry moment, by przed św. Mikołajem i Świętami przetestować mocarność naszych kompów. Jak by coś, to jest jeszcze czas, by pozmieniać prośby na kartkach... :biggrin:

Błędy polonizacji zgłaszać wraz ze screenem błędu w Trackerze.

Gdzie niby miałoby się zgłaszać błędy, na trakerze nie ma podanego moda, a sam nie wcinam się zakładanie trakera. Kto zakłada temat (na ewentualne poprawki) na trakerze, aby wstawiać błędy, bo nie wiem, szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ metek58

Temat na trackerze powinien lada chwila się pojawić. Za to jest odpowiedzialny Portals.

Na razie zbieraj screeny z błędami i wrzucisz je potem ;)

@Koksar

To dobrze czujesz, bo to nie jest mod fabularny, a bardziej zmieniający klimat pierwotnego STALKERa i poprawiający to i owo. Jest tam kilka kwestów i postaci, ale raczej trzeba ich szukać na lokacjach, niż same Ci w oczy wlezą ;)

Dlatego też dodałem od siebie nową postać z linią trzech kwestów (mam nadzieję ciekawych i nie za łatwych :D), żeby nieco podnieść ilość nowości w tym modzie.

A tak przy okazji to, który był ten drugi nowy kwest na Kordonie? Lena Stalkerka to pierwszy, a drugi?

UWAGA !!

PILNA INFORMACJA DO WSZYSTKICH GRAJĄCYCH W TEN MOD!

Dzięki podpowiedzi apg2312 i sejwom od Cichego udało mi się dojść do tego co powodowało wyloty i błedy zapsiu w Dolinie Mroku. Okazało się, że nie jest to wina braku RAMu ! Na pewno, bo teraz ja też już gram na moich biednych 2GB i przeszedłem właśnie dziś Dolinę :D

Jak będziecie szli zgodnie ze scenariuszem i Barman każe Wam iść do Doliny i Labu, pod żadnym pozorem nie róbcie upgrade'u PDA u Brody na zapleczu Baru. Cichy tego nie zrobił i mógł grać. apg2312 i ja taki upgrade zrobiliśmy i mieliśmy obaj taki sam błąd w Dolinie Mroku.

Obaj wybraliśmy na upgrade - PELENGATOR.

Nie wiem czy inne upgrade'y PDA u Brody będą robić takie błędy, więc uważajcie!

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest z wylotami bez loga na Wysypisku i na Agropromie?Żeby przejśc te lokacje musiałem na Wysypisku podejść do muru od strony cmentarza somochodów iwrzucić przez mur kilka granatów,następnie pobiec do Sieryja zastrzelić najbliżej stojących bandytów i następnie szybko odbiec za przystanek,poczekać aż Sieryj powie aby się zblżyć i porozmawiać.Po przejściu na Agroprom wyrzuało mnie po mini scence. Po następnym przejściu wysłuchałem stalkera i zamiast biec prosto pobiegłem wprawo nad tunelem,dalej wzgurzem,aż do wyrwy w murze i zaszedłem wojskowych od tylu i tym sposobem nie miałem wylotu.Zaznaczam że mam 4GB pamięci i kartę Gigabyte 460v2 192 MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ten typ widocznie tak ma. Jedyna chyba rada - robić często twarde zapisy stanu gry, i w razie wylotu wczytywać do oporu, jak nie ostatni, to wcześniejsze. Za którymś razem zaskoczy, i gra pójdzie dalej. Wkurzające lekko, wiem...ale chyba jak na razie nie ma innego wyjścia, tym bardziej, że strona domowa moda jest nieczynna, i na poprawki raczej nie ma co za bardzo liczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienic nazwę moda - z "Osoznanie-Mod" na "Wypadanie-mod" i będzie ok ;). Swoją drogą mam wyloty co minutę - dwie, w tunelu z anomaliami w Dziczy. I nie mogę załatwić tamtejszej pijawki niczym - władowałem w nią z dziesięć magazynków i pięć granatów, a ta suka dalej lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.