Skocz do zawartości

Życzenia Świąteczne


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia chciałbym złożyć życzenia Zdrowych i Spokojnych Świąt...

Wszystkim Gościom, Użytkownikom, Osobom wspierającym forum i Odpowiedzialnym za hosting

Życzę wszystkim by spotkania w gronie rodziny i przyjaciół przy wigilijnym stole pozostały w Waszej pamięci.

By codzienne trudy nie przysłoniły tego radosnego okresu i w Waszych domach zawsze panowała zgoda i radość.

Życzę Wam, aby takich radosnych chwil było w Waszym życiu jak najwięcej.

Wielu z Nas spędza święta z dala od rodzin.

Porozrzucani po świecie..może połamią się z bliskimi wirtualnym opłatkiem,

Może telefon, czy internet zastąpi bliskie spotkanie.

Im wszystkim życzę by spędzili je w miłej, spokojnej świątecznej atmosferze i zawsze znaleźli sposób by podzielić się

Dobrą Nowiną z rodziną i przyjaciółmi w kraju.

..........................Spokojnych, Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia..............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech pod Waszymi Świątecznymi choinkami znajdzie się ciepło, szczęście, życzliwość i wzajemne zrozumienie.

Niech te święta wypełnione radością i miłością, przyniosą Wam spokój i dobry wypoczynek

A Nowy Rok niech spełni wszelkie Wasze marzenia i zamierzenia,

Te zawodowe, te stalkerskie :sad: i te osobiste...

Ja niestety te Święta i Nowy Rok spędzę z dala od domu i Rodziny,

Tym serdeczniej więc życzę Wam Wesołych Świąt i Dosiego Roku Spędzonych w rodzinnym gronie...

A teraz, tak pod choinkę, najpierw kliknijcie link, a potem (jak się załaduje) aniołka :sad:

http://www.jacquiela...&path=83563

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech w nadchodzącym roku Zona będzie Wam przyjazna, żebyście nie wpadajcie w anomalię, góry artefaktów i broni oraz amunicji, nie zostańcie zabici przez mutantów lub inne ścierwa. Niech na nowy rok napijcie w barze wraz z innymi stalkerami i w tych szczególnych dniach nawet niech wróg będzie przyjacielem, przy choince na, której są artefakty :) PS.To taka myśl dla przyszłych przybyszów do Zony :P Teraz na poważnie: W niech w tym roku te święta będą przyjazne, niech Was gwiazdka śweci cały czas. Niech ten nowy rok bedzie lepszy niż ten co się zaraz kończy, szczęścia, zdrowia, pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę czego bym sobie życzył i innym fanom Stalkera w nowym roku- w końcu to forum konkretnie o Stalkerze. Wiem, że niektóre nierealne, ale napiszę: - premiery Stalker 2 - premiery Lost Alpha do SoC - żeby wyszło 2 dopełnienie do solianki od Arhary - żeby forum szybko działało i miało lepszy edytor postów - żeby serwer forum nie trzeba było często zmieniać - dużo ciekawych modów i żeby tłumaczom chciało się przy nich pracować - więcej ciekawie piszących użytkowników - jak najmniej trolli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni mamy Święta Bożego Narodzenia. Z okazji Świąt życze wszystkim wiele zdrowia, szczęścia i radości na codzień. Wytrwałości we wszystkim co robicie w życiu i pracy, wyrozumiałości żon podczas testowania modów(nie przeginajcie w drugą strone-kobieta to straszliwa siła :)). Oby kryzys był dla nas łaskawy. Więcej spolszczeń,wyjaśnienia sprawy S2 ale tu akurat może najmniej. Rozrostu forum bo teraz urerów przybywa bardzo dużo. Wszystkiego naj,naj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Buber napisał...

Ja też się dołączę do życzeń, nic ciekawszego niż kolega Czernobyl10 nie wymyślę, ale życzę wszystkim zdrowia i pieniędzy bez tego ani rusz. Prezent pod choinkę mam, ale będzie dopiero na Sylwestra :sad:

Kolega Vorenus napisał..

Ja też życzę Wszystkim spokoju, zdrowia i wiele radości przez okres Świąt i całego nowego roku, oby koszmary pozostały jedynie w plikach Zony a Wy napotykajcie na swojej drodze jedynie przyjazne i uśmiechnięte postacie. - Wszelkiej pomyślności mużyki dla Was i bliskich.

Do starych przyjaciół pisałem życzenia przez PW ale nie zawsze chciały się wysłać, jeżeli kogoś przez to pominąłem wybaczcie proszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.