Jump to content

FN2000 kat


Trampxd

Recommended Posts

W pierwszym podejściu broń działała prawidłowo, dopiero po reinstalacji i nowej grze mam te problemy. To co wgrałem Paczka plików optymalizująca Solyankę wstawił Pathetic_Ripper oprócz limitu czasu Balans mutantów Inteligentne wypadanie części mutantów 21 slotów na artefakty

Link to comment
Share on other sites

Trampxd, coś się ewidentnie pogryzło w tych dopakowaniach, tak już z nimi jest. Nie wiem, czy ktoś podpowie Ci właściwe rozwiązanie, licz się z tym, że podobnych błędów będzie więcej... Jeżeli nie jesteś zaawansowany w grze to zacznij od nowa ale bez tylu witamin. Ja mam bodajże 14 slotów i jest ok. Odporności z artów plus Skat 15 dają pooootężną ochronę, jak przesadzisz z ochroną to zepsujesz sobie grę. Moja rada zagraj na czystej wersji bez witamin, wszystko znajdziesz sobie w Zonie albo dostaniesz za questy. Nie dopakowywuj tak, bo Soljanka jest kapryśna i siądzie Ci na dodatek stabilność.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Myślę, że ten karabinek jest po prostu niedopracowany i kupiony lub otrzymany od tego handlarza nie będzie sprawnie działał. W Soljance skopali staty karabinków zachodnich, nie warto się przy nim upierać... W tym modzie najlepszymi karabinkami są te na naboje 9 x 39: Wintorez, Groza, Wał, zdobądź lub kup Wintoreza i będziesz miał wypasioną giwerę, jak przyniesiesz Playboy-a Iwanowowi dostaniesz namiar na modyfikowaną wersję tej broni, lepszej nie będziesz potrzebować. :zsrr:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Niestety autor tematu ma rację..gram w Solę z Dopełnieniem i mam ten sam błąd tej broni. Kupiłem na próbę by sprawdzić co to takiego...to modyfikowany FN2000 Jest to broń, którą sprzedaje Akim za 120 tys.+ artefakt Budyń. Broń nie strzela w obu przyciskach myszy pokazuje się celownik optyczny. W okienku stanu amunicji po prawej jest nierówno rozmieszczona ikona broni...tam gdzie powinna być amunicja.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, to chyba nie ten plik.Zainstalowałem od nowa i obie strzelają: 1 gamedata 2 dopelnienie 3 oba pacze 4 polonizacja 28.12. 5 oficjalny_hud_st 6 WITAMINA - 500kg. wypadanie 7 WITAMINA - tacstonk Nie instalowalem tego ostatniego pliku, na razie nie zacina się, poprzednio obie bronie nie strzelały, a teraz strzelaja, nie mam pomysłu dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

Ten pliczek to lek na inny błąd opisany w temacie...Częste błędy i rozwiązania...tutaj jego instalacja zbiegła się przypadkowo z tą bronią. Jest jeszcze coś innego co jest potrzebne do rozwiązania problemu... Tak podmieniłem ten pliczek broń dalej nie działa...próbowałem również HUD oryginalny i nasz HUD Stalkerteam efekt jest ten sam. W obu przypadkach ikona broni źle rozmieszczona w okienku amunicji...

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości wybrałem sie do Akima i kupiłem sobie to cudo.U mnie działa normalnie.Gram na ręcznie zwiekszonym udźwigu, zdjetym limicie czasowym na questy i dodatku na 21 artefaktów.Huda nie zmieniałem jest który był w plikach gry choć troche mnie wkurzał na początku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Koleś w bazie wolności przy głównej bramie ma tą wypasioną klamkę "FN2000 z komputerowym celownikiem" wystarczy go po cichu zastrzelić i po kłopocie. Ma na sobie egzoszkielet. Nie pamiętam tylko jak się nazywa. Ja w taki sposób zdobyłem tą klamkę i działa bez zarzutów tylko od czasu do czasu trzeba ją naprawić. Nie jest to najlepszy sposób na jej zdobycie ale skuteczny.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.