Skocz do zawartości

Rozmowy o Stalker Online


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry. widocznie się zagapiłem. Czy masz numer GG? Byłoby łatwiej

A w ogóle to zalecam wszystkim chętnym do gry zespołowej pobrać z tego linku http://teamspeak-3.s...nic.pl/download program TemSpeak i zaopatrzyć się w słuchawki z mikrofonem. Przy pomocy tego programu można prowadzić rozmowy zespołowe podczas gry. Czujny udostępnia konto na serwerze dla naszego przyszłego zespołu.

Jeśli jesteś na dworcu w Lubeczu lub Lubechu, zależy od interpretacji, zadania możesz brać od tych gostków stojących na placu przed dworcem a szczególnie od Kowala na schodkach dworca.

Chyba trzeba będzie założyć temat Stalkera On-lline

Aha, jeszcze nie wyszedłeś z pierwszej planszy? najpierw musisz iść do Dyzurnego na platformie stacji tuż przy schodkach. Mam nadzieję żę gadałeś z wojskowymi w miejscu obudzenia? Tam był pistolet i naboje do wzięcia, w skrzynce za ciężarówką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry. widocznie się zagapiłem. Czy masz numer GG? Byłoby łatwiej

A w ogóle to zalecam wszystkim chętnym do gry zespołowej pobrać z tego linku http://teamspeak-3.s...nic.pl/download program TemSpeak i zaopatrzyć się w słuchawki z mikrofonem. Przy pomocy tego programu można prowadzić rozmowy zespołowe podczas gry. Czujny udostępnia konto na serwerze dla naszego przyszłego zespołu.

Jeśli jesteś na dworcu w Lubeczu lub Lubechu, zależy od interpretacji, zadania możesz brać od tych gostków stojących na placu przed dworcem a szczególnie od Kowala na schodkach dworca.

Chyba trzeba będzie założyć temat Stalkera On-lline

Pisałrem wyżej do Kpuca - jego widziałem. Też masz tam swój nick?

Ano trzeba będzie pewnie założyć temat - dla mnie ruski jest nie do przeskoczenia, ale i z angielskim będę miał kłopot...

Ok, spróbuję wziąć jakieś zadanie. Kłopot mam, bo w życiu nie grałem online...ale jakoś sobie może poradzę.

GG mam, choć rzadko używam - 9630433. Musiałbym zainstalować, bo nie mam od jakiegoś czasu. Zasysam ten program, nie muszę mieć słuchawek z mikrofonem - mam mikrofon wbudowany w Maca.

edit - na tym peronie nie widzę Kowala. Jest doktor, handlarz amunicji, kurtek, repairman i kilku z ochrony stacji.

Jest...Knacker. Ale nie wiem, jak z nim gadać. Nie znam się na grach online. Jak naciskam E (zmieniłem na enter), pojawia się okienko rozmowy i tyle.

Aha, jeszcze nie wyszedłeś z pierwszej planszy? najpierw musisz iść do Dyzurnego na platformie stacji tuż przy schodkach. Mam nadzieję żę gadałeś z wojskowymi w miejscu obudzenia? Tam był pistolet i naboje do wzięcia, w skrzynce za ciężarówką

Ano nie wyszedłem, nie miałem pojęcia, że tam jest pistolet. Idę zerknąć. Z wojskowymi też nie gadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha nie można się cofnąć ;/ W grze gadasz z postaciami podchodząc do gracza i wciskasz "F". Także przedmioty podnosisz "F" do plecaka zaglądasz naciskając "I". A mapę oglądasz "M" To tak podstawowo. To wszystko jest napisane w takim wkurzającym dymku co co chwile wyskakuje w lewej górnej połowie ekranu. Z plecaka przenosisz przedmioty jak pistolet na pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy cofnąłem się do tej ciężarówki - ja jestem 100 m od miejsca rozpoczęcia gry. Mam już pistolet i wziąłem zadanie - o ile dobrze zrozumiałem - na wybicie szczurów. Ale gdzie i ile - pojęcia nie mam. Szczurów widzę całą masę - walić, jak leci? A, już wiem - 5 trzeba odstrzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest polska strona z garścią informacji dla początkujących. http://stalkeronline.pl/ Ja mam nick Trurl (albo Trurl3, zależy którą postacią jestem w grze) , a jakżeby inaczej :) Edycja// O kurtka na wacie - zrobiłem kolejnego awatara i postawiło mnie od razu w Lubechu na stacji... nie ma powrotu do pierwszej planszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwal obojętnie gdzie 5 szczurów i wróć do dowódcy. Kolejne zadanie to nieznalezienie Harona, znajdziesz go idąc torami pod wiaduktem, i po prawo masz domek na wyspie, jak wejdziesz to będą cie atakować mutanty. Pogadaj też ze sprzedawcą medykamentów, to da ci 3 apteczki i bandaż. Tym samym torem jak pójdziesz to dojdziesz do kolesia z wózkiem, jak z nim zagadasz to opuścisz mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie to jest tak:

Budzisz się przy barierce. Idziesz w stronę przeciwną, do stojącej poprzecznie ciężarówka. Jak byś pogadał z napotkanymi wojskowymi, to byś się dowiedział, że ta ciężarówka jechała w konwoju i że był wybuch na drodze i spadła w dól, a z niej powypadali ludzie. Ty sam jesteś jednym z nich.

Po drugiej stronie ciężarówki jest ognisko a w pobliżu skrzynka. Najeżdżasz kursorem na skrzynkę i naciskasz F. Otwiera się okno zawartości skrzynki i zawartości twojego plecaka. Przeciągasz pistolet i naboje do plecaka. Klawisz Esc zamyka wszystkie okna. Naciskasz " I " - otwiera się plecak. Klikasz PKM na pistolet i wybierasz 'Equip' - masz pistolet w ręku. Potem naciskasz R i ładujesz naboje. Jak chcesz schować giwerę, naciskasz "U" i otwiera się "twoja zawartość" - PKM na pistolecie i wybierasz "To backpack" - gotowe.

Teraz idziesz dalej do stacji kolejowej,

Tuż przy schodkach na peronie stoi Dyżurny - najeżdżasz kursorem i zbliżasz się, aż ukażą się nad nim 3 ikonki - naciskasz F i gadasz..

Da ci zadania zabicia szczurów. Idziesz na drugą stronę torów i załatwiasz 5 szczurów. Wracasz i gadasz z Dyżurnym.

Daje ci zadanie znalezienia Charona. Idzesz wzdłuż torów pod wiaduktem. Po prawej na wysepce jest chatka. Przechodzisz kładką i znajdujesz w niej martwego Charona i 2 mutanty które zabijasz. Obszukujesz Charona (F) i meldujesz Dyżurnemu o jego śmierci.

Dyżurny daje ci możliwość kursu drezyną do Lubechui. Idziesz wzdłuż torów obok chatki Charona aż do tunelu i gadasz z gościem od drezyny. Potem jedziesz na następną planszę do stacji Lubecz.

Oczywiście możesz jeszcze pokręcić się po okolicy i wziąć kilka innych zadań od miejscowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz zadań wymienionych przez Trurla jest jeszcze jedno. Daje nam je stalker, który siedzi na wózku, tuż obok medyka. Polega ono na znalezieniu jego kumpla nieopodal południowo zachodniego tunelu. Aby znaleźć gościa, należy skierować się torami na zachód, dojść do dobrze widocznej anomalii po czym skierować się nieco w lewo. Tam, między drzewami znajduje się cel naszej misji. Dookoła mnóstwo szczurów, więc radzę uważać. I jeszcze jedna ważna rzecz. Jeśli okaże się, że mimo poprawnego zrobienia questu z Charonem, przewoźnik nie chce nas zabrać do miasta (brak opcji dialogowej), to oznacza, że zbugowała wam się postać. Wyjścia są dwa. Prośba do admina gry o teleport lub rozpoczęcie gry raz jeszcze i POMINIĘCIE wszystkich questów z tej mapy poza tym z Charonem i drezyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się zrobi, po kolei. Tak czy inaczej, zajrzyj na tę strone co podałem http://stalkeronline.pl/ - tam jest mały poradnik po polsku.

Okazuje się, że jak się zacznie nową postacią w Lubeczu, to startuje się goły i wesoły, ale za to po wcześniejszej rozmowie z Kowalem Kwaśny daje PM-a do przetestowania na szczurach wokół dworca (trzeba rozwalić 3 żeby rozmowa poszła dalej). Potem daje naboje a od gościa po drugiej stronie dworca (po lewej na schodkach) można dostać do testowania naboje z pajęczym jadem skuteczne na mutanty. Oczywiście zarówno dla Kowala jak i gościa od zatrutych nabojów trzeba rozwalić kilka psów i kilka szczeniaków a potem przynieść głowy. Potem Kowal daje zadanie na zaniesienie wiadomości do posterunku na północy. Po drodze można ubić kilka psów i szczeniaków bo głowy skupuje jeden z obszczymurków stojących od frontu dworca (skupuje pęczkami po 10 i płaci od reki). Inny skupuje ogony szczurów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oloo, prócz tej strony, to zapraszam na kanał na Team Speak, np jutro pod wieczór czy po południu. Tam, na spokojnie wszystko wytłumaczę i pomogę jak będzie trzeba. Podam wam namiary. adres IP serwera: 89.25.239.18 kanał 122 hasło: URBEX Jeśli chcecie, to śmiało wchodźcie tam nawet jeśli ja akurat będę offline. Jakby ktokolwiek stamtąd pytał kto wy i skąd, to powiedzieć, że od Czujnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.