Skocz do zawartości

Rozmowy o Stalker Online


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

@oloo zadanie na Broken Screnn chyba zaliczyłeś-sprawdź w załadce zaliczonych. Papierosy można kupić w budynku policji (po prawej handlarz,a po lewej kolo i u niego kupisz) za ok 1200 r. Mi też wiszą w zakładce zadania do zrobienia. Dzisiaj polatam i zobacze ile się da jeszcze uratować.

@Czujny- czy skype nadawałby się jako komunikator w grze?

Zaliczyłem tylko u tego goscia za dziurą w murze. Ale nie bangla mi zadanie na Ekrany dla Kowala i Kwaśnego.

@oloo Trurl3 umieścił link w temacie :happy:

To coś mi nie działa. Chwila, zerknę co robię źle.

edit - wszedłem

Jak używać tego TeamSpeek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-ciach-

Co do TS, to po ściągnięciu i instalacji programu uruchamiamy go, rozwijamy menu z lewego, górnego rogu, klikamy połącz (lub connect w zależności od wersji językowej) w okienku server adress wklepujemy adres ip a na dole swoją ksywę. Hasła nie potrzeba, bo serwer nie jest zamknięty. Po zalogowaniu w lewym panelu (okienku) pokazuje się lista kanałów. Wyszukujecie kanał 122 i gotowe. Hasło do kanału podam zainteresowanym poprzez PW. Kto chce grać i wejść na TS, niech napisze mi priva.

-ciach-

Tu masz opis Czujnego. To on 'zarządza' kanałem na TS i do niego kieruj pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem po kolei.

Doszliśmy z Mnichem do innego miejsca, z pomnikiem Lenina - jak się nazywa ta lokacja?

To nadal jest południowo wschodnia część miasta. Kordon. Koło pomnika lenina jest Dom Kultury. Wewnątrz jest bar, handlarz trofeum i handlarz amunicją. Barman daje kilka niezłych questów. W piwnicy jest zejście do podziemii, którymi można się wydostać do Zony.

czy skype nadawałby się jako komunikator w grze?

Odpada. Team Speak jest profesjonalnym programem stworzony przede wszystkim pod komunikację dla graczy. Trzymałbym się tego.

Co do namiarów, to faktycznie w moim poście na poprzedniej stronie są podane.

Używanie jest bardzo proste. Uruchamiasz program. W polu server adress wpisujesz podany przeze mnie adres IP, w polu login podajesz dowolnie wybrany pseudonim i OK. Później po zalogowaniu (serwer nazywa się CFC) w lewym oknie masz listę kanałów. Szukasz kanału numer 122, klikasz nań dwa razy, wpisujesz hasło (URBEX), mówisz dzień dobry i gotowe. :thumbsup:

PS: Jestem teraz na TS. Kto online, niech śmiało wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, to nie wina monitora... w SO jak jest noc, to jest ciemno, i koniec. Jak się odkujesz kupisz sobie latarkę. A tymczasem dołaczaj i działaj tylko w dzień. Ja tez nie chodzę w nocy. A tak przy okazji - czy ktoś wyczaił jak szybko biegnie czas w SO? I gdzie można ustalić, która jest godzina w świecie gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, to nie wina monitora... w SO jak jest noc, to jest ciemno, i koniec. Jak się odkujesz kupisz sobie latarkę. A tymczasem dołaczaj i działaj tylko w dzień. Ja tez nie chodzę w nocy.

A tak przy okazji - czy ktoś wyczaił jak szybko biegnie czas w SO? I gdzie można ustalić, która jest godzina w świecie gry?

Nocka trwa z godzinę. Ja tam latam i po nocy, bez latarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trurl3 - też się nad tym zastanawiałem i tak na "chłopskie" oko, a ze 20-25min bym dał. Nockę też spędzam gdzieś w bezpiecznym miejscu,a oloo-raczej jego zadek (bez obrazy :tongue: ) widuje prawie w każdym miejscu mapki (normalnie pędziwiatr z niego). Jak by ruble dawali za kilometry, byłby milionerem w Zonie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trurl3 - też się nad tym zastanawiałem i tak na "chłopskie" oko, a ze 20-25min bym dał.

Nockę też spędzam gdzieś w bezpiecznym miejscu,a oloo-raczej jego zadek (bez obrazy :tongue: ) widuje prawie w każdym miejscu mapki (normalnie pędziwiatr z niego). Jak by ruble dawali za kilometry, byłby milionerem w Zonie :biggrin:

Ty nie marudź, tylko dawaj do Lenina - jest fajna zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czujny dzięki. Nie chodzi o żaden spisek, tylko jak będziecie chcieli z chłopakami w spokoju pograć i nas paru żółtodziobów będzie zalewać Was pytaniami , to prawdopodobnie po jakimś czasie będziecie mieli nas dość(bynajmniej mnie). Mam tyle pytań, oloo pewnie też i jeszcze paru chłopa by się znalazło :turned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oloo - sam grasz....? A teraz z kim tyłek usmażyłeś promieniowaniem? :whistling: Fakt jest nas mało na SO. Polecam grę-trzeba na początku(pierwsza mapka) "zewrzeć" pośladki i przebrnąć. Cierpliwość,cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. P.S. Zapomniałem dopisać-paczka chusteczek higienicznych (przyda się) do wycierania monitora od używania łaciny :devil: // Zgadza się Trurl3.Kierowałem się Twoimi poradami (10min) i pojechałem drezyną na Lubecz.

Edytowane przez "Mnich"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To co jest dalej, to pryszcz w porównaniu z tym co jest... w jaskiniach. :nuke: :thumbsup:

Kurde, jaki mądry - rok gra ;)

I tak myslę, że mi nieźle idzie - gram 5 dni, mam chyba ok. 55000 exp, AK, Tokariewa, Kaiser Armored i pare innych dupereli, byłem za miastem, postrzelałem do zombiaków - fajnie, że z nich ammo wypada ;). Wydałem z 80 tysiaków na wyposażenie.

Coś czuję, że rok mam z bańki ;)

W tej chwili gram 17 godzinę non - stop. Jak na dziadka - nieźle :D

edit - pytanie mam - skąd się bierze złote ruble? I gdzie teraz mam kupić plecak? Oraz kolejne - jak działa ten magnetyczny detektor i skąd do niego wziąć baterie? Kupiłem od Sztacha, ale nie działają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.