Skocz do zawartości

Rozmowy o Stalker Online


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Początki zawsze są trudne a obecnośc poradników jest dużą zachętą dla nowych graczy. A ponieważ SO spodobał mi się, staram się ułatwic start innym. To troche tak jak z Soljanką... zawziałem się... wchodze do gry w dużej mierze po to, żeby weryfikować opisy w poradnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też planuje zacząć grać ale dopiero gdzieś za tydzień.Mam jednak kilka wątpliwości : Niedość że mam dość wolny internet to do tego limitowany.Limit tranferu wynosi 6GB na miesiąc :wallbash: a prędkość do 1Mb/s.Niewiem czy wystarczy mi to do tego aby grac spokojnie beż żadnych poważniejszych zacięć. :confused: Jeśli chodzi o pobranie gry to pobiera się samego klijenta który waży chyba 1.5Gb i rejestruje na stronie i można już grać ? Czy potrzeba jeszcze do tego jakichs dodatków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wkręciłem kilku swoich ziomków do gry. Na stan obecny czterech nerdzi pieski, a kolejny szuka artefaktów. Zobaczymy kiedy im się znudzi, bo ja chyba zostaje już na stałe. Ile art Maevo ma normalnie żywotności? Te 280h jak inne, czy jakoś mniej? Wczoraj znalazłem takiego, któremu zostało już tylko 40min życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hey.

Dzisiaj podczas gry spotkałem Tomeczka, pytam gdzie znajdę antigravy (do mojego JACKHAMERA-a) podał mi adres strony po angielsku :

http://so-guru.com/explorer/article/4

Mapy z tamtej strony wymiatają (mają pokazanych NPC-ów,już nie musisz szukać nie wiadomo gdzie )

Ps.Nie daję posta do MAP ponieważ jest tam dużo różnych pierdół,o broni,pancerzach,itp.Mogło by powstać kilka odrębnych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile art Maevo ma normalnie żywotności? Te 280h jak inne, czy jakoś mniej? Wczoraj znalazłem takiego, któremu zostało już tylko 40min życia.

Czas utrzymania wartości rtefaktu Marevo czyli po naszemu 'Mgiełki' jest liczony na godziny. To nie znaczy że potem znika, ale żę traci szybko na wartośći i po osiągnięciu wartośći = 0 nadaje się tylko jako slkładnik tzw. craftu czyli budowy innych przedmiotów. Jesli chcesz na nim zarobić, musisz go sprzedać jak najpręzej.

Hey.

Dzisiaj podczas gry spotkałem Tomeczka, pytam gdzie znajdę antigravy (do mojego JACKHAMERA-a) podał mi adres strony po angielsku :

http://so-guru.com/explorer/article/4

Mapy z tamtej strony wymiatają (mają pokazanych NPC-ów,już nie musisz szukać nie wiadomo gdzie )

No tak, Tomeczek każdemu zachwala swoją stroną a ostatnio się uaktywnił i uzupełnił mapy w swojej bazie danych. Ale jeszcze tydzień temu nie znalazłbyś tych szczegółów :)

W każdym, razie każdemu kumającemu po angielsku polecam stronę so-guru.com gdzie można znaleźć bardzo dużo szczegółów dotyczących gry, a będzie ich jeszcze więcej :)

Pozostaje tylko 'pomęczyć' autora o tłumaczenie strony na język polski...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę pograłem w SO i może czas na mają ocenę... Osobiście mi gra się podoba fajnie się gra i w ogóle mili ludzie, niezła atmosfera oraz pomoc w razie potrzeby, gorąco polecam. Ocena 9/10. Byłoby 10 jakby nie to, że op każdej śmierci mamy tylko 1/3 HP i trzeba iść do obozu aby móc "odstresować" po śmierci, gorzej jak do obozu mamy pół mapy, jedyny dla mnie denerwujący element, ale da się przyzwyczaić.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.