Skocz do zawartości

Nasze zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier Wielki szacunek za pokazanie swojego wizerunku! Jednocześnie mózg zadał mi wiele pytań i rozmyśleń. Skąd w tobie takie zamiłowanie do Stalkera i do komputerów w ogóle, tej całej technologii. Nie oszukujmy się w dzisiejszych czasach starsze osoby nie wiedzą jak włączyć telefon i nie mają takich zainteresowań. Szczerzę mówiąc nie byłem jakoś zintegrowany z osobami na tym forum bo jestem tu od niedawna i nie wiem kto ile ma lat, ale twoja osoba i odwaga pokazania się wprowadziła mnie w zdumienie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pure No nie przesadzajmy, nie róbmy już z osób w wieku "poprodukcyjnym" takich chodzących skansenów. Wszystko jest kwestią wyboru - jeśli ktoś będzie chciał się czegoś nauczyć, to to zrobi. Lecące latka nie upośledzają :) Jeśli masz silnego ducha, to i w wieku stu lat będziesz mógł fikać jak koziołek. O ile zdrowie pozwoli.

Z doświadczenia widzę, że problemy z włączeniem telefonu i inne tego rodzaju mają ci, którzy przestali żyć, a zaczęli wegetować - i nie trzeba mieć wcale szóstki czy siódemki z przodu, żeby do tego stanu dojść.

A kondotierowy duch jest na tyle mocny, że pewnie rozłożyłby większość z nas na łopatki w biegu na setkę :P

Przy okazji, bo dopiero teraz zauważyłem: @kazik fajny tygrys :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pure napisał:

Wielki szacunek za pokazanie swojego wizerunku! Jednocześnie mózg zadał mi wiele pytań i rozmyśleń. Skąd w tobie takie zamiłowanie do Stalkera i do komputerów w ogóle, tej całej technologii. Nie oszukujmy się w dzisiejszych czasach starsze osoby nie wiedzą jak włączyć telefon i nie mają takich zainteresowań. Szczerzę mówiąc nie byłem jakoś zintegrowany z osobami na tym forum bo jestem tu od niedawna i nie wiem kto ile ma lat, ale twoja osoba i odwaga pokazania się wprowadziła mnie w zdumienie.

Nie nazwał bym odwagą ""pokazanie własnej osoby"", dzisiaj utrzymanie prywatności w internecie to coś co jest bardziej wartościowe. Sam mam może 3 swoje zdjęcia w internecie jeszcze z lat 2000-2005 i szczerze uznaje to za sukces że moja rodzina i znajomi szanują ten wybór.

 

Poza tym bądźmy szczerzy, wiek czy wygląd ma tyle do rzeczy co kolor auto do jego szybkości. Mnie bardziej interesuje co osoba piszę i myśli niż jak wygląda i ile ma lat. Bo znam 50 latków co zachowują się jak idioci a ich wywody na jakikolwiek temat od razu wywołują krwotok wewnętrzny. I znam 15latków co mają więcej oleju w głowie i doświadczenia w życiu niż nie jeden z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nazwę to odwagą. Bo jeśli starsza osoba obraca się tak intensywnie w świecie dzisiejszego internetu to musi też zdawać sobie sprawę z tego, że w internecie góruje młodsza społeczność zwłaszcza ta najmłodsza i ujawnienie się starszej osoby nie zawsze musi mieć pozytywny skutek. @Paranoia i tu chodzi mi o odwagę w takim znaczeniu, że nie zwracając uwagi na to co powiedzą inni i tak taka osoba się pokaże. To nazywam odwagą w tym przypadku, bo te pojęcie można użyć na wiele sposobów. Co do wieku który przedstawiłeś, że ktoś może mieć 50 lat i być idiotą to już inna sprawa. Też mam takie zdanie że nie wiek czyni cie dojrzałym. Ja tylko podkreśliłem, że w tym przypadku postawa @kondotier'a była odważna i tyle.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeglądając swoje stare zdjęcia, znalazłem kilka z króciutkiego wypadu na Ukrainę. Rzecz miała miejsce w 1994 roku.

0011.jpg.4b3ca7f2bb0ae4bbad062e736c0fd980.jpg

Poniżej zdjęcia drastyczne niezgodne z ideą wychowania młodzieży w duchu trzeźwości

Spoiler

 

Ukraińska gościnność mierzona na "stakany"

0012.jpg.19c5d30736b98cde3a57dd71d3d25737.jpg

Całości dopełniał swojski zapach obornika z kupy gnoju widocznej po prawej stronie

0013.jpg.ef164c73a572c648815b78cd083c61de.jpg

Pamiątkowe zdjęcie na pożegnanie fotograf (mój kolega) miał problemy z kadrowaniem, po zażyciu zbyt dużej dawki "antyradów"

0014.jpg.cdda11d0335408b1c20573029c126699.jpg

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @kondotierze, a czym tu się chwalić? Wystarczy że weźmiesz tego delikwenta ze zdjęć powyżej, przerzedzisz włosy na górze o jakieś 60% i pociągniesz srebrzanką. Do masy ciała dorzuć coś ze 25 kg ulokowane głównie z przodu powyżej (nie pomylić kierunków) paska od spodni, parę głębszych bruzd na twarzy, ot i wszystko. A zresztą co mi tam, jak się będę za bardzo wydurniał to przypominajcie mi o tym zdjęciu poniżej, może w końcu spoważnieję. Twarz niewyraźna, ale dostałem info że jakiś "cyngiel" dostał na mnie zlecenie, to nie będę mu ułatwiał zadania ;) . Lepiej podziwiajcie morze.

hel.jpg.14af1a42e99066b90211ac4bfc32191c.jpg

Tegoroczne wakacje na Helu w Helu 

W B-B koło fontanny Reksia jest obecnie plac budowy. Pomnik Bolka i Lolka stoi z kolei przed nowomodną Galerią Sfera. Miejsce to na ogół jest tak zatłoczone i ruchliwe, że rzadko tam bywam. I na koniec mała dygresja - gdyby tak zorganizować zlot forumowy, to wszyscy moglibyśmy pooglądać swoje "buźki" w realu.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaproś. Najbliższa taka dobra okazja, to 15 września. Oprócz tych postaci, obejrzą Operację Południe. Najstarszy taki zlot miłośników "militarnej staroci". Prawie jak czas cofnięty przez z'ONĘ.

https://www.netgun.pl/wydarzenia/407/operacja-poludnie-2017/

P.S. Tylko zamów dobrą pogodę.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Operację Południe jak najbardziej zapraszam, ale lokum każdy załatwia we własnym zakresie. Moje skromne progi nie pomieściłyby nawet 0,5 promila zarejestrowanych userów :D . Pogody nie gwarantuję i w razie czego to może być problem. Np. od wczoraj trwa piknik lotniczy, ale z powodu złych warunków atmosferycznych część atrakcji (w tym przelot F-16) odwołano. I żeby nie było że nie w temacie, zdjęcie sprzed 3 lat. Hel - Muzeum Obrony Wybrzeża, warto zwiedzić jeżeli tam będziecie.

hel11.jpg.55d5ca5fd5fd2c41f7c58af415ec8914.jpg

Uwaga! Uwaga! Nadchodzi...

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.