Jump to content

Nasze zdjęcia


Buber

Recommended Posts

No, to już jest fajnie, dzięki LordDino i Smox, bo już myślałem, że we dwójkę z Buberem tak już sobie na tej podstronie zostaniemy :smile:. Ja osobiście mam nadzieję, że ten temat będzie miał taką samą dynamikę jak ten "Ile masz lat", to wtedy prawie wszystkich zarejestrowanych tu zobaczymy :yes:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No, Panie i Panowie, o taką wstydliwość to Was nie podejrzewałem. Przecież nawet jak ktoś przyjedzie do Waszego rodzinnego miasta, to z całą pewnością nie wpadnie na Was od razu na ulicy. Przecież nie wymieniamy się automatycznie telefonami i adresami...Ja we wtorek będę miał naprawiony złamany ząb i zamieszczę swoje zdjęcie w lepszej jakości i z szerokim usmiechem, ale mam nadzieję, że do tej pory będę tu wisiał w wiekszym towarzystwie... :smile::biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Jak ja sie cieszę, że gro naszych to pokolenie wychowane na rosyjskim w szkole, akurat w Stalkerze to podstawa,...jedyne forum z tak prężną ekipą spolszczającą . Niech tam sobie gada kto chce, to tylko zazdrość. Mogą chrzanić głupoty, a i tak ściągają od nas. Tylko się ośmieszają. Niestety limit punktów za odwagę mi się wyczerpał, jak ktoś może Jercziego i Metka58 obstawić to by było ok. :biggrin:

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Panowie! Bardzo się cieszę, no i myslę, że wszyscy czekamy na jeszcze więcej fotek. Keep it up, jak mawiali starożytni rzymianie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

To ja z najmłodszym synem. Jakoś to przeżyjecie...

Przeżyjemy Metek, przeżyjemy :yes: Tak a propos Twojego najmłodszego syna, to moja niespełna trzynastoletnia córka z wielkim zainteresowaniem obejrzała wszystkie fotki. po czym na dłuzej zawiesiła oko na fotce Junxa i zapytała:

- Tata, a ile on ma lat?

- Nie wiem dokładnie, około dwudziestu - odpowiedziałem. Córka zrobiła oczy i wali:

- No co ty, taki młody i już w STALKERa gra??? :teehee:

A ja się bardzo cieszę z tak dużego zróżnicowania wiekowego na forum i jeszcze raz powtórzę to, co mówiłem kiedy dołączałem do niego - dla mnie to jest jak na razie najlepsze forum, na jakim miałem przyjemność spamować. Howgh, powiedziałem :yes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.