Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Yurek...ja trochę żartuję...uwielbiam Stalkera i tylko czasami trochę narzekam i wkurzam się, ale żadna gra (moim zdaniem) nigdy nie dorównała i nie dorówna Stalkerowi po wieloma względami jeśli chodzi o FPS-y.Dzięki modom stała sie jeszcze bardziej totalnie odjazdowa i pojechana...To moje zdanie bo wiem ze wśród tych którzy grają w Stalkera jest wielu ktorzy by mnie zjechali że są lepsze FPS-y.Jestem skromnym graczem i mając możliwość grania w te wszystkie mody do Stalkera dzięki takim ludziom jak Ty między innymi jestem bardzo Wam wdzięczny za pracę jaką wykonujecie...pełen szacun !!! Nie chcę byś odczytał to jak wazeliniarstwo....po prostu lubię być szczery. czy naprawdę jest taki dodatek o którym wspomniałeś ??? Czy to żart bo nie natknąłem się...na ST.(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam taki mały problem, otóż gdy wykonam jakąś misje to nie znika jej "znacznik" na mapie. np. podchodzę do którejkolwiek ogończy, mam ta krótka scenkę, a na mapie w pda cały czas napisane, że zbadaj miejsce katastrofy mimo, że przed sekunda to zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zespawnowałeś sobie przypadkiem tak ze trzystu artefaktów? Taki błąd z niezaliczaniem zadań był w SGM 1.7 i 2.0 z dodatkiem Geonezis. A w innych wersjach zapewne też, tylko tam nikt nie miał szans zebrać tylu artów w czasie gry. Otóż po " zebraniu " 256 artefaktów wariował licznik i gra przestawała zaliczać zadania. W wersji SGM z dodatkiem Geonezis ten błąd jest naprawiony w polonizacji. Ale tam to było konieczne ze względu na bardzo rozbudowaną fabułę. 256 artów zbierałeś tak gdzieś w połowie gry. Natomiast do wersji 2.2 nie było takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawki na to nie ma. Cofnij się tam gdzie zaliczanie zadań działało i nie zbieraj artów. Idź z fabułą dalej. Jeśli zadanie z helikopterami ci się zaliczy to diagnoza jest właściwa. Jeśli dalej będzie kłopot w tym samym miejscu to może coś ci się ze skryptami pokręciło. Nie jestem pewny tych artefaktów. Jeśli nic nie spawnowałeś to wątpliwe byś tyle nazbierał. Ale nikt w wersji 2.2 nie zgłaszał takich problemów. Może pomoże przeinstalowanie podstawki i moda, cofnięcie się o kilka sejwów i ponowne podejście do tematu. Gdyby się okazało, że to jednak wina licznika artów, to chyba raczej czeka cię nowa gra i ograniczenie manii zbieractwa :D Może Yurkowi uda się zaadoptować fixa z wersji 1.7 / 2.0 do wersji 2.2. Ale musi wiedzieć na pewno, że to jest wina licznika artów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pacjent1972

Żeby zdobyć ten GPS-Przewodnik (bo tak nazywa się ów art), musisz mieć dobry kombinezon (na przykład Sewa), obwieśić sie artami "od prądu", zeskoczyć z rury w tą niszę z Przewodnikiem, a potem podejść do wyjścia i obserwować sekwencję pracy "elektry". Zobaczysz sam, że ma ona chwilową przerwę w działaniu, którą można wykorzystać, by się stamtąd wyrwać. Porazi Cię przy tym, ale nie śmiertelnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Pytanko nr 1 :Znalazłem na najwyższym pokładzie Arki Noego pendrive z kodem do schowka...Co to za schowek i gdzie ???

Pytanko nr 2 :Anomalia Przestrzenna na Zatonie...z czym to się je ??? :tongue:

....i na koniec by Was nie zanudzać zapytam kiedy pojawiają się jakieś zadania na MW,DM i Agroprom...???

Pozdrawiam!

http://wyslijto.pl/download/ybch6tmh3s...a to dla mnie totalny Hit....Kury Al-Kaidy ! :thumbsup:

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.