Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

@ apg2312

No i znowu mam problem. Za to wiem z czym, wiem co się dzieje, tylko jak to naprawić ?

SGM 2.2 + gunpack. Po próbie włożenia kaemu m249 do pierwszego czy drugiego slotu następuje CTD z logiem :


FATAL ERROR
[error]Expression : pm->m_animations.size()
[error]Function : player_hud_motion_container::load
[error]File : D:prog_repositorysources	runkxrGameplayer_hud.cpp
[error]Line : 92
[error]Description : motion not found [m249_no_reload]

Niestety w tym przypadku skopany jest model dodanej broni, a dokładniej jedna z jego animacji.

Próbowałem coś z tym zrobić, ale na razie bez sukcesów :(

Na razie pozostaje po prostu unikać tej broni, a jak już się ją zdobędzie, to opchnąć jakiemuś handlarzowi rupieci ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać

Mam spory problem z SGM 2.2

Mianowicie jestem na magzynach i mam odeprzeć ataki mutantów - pierwsze 5 ataków ogarniam nieźle - żadnej ofiary wsród ludzi. Natomiast ostatnie dwa niesamowicie trudniejsze - przy pierwszym ataku została rozbita bariera, przy drugim baza świtu - i teraz mam pytanie czy to jest planowany scenariusz czy tylko ja nie daje rady obronić?

Pytam się bo zaraz bo śmierci naczelnika Switu uaktywniło mi się zadanie odnośnie zaoferowania niczyjej już bazy jakiemuś ważnemu stalkowi.

A i jeszcze jedno: Gdzie znajdę/zdobędę Miotacz Ognia?

Edytowane przez Rumcajs93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[error]Function : player_hud_motion_container::load
[error]Description : motion not found [m249_no_reload]

..brakuje animacji która pokazuje jak GG przeładowuje broń..czyli całego ruchu gdy np. podnosi pokrywę zamka itd..może podejdzie od innej podobnej broni. Jeżeli bardzo zależy na tej broni to tutaj może jest rozwiązanie...http://www.gsc-game....=DESC&sec_id=18.

Na początek podmień to...http://speedy.sh/aXfBR/wpn-m249.rar.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malakas - to już przerobiłem, ale bez skutku. Też trafiłem na to forum. Ale dziękuję za pomoc :)

Rany, i bardzo przepraszam za ujemny punkt reputacji, za szybko chciałem kliknąć i kursor mi zjechał.

Dodatkowo, jakby ktoś chciał, to w poniższym załączniku jest zmodyfikowany plik wbudowanego spawnera, pozwalający dodać broń i amunicję z gunpacka 2.2. Oczywiście, spolszczony przez Yurka gunpack też musi być zainstalowany ;) Instalacja standardowa - podmienić plik.

gamedata.7z

Edytowane przez apg2312
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w ostatnim schowku grupy Striełoka nie mam nic ani notatki ani broni ciało leżało ale nic więcej. No i ponawiam pytanie odnośnie papierów jest mus zbierania nadal czy nie. Bo już prawie mam iść do Prypeci nadal jestem Bandytą, a Czapajew nie daje mi namiarów na schowek z makulaturą. A czy ten quest nie jest w Geonezisdie, a mi się walnęło i szukam w zwykłym SGM rzeczy z Geo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LordDino

Chyba Ci się jednak mody pochrzaniły... To o czym piszesz ma miejsce w Geonezis. W SGM 2.2 niczego takiego się nie doczekasz ;)

@ apg2312

Udało mi się naprawić ten wylot spowodowany:


[error]Function : player_hud_motion_container::load
[error]Description : motion not found [m249_no_reload]

Nie jest to może mistrzostwo świata, ale wylotu nie ma, z broni można strzelać i modernizować ją u mechaników.

A tak przy okazji, to całkiem niezła giwera w tym modzie... Skąd ją zdobyłeś? Bo ja sobie zespawnowałem do testów :tongue:

Wygląda to teraz w grze tak:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Poprawiony plik znajdzie się w ostatecznej wersji "gunpack'a".

A na razie poniżej masz link do pliku, zebyś mógł postrzelać sobie z M249 ;) :

https://www.rapidsha...49_error_fix.7z

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnym wywaleniu na pulpit otwórz notatnik i użyj komendy " wklej " Powinien się zapisać log błędu. Jeśli się nie zapisze to odszukaj w dokumentach publicznych na dysku C katalog S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci a w nim folder logs. W tym folderze otwórz za pomocą notatnika plik xray_login i skopiuj wszystko poniżej linijki FATAL ERROR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz jest przy trupie jednego z naukowców zatopionych w wodzie tam gdzie w CS był kontoler.

Witam mam ten sam problem.

Wybaczcie Panowie,ale nie pamietam gdzie w CS byl kontroler - złaziłem już cały Agroprom + podziemia i ani ciała ani klucza- może to jakiś błąd gry?

Byłbym wdzięczny za bardziej szczegółową odpowiedź - z góry dzięki.

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.