Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie :) .... Lokacja Czerwony Las...Miejsce do zbadania Wiedźmiński Krąg...Miejsce Eksperymentu naukowców....co mam tam Zrobić bo znalazłem tam tylko art a miejsce nadal się nie odznaczyło (???)...pomóżcie. @LordDino....co mają znaczyć te 2 punty ostrzeżeń od Ciebie ??? Co takiego zrobiłem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o misje dla naukowców gdzie muszę znaleźć artefakty nieznane nauce, Dostaje specjalny detektor i szukaj wiatru w polu... moze ktoś wie gdzie zaczac szukac? Gram juz we free, główny oryginalny wątek zakończony. Mam juz etap magazynów wojskowych. Ktoś pytał o pendrive, znalazłem jakis w jupiterze na chłodni na samej górze budynku obok komina, trzeba go wziąć w podskoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne to ten quest znany już w wersji 1.7, odszukać 6 artefaktów za pomocą detektora Seraphim. Całkiem możliwe że spawn będzie w tych samych miejscach. Możliwe punkty spawnu nowych artefaktów: SGM 1.7 / 2.0 Zaton: anomalia Cyrk anomalia Spalone Gospodarstwo anomalia Kocioł anomalia Żelazny Las JUPITER anomalia Popielisko anomalia Kamieniołomy Zagajnik Anomalii Przy Cementowni, tam gdzie schowek Striełoka Prypeć Nieopodal Pralni Samoobsługowej Punkt ewakuacji B-28, w pobliżu pomnika przy dużym zwalonym drzewie w Prypeci w pobliżu Przedszkola, w anomalii na placu zabaw Między domami, w anomalii Winorośl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz załatwić po dobroci to zaczynają strzelać jak się zbliżysz do Czapajewa, trzeba iść do Janowa załatwić sprawę z Wolnością/Powinnością i wtedy wracasz i masz rozwiązanie. A gdzie znajdę papiery które wskazał Jakut przed śmiercią. Panowie niech ktoś kto zna rosyjski zerknie do tego poradnika bo znalazłem schowki na Zatonie ale koło Janowa biegam już 2 godziny i nie mogę ustalić gdzie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu mam problem. Za to wiem z czym, wiem co się dzieje, tylko jak to naprawić ?

SGM 2.2 + gunpack. Po próbie włożenia kaemu m249 do pierwszego czy drugiego slotu następuje CTD z logiem :


FATAL ERROR
[error]Expression : pm->m_animations.size()
[error]Function : player_hud_motion_container::load
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\player_hud.cpp
[error]Line : 92
[error]Description : motion not found [m249_no_reload]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.