Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Po przeszukaniu 5 ( słownie pięciu ) ciał żołnierzy, powinno ci się w PDA pojawić zadanie porozmawiania z dowódcą stalkerów w osadzie rybackiej. Ten skieruje cię do mechanika na stację pomp, który to zrobi ci georadar. Z pomocą georadaru znajdziesz ładunek wojskowych w wagonie kolejowym na górze mapy. Tam gdzie w Czystym Niebie leżał wintar Szramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, a mianowicie, w zadaniu na nieznane nauce atry znalazłem już 5 sztuk. 6 jest zupełnie nieosiągalny tydzień chodzę po tych miejscach i nie ma wiem, że po zaćmieniu maja się pokazać ale nie ma. Jedynie w zagajniku anomalii jak się do niego przenoszę to pojawia się na ułamek sekundy na wykrywaczu światełko i zaraz gaśnie. I ponawiam pytanie we free playu oprócz 2 dużych zadań na zombii i arty są jeszcze jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wstępujesz do Monolitu, robisz dla nich kilka zadań (między innymi zabijasz żołnierza, bodajże majora Kasiłowa - ale to nie zmienia nastawienia reszty wojska do Ciebie) i wszelkie grzechy masz odpuszczone :) Potem wracasz do pralni, i dalej idziesz zgodnie z fabułą gry. Tylko z góry mówię, że żeby wstąpić do Monolitu musisz posiadać osiągnięcie "Naznaczony przez Zonę" :)

Edytowane przez apg2312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Osadzie Rybackiej musisz porozmawiać ze stalkerem, który znajduje się w budynku, jest zaznaczony dużą gwiazdką, pytasz go gdzie jest baza bandytów, a on odpowiada, że znajduje się bodajże na placu maszynowym, ale jest on odgrodzony tysiącami min. Pytasz jak możesz je ominąć, wtedy zleca zadanie na pogadanie z technikiem na Kordonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to ja się mogłem pomylić i nie trzeba pogadać z tym gościem w środku, tylko tym np. przy studni. SGM 2.2 przechodziłem kawałek czasu temu i pamiętam dokładnie pierwsze zadania, tylko nie jestem w stanie zapamiętać aż tylu szczegółów z którym stalkerem o tym rozmawiałem, w każdym bądź razie napewno w Osadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam. To mój pierwszy post na tym forum więc nie krzyczcie że jestem niewidomy bądź zidiociały i nie potrafię odszukać czegoś co jest najpewniej napisane czcionką wielkości Krakowa, ale za cholerę nie wiem skąd sciągnąć sigerous moda 2.2 i spolszczenie do niego, bo jak zdążyłem się zaznajomić (choć trochę) to ono już wyszło. Jakieś konkretne linki, bądź odsyłacze do strony z której mógłbym go pobrać? Skorzystam z sytuacji i zapytam jakie są mody godne polecenia? grałem w S.M.R.T.E.R 0.41 (i czekam na 0.45 z niecierpliwością.), było MISERY i SGM 1.7 - jak widać STALKER nie chce się znudzić, a ja wciąż poszukuje nowych wizji zony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.