Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy ktoś z Was znalazł w Jupiterze ten schowek i zna kod lub wie gdzie go uzyskać ??? Prosze o pomoc.

http://w747.wrzuta.p...9-03-16_jupiter

http://w747.wrzuta.p...9-03-09_jupiter

...ups,zostałem sam na polu walki w SGM 2.2 :)

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pacjent1972

Widocznie żeby zadziałały potrzebne jest użycie fleszki z kodem i to pewnie dopiero aktywuje możliwość otwarcia schowka ;)

@ LordDino

Od wersji 2.0 moda SGM bug z artami jest definitywnie wyłączony i nie może zaistnieć - przynajmniej tak wynika z plików, które za jego występowanie wcześniej odpowiadały.

A jeśli chodzi o papiery, to jeżeli kwest nazywa się "Zagadka Przeszłości", to odpowiedź na Twoje pytanie masz tu:

http://sigerous.ru/forum/14-3449-640897-16-1330899014

szukaj fragmentu:

Загадка Прошлого. 3 тайника в ТД

[ (1ый вариант спавна): ]

[ (2ой вариант спавна): ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LordDino

A był taki jeden tekst w trakcie tłumaczenia... Siedział w skryptach ;)

Ozancza to tylko tyle, że ten sejw, który próbujesz wczytać jest skopany i należy załadować wcześniejszy i przejść dany fragment gry bez robienia sejwów (czyli nie robisz sejwa w tym momencie gdzie poprzednio, a na przykład robisz autosejwa zmieniając lokację :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy przejść dany etap bez sejwowania, bo jak się pojawia ten napis to coś jest nie tak dobrze rozumiem. Pojawiło mi się to w Dolinie Mroku przejdę tę mapę raz jeszcze dla świętego spokoju. Robię sobie tego questa w DM I dochodzę do wniosku, że to gra mi chyba psuje sejwy. Nie mogę sejwować w trakcie jakiejś misji ale po zaliczeniu pewnej części pozwoliło tak jakby specjalnie psuł w celu nie robienia zapisów. Jest takie coś możliwe? Udało się jakoś teraz sprawdzam patent artami bo na razie nie zbierałem i wsio oki było. No i wszystko jest oki to chyba był błąd związany z questem w DM na razie zbieram arty i jest ok. Druga rzecz takie nieśmiałe pytanie w zadaniu zagadki przeszłości od Lukasa nagrodę mam 15000 oraz nagrodę którą sobie znajdę. Udało mi się tylko określić namiar na południowy schowek na egzę Wolności pozostałych nie znalazłem wie ktoś może co jest w pozostałych schowkach?

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest mi niezmiernie milo, bo jest to mój pierwszy post na tym forum. Jestem pełen podziwu dla ekip pracujących nad spolszczeniami, naprawdę świetna robota. Jednak ciągle w przejściu pomiędzy kordonem, a bagnem dostaje bug trapa

Expression	: fatal error
Function	  : out_of_memory_handler
File		  : D:prog_repositorysources	runkxrCorexrDebugNew.cpp
Line		  : 336
Description   : <no expression>
Arguments	 : Out of memory. Memory request: 64296 K

Domyślam się, że brakuje pamięci. Mam tylko 2gb ramu, próbowałem zwiększyć zawartość pamięci wirtualnej i nic nie pomogło. Także wykonałem reinstalację na inną partycję. Dodam, że nie korzystałem ze spawnera. Instalację wykonywałem tak jak jest napisane w pierwszym poście.

Pozdrawiam

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją: Postój wojskowych. Zbadałem ten domek, gdzie w ShoC był Lis, zaliczyło mi ten punkt, biegnę do gospodarstwa i lipa, stoję, biegam po gospodarstwie i nie zalicza mi tego, to samo a posterunkiem na północy. Wcześniej wyczyściłem w gospodarstwie bandytów, ale czy to przez to nie może mi zaliczyć tego zadania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.