Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@waler11 wlazł do tego laboratorium, ale wyleźć nie ma jak. Dysponuję jego zapisem i teraz chodzę i dumam jak wyjść. Tym wyjściem poprzez dziurę, wywala na pulpit. W sumie, to tylko jest tam zadanie na przyniesienie unikalnego kombinezonu, ale jak jest, to kiego grzyba nie można tego zadania zrobić?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam patcha kumulatywnego - http://www.sendspace...0e5365281ccb418

Zawiera wszystkie poprzednie patche. Poprawia błędy znalezione podczas gry do free play. Być może są jeszcze jakieś drobne błędy, bo z pewnością nie sprawdziłem wszystkich dostępnych opcji, a jest ich sporo. Trochę błędów było w folderze scripts, więc będą poprawione tylko zaczynając nową grę.

Mała uwaga: Jeżeli gdzieś zagradza przejście anomalia - nie pchajcie się tam, mod zmienia fabułę i widocznie nie ma potrzeby, by tam wchodzić.

Patch dodany do pierwszego postu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomieniu unikalnego zadania z konsoli u Barmana, odnajdujemy na terenie X-16 i Baru wskazówki, które pozwolą, by fabuła ruszyła. Pierwsza wskazówka jest bardzo "apetyczna". Na dalszym etapie gry znajdziemy więcej zdjęć "wskazówki" - chociażby dlatego warto powalczyć :biggrin: .

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dopiero po otrzymaniu wspomnienia w postaci "mózgu" w plecaku, powyższe schowki będą miały zawartość.

//

Musisz w czasie rozmowy, nie zastraszać ale zabić - aby uzyskać 1 medal zabójstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba spełnić, żeby aktywowała się druga część konsoli, bo pierwszą już wykorzystałem... :smile:

@Cichy ma rację - "Musisz w czasie rozmowy, nie zastraszać ale zabić - aby uzyskać 1 medal zabójstwa".

Punkty zabójstwa można też kupić w konsoli. Sporo kosztują, ale w tym modzie pieniądze nie stanowią problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak 500tys. RU lub otworzyłeś z nim dialog, wyszedłeś, otworzyłeś znowu i już dialogu nie ma. Jeżeli chcesz sobie coś z ekwipunku schować to od razu po wejściu na lokację idź do bunkra, od razu po wejściu rozłóż gdzieś plecak i schowaj towar, ale trochę wyposażenia musisz mieć (kombinezon, broń, amunicję i lekarstwa, no i trochę kasy powyżej 530 tys.) potem idziesz do Sacharowa i od razu w pierwszym podejściu robisz qwest bo potem już nie ma opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieram właśnie tego moda i mam pytanie, mianowicie czy ściągając pliki moda w formie gamedaty do tego spolszczenie i patch kumulatywny do spolszczenia to wszystko co powinnam mieć? wolałabym uniknąć sytuacji gdzie czegoś nie ściągnęłam w związku z tym że pliki ściągam z nieswojego komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wszystko chodziło jak trzeba, to zalecam polonizację i przyległe jej pozycje, pobierać za pośrednictwem naszego Forum. W poście 1 jest to wszystko, co potrzebne spragnionemu przygód stalkerowi, więc nie ma potrzeby szukać gdzieś indziej - bo i po co, jak tu jest całość jak na talerzu. Mam tu na myśli linki i porado-instrukcje. :biggrin: Ja pobrałem moda ala @Junx i chodzi cacucho.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehem oczywiście tak zrobiłam, nigdzie nic nie szukam tylko pytałam czy to co ściągnęłam to wszystko, bo ściągam w bibliotece potrzebne pliki (jestem akurat bez neta domowego a raczej nie chcę lecieć raz jeszcze bo czegoś zabrakło) ;)

Edytowane przez nati20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, teraz rozumiem "...pliki ściągam z nieswojego komputera.". Czyli przez nie swój komputer. Ja sądziłem (bo tak jakby sugerował wpis), że z obcego kompa. Trochę mi to zapachniało włamem, ale się wyjaśniło. Tak, jak kolega @Liar pisze, może coś zazgrzytać, bo w dużej mierze jest to uzależnione od "mocy" kompa, na którym nam przyjdzie grać. Rada moja: Pobierz wszystko, co Cię interesuje, w domu przed zamianą, robisz zawsze kopie bezpieczeństwa, by w razie "W", móc wrócić na spoko do poprzedniego stanu. Czy to nie prosty, aczkolwiek niezawodny sposób? Nie jest to oczywiście moje odkrycie, ale przypomnieć warto, bo sam wiem, ile procent zdrowia utraciłem, gdy zapomniałem zrobić kopię, a plik okazał się niewskazany i nie miałem jak wrócić do oryginału, a wtórne ściąganie, to bezpowrotnie stracony czas i nerwy. Myślę, że pomogłem, a na pewno nie zaszkodziłem. :smile:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oto taki problem, otóż gram we FreePlayu i nie mogę dostać się na MW normalną drogą ani przez przewodnika, ponieważ wywala mnie na pulpit z oto takim logiem:


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : LUA error: ... shadow of chernobylgamedatascriptsguiders.script:396: attempt to index local 'obj' (a nil value)

Czy na to można coś poradzić...? :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.