Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twórcom moda należą się brawa i skrzynka wódki, kawał dobrej roboty odwalili.

Kolega tak napisał i dostał ostrzegawczą odpowiedź:

 

Z tą skrzynką wódki radził bym uważać. Wiem co mówię.

Zląkł się nasz kolega, że być może tym zbyt promuje trunki, więc pisze:

 

A rozumiem teraz ;) No to dobra wirtualnego kozaka i tyle w temacie.

Ale ostrzegający próbuje go nakierować na sens swoich słów:

 

gawron, dnia 14 Lut 2014 - 20:33, napisał:

MonolLityczny - nic nie rozumiesz.

 

I tu należy się wyjaśnienie, po co to zasygnalizowałem. Otóż, @MonoLityczny pisał o skrzynce wódki dla twórców moda, zapominając jednak, z jakiej części świata pochodzą. Chyba kolega mu sugerował, że to o wiele za mało...  :biggrin:

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę jedynie gratulować wytrwałości w tłumaczeniu moda. 

Ja z kolei oglądam na youtube (skoro nie mogę grać, biorąc pod uwagę język rosyjski :D) Rosjanina, który nagrywa ''Fotografa''.  Gdyby ktoś z was także chciał sobie pooglądać, to proszę, link do pierwszej części:

https://www.youtube.com/watch?v=3uFCO9as9UU

 

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakończyliśmy polonizację i od dziś ruszają testy moda. To, co jest zawarte w dialogach i jest to całkiem nowa linia fabularna (przynajmniej tak sądzę), to gra w tego moda, to rewelacja. To, co tam się dzieje, to jest niesłychane, nowatorskie i upiorne zarazem. Grajcie, chłopy, jak tylko się pojawi spolszczenie w pobieralni. Szok murowany! 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podkładaliśmy głosu, Utta nie dał się namówić.  :smile: Z polskimi napisami, spokojnie sobie każdy poradzi. Do spolszczenia dołożony będzie wprowadzający tekst, ten co na początku opowiadane jest o tym - co, jak i dlaczego. @cichy przeszedł moda bez spolszczenia i twierdzi, że dało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smerdojajeczny

Wielkie dzięki, ja znam rosyjski..ale mój syn , który m. in za sprawą tego forum i ludzi takich jak Wy stał się wielkim fanem Stalkera ..bez was by nie pograł. Jeszcze raz dzięki za zajebiaszczą robote.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę powiedzieć, że czeka graczy nielichy wysiłek umysłu, wykazanie się zmysłem łowcy i pamięcią. Za rączkę wszędzie tu już nie poprowadzą. Bez poradnika @cichego, to będzie trudny orzech do zgryzienia. Prawdziwe wyzwanie dla twardzieli w grach. Sam (choć tłumaczyłem dialogi, to i powinienem sporo wiedzieć) szukałem w owym poradniku wskazówki, bo pogubiłem się w zadaniach i traciłem postęp dalszej fabuły. Tereny rozlegle, są do dyspozycji pojazdy, ale nie za friko. Trzeba też sobie skołować paliwo, bo CPN-ów nie ma. Wciągający mod, jak syn mojego sąsiada.  :woot:

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozor v zóně se krade!!!

Hraji cvičně v ruštině.Zřídil jsem si sklad v bunkru u Sidora v bedně,kde jsem předpokládal že mně ho pohlídá.Bohužel po návratu z bažin jem ho našel prázdný,i když v něm byl lokátor GPS.Ten zmizel taky.Preventivně jsem zkušebně vystřílel celou ves,ale u nikoho jsem nic nenašel.Podezřívám Sidora že dostal chuť na levný tovar. :verymad:

Edytowane przez Hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ładuję w różne schowki tylko takie rzeczy już zdezelowane, nie funkiel nówki. Podniszczone kombinezony, pukawki i inne nawet z wyższej półki - tyle, że mocno używane. W każdy wkładam znacznik, niech dziadyga wie, gdzie jest towar. Szkoda, że nie ma możliwości zaminowania schowka, to ten Zapadło już by dawno kitę wykręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Zapadło powinien przeżyć. Jak zniknie schowek z mapy na danej lokacji to na tej lokacji jest Dziadek. Wtedy jest pierwsza rozmowa  - nie zabijajmy drania. Jak zniknie z mapy na kolejnej - odnajdujemy go na niej i mówimy z nim - dostajemy zadanie w Martwym Mieście na ratunek wnuczki. Poza tym są schowki Dziadka - uważni je odnajdą - w nich wskazówki  - nagroda: schowek w Prypeci :whistling: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.