Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

OK Dzięki za wyjaśnienia w sprawie tych anomalii  :smile:  W zwiększeniu udźwigu to ci nie pomogę, nie jestem zwolennikiem takich praktyk :tongue: Jeśli twoja postać szybko się męczy,to pewnie oznacza że chce wody,są też napoje energetyczne.Alternatywą może też być pojazd, na Korpusie pokoju masz Land Rovera a na Poligonie doświadczalnym dwie Nivy.Nie wiem jak dalej bo dotarłem dopiero na Bagna, a tam niestety trzeba z buta cisnąć chyba...  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ze zmęczeniem, umiecie coś poradzić?

Jak zwiększyć udźwig, szukałem i nie umiem znaleźć.

Witam

Gdybyś poszukał w poradnikach na tym forum to byś znalazł!!!

Otwierasz  -gamedataconfigcreaturesactor.ltx

znajdujesz - "stand_power        =  -0.005"

Ten parametr odpowiada za szybkość regeneracji energii po zatrzymaniu, gdy zmienisz na "-0.5" to energia odnowi Ci się natychmiast.

Standardowa zmiana udźwigu nie działa i nie chciało mi się grzebać aby to rozkminić, bo 90 kg jest OK.

Możesz sobie pomóc zmieniając wagę przedmiotów których nosisz najwięcej (konserwy, wódka, kryształy itp.).

W konfigu każdego przedmiotu jest parametr "inv_weight = x.x" który odpowiada za wagę przedmiotów noszonych w plecaku.

Pozdrawiam

 

P.S.

Do wszelkich ułatwień należy podchodzić ostrożnie gdyż bardzo łatwo jest rozwalić klimat i frajdę z gry.

Nie ma problemu żeby na starcie dodać sobie NANO kombinezon podrasowany i super dopaloną giwerę, ale chyba nie o to chodzi.

Pozdrawiam

Edytowane przez Andre Woz
  • Dodatnia 3
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdybyś poszukał w poradnikach na tym forum to byś znalazł!!!

Otwierasz  -gamedataconfigmisccreaturesactor.ltx

znajdujesz - "stand_power        =  -0.005"

 

Wszystko fajnie, @Andre Woz, ale wkradł się mały błąd. W adresie powinno być:

 

gamedataconfigcreaturesactor.ltx

 

Reszta cacucho.  :biggrin:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem stabilności moda. Po postawieniu go od nowa, nie miałem ani jednego wylotu, co w innych modach się nie zdarzało. Kawał dobrej roboty wykonanej przez twórców moda, a także przez ekipę polonizującą :) Dzięki Wam, mimo tylu lat grania w S.T.A.L.K.E.R.a dalej się chce w niego grać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mod jest wymagający jeżeli chodzi o sprzęt? Czy ma tak wygórowane wymagania jak przepełniona sola czy może takie jak priboi czy ts2?

 AMD II x 3

 8 Giga ram

 Stary radeon 4850

 Win 7

 1366x768

 

  Oświetlenie statyczne, reszta na "wysokie" - gra chodzi płynnie i co najważniejsze stabilnie.

Grafika niestety "jaj nie urywa", ale  historia bardzo dobra.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Andre Woz jak Ci dałem -1 to przez pomyłkę, bardzo przepraszam, teraz nacisnąłem zieloną strzałkę , na razie tak mogę naprawić moje gapiostwo, pozdrawiam.

 

A tak przy okazji gdzie konkretnie jest magnetowid na bagnach, ma być w jakimś domku, szukałem i nic.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak przy okazji gdzie konkretnie jest magnetowid na bagnach, ma być w jakimś domku, szukałem i nic.

Po udaniu się na Bagna kierujesz się w stronę zespołu budynków po lewej stronie drogi . W  domu z pianinem znalazłem magnetowid.

Pozdrawiam

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mod jest wymagający jeżeli chodzi o sprzęt? Czy ma tak wygórowane wymagania jak przepełniona sola czy może takie jak priboi czy ts2?

Mój komputer to staroć AMD ATHLON X2  ,grafika zintegrowana Radeon 1250 3GB ramu  WIN XP .Mod chodzi  na oświetleniu statycznym bez wylotów

Edytowane przez anatol
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.