Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po długiej przerwie powróciłem do stalkera no i masz , już mam problem. Wkleiłem wszystko jak w opisie i mój problem wygląda tak :

FATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CRender::texture_load[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp[error]Line          : 295[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't find texture 'uiui_fotograf_intro1'   
 
 
proszę o pomoc z góry dziękuje.
 
Dodam jeszcze że pliku o nazwie ui_fotograf_intro1 nie mam  w komputerze i chyba w internecie też.
 
 
Logi wstawiamy w code !! @Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niema tego pliku , instalowałem wszytko już kilka razy i to samo.

 No coś się ruszyło , skopiowałem inny plik z tego samego folderu zmieniłem jego nazwę i poszło  do głównego menu.Teraz mam coś takiego:

 
error]Expression    : fatal error[error]Function      : CRender::texture_load[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp[error]Line          : 295[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't find texture 'aazsvuscore'

no i  problem bo niema folderu "svu"

 

Logi wstawiamy w code !!! @Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chm.. zastanawiam się dlaczego ja nie mam tych plików ,ściągnąłem wszystko z tej strony.Teraz niema uirad_pulse'

 jakiś żart chyba ściągnąłem  ten rad_ pulse a teraz niema 'actact_arm',  nawet niema tego folderu.

Edytowane przez karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no będzie trzeba ściągnąć szkoda że na tej stronie jest niekompletnie .Wielkie dzięki gawron

No i wiem co jet nie tak, mod z tej strony ma 1 gb  a od ciebie 2,5db  brakujące pliki ściągałbym resztę życia .Jeszcze raz dzięki gawron niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi  :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Muszę sciągać 2 gb z pierwszego postu, żeby się przekonać, że nie działa? Moderatorzy śpią, czy jak? Poza tym, ktoś kto pobrał działającego moda, mógłby się pokusić o wstawienie linka do downloadu w tym temacie, a nie każdy ma wyj***ne >.>

Edytowane przez Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie używamy wulgaryzmów, po 2 linki do moda działają i problem leży pewnie po twojej stronie, po 3 moderatorzy nie są od szukania działających linków do modów, po 4 najpierw napisz dlaczego ci nie działa( co się dzieję, jakiś log, error? ) a potem dopiero uznamy że każdy ma jak to ująłeś wyj***ne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej pisał, że jednak nie działają, więc uznałem, że to problem ze wstawką. Problem jest następujący: Próbuję uruchomić moda, ale za cholerę nie mogę. Po rozpakowaniu gamedaty do katalogu stalkera, włączam grę i pojawia się error. To samo po instalacji patchy i spolszczenia. Uznałem więc, że to wina uploadera. Pliki pobrane z ...Wrzucił je ktoś w pierwszym poście. Odrazu mówię, instalowałem dziesiątki modów i o niczym nie zapomniałem. Albo pliki są zje...zepsute, albo autor tematu zapomniał o jakimś ważnym kroczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera mnie bierze, jak czytam smuty, że mod tylko jednemu nie chce odpalić. Zaraz szuka winy w ludziach, a nie u siebie. Pisze, że postawił wiele modów, ale to wie tylko on. Człowieku, tego moda bardzo wielu graczy odpaliło i grało z satysfakcją, bo moc nad wyraz ciekawy. Czytaj po kolei sposób instalacji, sprawdzając wcześniej, czy przypadkiem sąsiad nie zainstalował Ci pirackiej wersji (to tylko założenie, nie stwierdzenie) i krok po kroku, instaluj chłopie moda. Zobaczysz, że gra odpali. Powodzenia i proszę - więcej pokory w zadawaniu pytań i w odpowiedziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Chłopie'', już cię miałem zbesztać, ale zreflektowałeś się w ostatnim zdaniu, które o dziwo nie było tak ofensywne jak reszta posta. Instalowałem wg instrukcji i bez instrukcji. W logu było coś o localization, czy języku rus, więc przypomniałem sobie coś o podmianach folderów. Znalazłem dokładną instrukcję na 1 stronie tematu, zrobiłem co napisano i dalej wyrzucał błąd przy uruchomieniu. Loga nie przytoczę, bo wyrzuciłem wszystko w cholerę. Spróbuję jeszcze raz pobrać, może to po prostu błąd połączenia przy zasysaniu. S*** happens. 

 

Ostatni raz upominam, następny raz będzie ostrzeżenie. @Allen
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.