Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

marfi88 - ponieważ pretensje skierowałeś do mnie osobiście, też Ci odpowiem.

Jesteś nowy na tym forum, więc zanim się weźmiesz za ",,Chłopie'', już cię miałem zbesztać,", to popatrz, na awatar osoby której to chcesz zrobić. Tam masz aktywność takiej osoby i jej status na forum. I dobrze się zastanów nad sposobem zwracania się do nich.

Tu nie znajdziesz osobistych służących, ale tylko ludzi życzliwie pomagających. Nikt Ci pod nos na żądanie , niczego nie będzie podsuwał.

I jakoś nie chce mi się wierzyć, w tę Twoją wiedzę w stawianiu modów, bo Fotograf jest modem dopracowanym i jego zestawienie nie nastręcza trudności. Wszystkie linki działają. I wszystkie są do rus serwerów. Więc jak nie podobają Ci się te z forum, to nie łaska dotrzeć do tematów źródłowych?

A jak sądzisz, skąd ja je wziąłem? I Ci co dodali inne źródła? Temat jest zrobiony rzetelnie, bo jakoś mnóstwo graczy z niego pobrało i zagrało.

 

Przeczytałeś ostatnie zdanie w #1?

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marfi88 (nie wiem czy jesteś fanem acht und achtzig czy luftkannone tudzież rocznik twój... ;) ) nie używaj terminologi : "mam wyj... ", mozna użyc fajnego słowa z Języka Polskiego - odmiana literacka: mam ambiwalentny stosunek do.... ;).

Fotograf działa, mam duuuuuuuuuuże kłopoty z techniczną stroną modów o czym wszyscy raczej na tym forum wiedzą, ale skoro mi działa i to po Polsku to może coś masz z ustawieniami, tekstury, wymogi itd/itp.

Jak w/w krok po kroku i będzie działać, cierpliwość działa cuda, mówię ci to bo sam mam problemy z ciśnieniem.

 

Ten link u mnie działa: http://f-bit.ru/304794, zacząłem na próbę ściągać jest Otto Krämmer czyli O.K.

 

Powodzenia Stalker (Udaczi Stałkier)

 

p.s. musisz miec podstawkę 1004 , ja mam do wyboru rus oraz pl z 2007 roku z paczem wtedy to dawali!.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja zgodna z instrukcją, podstawka 1.0004. Brak mozliwości uruchomienia moda !!!

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function      : CRender::texture_load[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp[error]Line          : 295[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't find texture 'uirad_pulse'

Proszę o pomoc.

Edytowane przez ***Holligans***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie to @gawron... to co podrzuciłes to plik ogg a w textures ui sa pliki dds.

 

Edit: Sorrki @gawron, teraz wyrzuca mnie z kolejnym Fatalem !!!

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function      : CRender::texture_load[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp[error]Line          : 295[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't find texture 'uiui_monolit'

Coś jest popieprzone z plikami w tym modzie, ciągle czegos mu brakuje!

Edytowane przez ***Holligans***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak właśnie miałem jak ściągnąłem wersję Repack z naszej pobieralni ( 1gb) tam brakuję paruset plików, możesz spróbować plikami ui od gawrona ale o i ile pamiętam było ich więcej :/ Działąjący mod z kompletnymi plikami na pewno jest u apg2312. Jeśli ktoś ma na dysku moda niech poda ile plików w nim się znajduję to sobie porównasz, i zobaczysz czy jest sens dokładania do niego brakujących elementów.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem była "reinstalka" podstawki. :wallbash:  Sądziłem że po każdym modzie wystarczy usunąć gamedatę i po sprawie. Tak jednak nie jest. Przeinstalowałem podstawkę i modzik hula !!! Dziękuje Wam wszystkim i przepraszam za problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to znaczy, jak chce się uruchomić moda, a gdzieś wcześniej coś źle pobierze się, albo coś źle zainstalujemy. To w trakcie uruchamiania, krew uderza w czapę i stoimy, a w postach czytamy, że inni grali spoko. Też to przechodziłem i wydawało się mi, że nie odpalę moda, w głowie huczało od nerwów (jak przy kontrolerze  :biggrin: ), ręce opadały, ale rzeczowa pomoc kolegów, mój powrót do spokojniejszej instalacji i nagle - EUREKA! Takie odpalenie moda, po tylu perypetiach, daje więcej satysfakcji, niż uruchomiony od razu. Wierzcie mi.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holligans - już wiele razy pisałem, aby zainstalowane podstawki traktować jak święte krowy, a mody stawiać na ich kopiach. Plus opcja zapisu w modzie. Jesteś klasycznym przkładem, że tak należy robić. Te kikanaście minut na zrobienie kopii, odpłaca się bezproblemowym postawieniem moda. Bo podstawka stale "dziewicza", a z niechcianym modem robisz to co należy. Kosz.

A jak to robić, jest w temacie Kilka modów na raz, czy coś takiego.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.