Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytałem 

I jeszcze jedno małe pytanko czy to że silnik przestaje działać przy wczytywaniu wszystkich zapisów oprócz zapisu all to wina tylko i wyłącznie wina karty graficznej ( mój komputer - urządzenia 

Procesor Intel Core i3 [w liczbie 4]

Ram 8 gb

Karta graficzna do 300mb [wiem, że to jest bardzo słabe]

Konkretny model karty graficznej Intel HD graphics 4400

 

Edytowane przez maTcinPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz zintegrowaną grafikę i tu Ci nie odpowiem czy FOTOGRAF będzie chciał z nią działać...
Najprościej chyba by było uruchomienie moda do momentu pojawienia się menu i w ustawieniach spróbować opcję Render zmienić na Oświetlenie statyczne a opcję Ustawienia Jakości na Niskie. Potem naciskasz Użyj wracasz do menu i wybierasz Wyjdź z gry.
Uruchamiasz ponownie moda i jeśli po tych zmianach sejwy będą się wczytywać zwiększasz obniżone parametry.
Zmiany możesz zacząć na początek od Render. 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maTcinPL napisał:

Dobrze wymienię kartę graficzną i zasilacz bo od dawna to planuje ale nie wiem jaką

 

Na temat modernizacji komputera załóż nowy temat tu :

https://stalkerteam.pl/forum/118-nasze-maszynki/

lub tu

https://stalkerteam.pl/forum/71-hardware/

bo upgrade sprzętu ma niewiele wspólnego z tym modem.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pacjent1972 napisał:

Zależy ile masz na to przeznaczonej kasy. Ramu masz w sam raz, i3 to tak sobie ale grywano na gorszych prockach.

Kasy przeznaczam do 1000zł (ale tyle mam na kartę graficzną i zasilacz bo możliwe że na tym nie pójdzie)a procesory są cztery więc według mnie jest ok

Edytowane przez maTcinPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Drodzy Stalkerzy mam problem z uruchomieniem gry. Wszystko zrobiłem tak jak należy gra odpala normalnie ale gdy chce zacząć nową grę i gdy już ma być ona uruchomiona wtedy nagle wywala mnie do pulpitu. Nie piszę że to jakiś bug czy cokolwiek innego po prostu mnie wywala i tyle. Czy możecie coś na to zaradzić? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler


FATAL ERROR
 
[error]Expression    : data
[error]Function      : CVirtualFileReader::CVirtualFileReader
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
[error]Line          : 462
[error]Description   : d:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\meshes\actors\soldier_usa\soldier_usa_brown.ogf
[error]Arguments     : Not enough storage is available to process this command.
 

stack trace:

 

Edytowane przez KubassPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.