Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki sam error i w tym samym miejscu jak @skhi, ale w odróżnieniu od niego ponowne wgranie nic nie dało.

 FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...of chernobyl 1.0004\gamedata\scripts\xr_logic.script:624: attempt to call local 'func' (a nil value)

Zmniejszenie oświetlenia też nic. Mam wersję zdegradowaną, ale w system.ltx jest [script]
current_server_entity_version = 6 czyli dobrze. Może xr_logic trzeba poprawić ? Jeżeli ktoś ma ten skrypt , prosiłbym o link. 

 

Logi wstawiamy w znacznik <> (code)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wyloty bez loga (log 0 bajtów). Takie same miałem w Oblivion Lost Remake 2.0/2.5 . Lekarstwo jest jedno. Zmniejszyć obszar widzialny i odległość oświetlenia. Trochę to dziwne. Zarówno w jeden jak i drugi mod grałem rok wcześniej i takich problemów nie było. Coś się zmieniło ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo plik wymiany powinien być niepofragmentowany i powinien mieć stała wielość, ustawiamy tą samą liczbę dla rozmiaru początkowego i maxymalnego. Można też zdefragmentować ten plik programem Pagedefrag ze strony microsoftu.

Pliki stronicowania.png

Edytowane przez mkk7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna szkoła mówi, że przy 7 i dużej ilości RAM-u można sobie ustawić 50-100mb, inna z kolei, że dwukrotność i basta. A wszystko zależy od tego, co masz zainstalowane w systemie, jak to działa i generalnie jak obciążasz sprzęt. Na początek ustaw standardowo, potem zobacz czy wszystko gra. Jak tak, to nie ma potrzeby zmieniać. A co do bezlogowych wylotów w Fotografie: ja miewałem z początku, jeszcze w Korpusie, ustawiłem plik na sztywno x2 i wyloty były dalej. Wywaliłem AVG i kilka innych rzeczy, które akurat nie były mi potrzebne, a obciążały system i problem więcej się nie pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.