Skocz do zawartości

Proszę o radę


michal488

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, mam trochę urlopu i proszę o podsuniecie jakiegoś dobrego moda do stalkera. Nie istotne do której części, wszystkie bardzo mi się podobały. Warunkiem jest stabilność moda, najlepiej aby zmieniał fabułę, nie przycinał, nie wywalał do pulpitu, fajnie by było gdyby był spolszczony. Napiszcie które są dla was kultowe i niezawodne. Z góry dziękuje za wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie psuć sobie urlopu, zacznij od Czasu Sojuszu (Время Альянса). Tak stabilnego moda jak on, rzadko można trafić. Przy tym całkowicie nowy scenariusz, w niczym nie podobny do innych modów. Masz wszystko. Strzelaniny, jazdę transporterami i latanie śmigłowcami, stalkerki i romantyczną miłość. Przetłumaczony.

 

Nie wiem ile tego urlopu masz, ale jak mało, to zainteresuj się jedno lokacyjnymi modami: Doliną Szeptów ( kompletnie nowa lokacja i nowi NPC) , lub Nowicjuszem ( też kompletnie nowa lokacja i bohaterowie).

Oba stabilne i przetłumaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie psuć sobie urlopu, zacznij od Czasu Sojuszu (Время Альянса). Tak stabilnego moda jak on, rzadko można trafić. Przy tym całkowicie nowy scenariusz, w niczym nie podobny do innych modów. Masz wszystko. Strzelaniny, jazdę transporterami i latanie śmigłowcami, stalkerki i romantyczną miłość. Przetłumaczony.

 

Nie wiem ile tego urlopu masz, ale jak mało, to zainteresuj się jedno lokacyjnymi modami: Doliną Szeptów ( kompletnie nowa lokacja i nowi NPC) , lub Nowicjuszem ( też kompletnie nowa lokacja i bohaterowie).

Oba stabilne i przetłumaczone.

 

Namówiłeś mnie na czas sojuszu:) fajnie by było jak byś podał mi link do downloadu tego moda i jakiś krótki opis instalacji. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne dzięki kolego masz u mnie plusik:)

 

A masz może jeszcze jakiś link do podstawki działającej? Starą płytkę szlag trafił, a na torrencie idzie jak krew z nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał488 - oprócz linków do moda, w #1 każdego z nich są linki do stron macierzystych. Wejdź na nie  i z nich też można moda pobrać, lub dają wskazówkę skąd jeszcze.

Dodano:

Mam takie skojarzenie.

Ponieważ i do innych modów linki są martwe, może to mieć jakiś związek z omawianym już na tym forum, ograniczeniem dostępu do portali społecznościowych w Rosji.

Nigdy tak nie było, aby nagle padły linki do tak wielu modów jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość smerdojajeczny

Dokładnie , jeżeli  chodzi o LA ..cholera wie ile czasu jeszcze upłynie by ten mod stał sie godnym nastepcą SoC czy innych stabilnych modów , chyba nigdy to nie nastapi, bedzie podobnie jak z Soljanką ..człowiek bluznił..ale grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://stalkerteam.pl/topic/4644-priboi-story-14-ukryte-zagro%C5%BCenie/ - ten Priboy jest najbogatszy w fabułę. Co do LA - to gra samodzielna, nie mod - jest w pełni grywalna i naprawdę bardzo dobra - właśnie rozpoczynam drugi raz ją przechodzić :yes: . Miałem dwa wyloty raptem - teraz naprawione patchem kumulatywnym, i kilka spowodowane przeładowaniem systemu - i to dopiero na Generatorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.