Jump to content

Proszę o radę

Recommended Posts

Witam kolegów, mam trochę urlopu i proszę o podsuniecie jakiegoś dobrego moda do stalkera. Nie istotne do której części, wszystkie bardzo mi się podobały. Warunkiem jest stabilność moda, najlepiej aby zmieniał fabułę, nie przycinał, nie wywalał do pulpitu, fajnie by było gdyby był spolszczony. Napiszcie które są dla was kultowe i niezawodne. Z góry dziękuje za wasze odpowiedzi.

Aby nie psuć sobie urlopu, zacznij od Czasu Sojuszu (Время Альянса). Tak stabilnego moda jak on, rzadko można trafić. Przy tym całkowicie nowy scenariusz, w niczym nie podobny do innych modów. Masz wszystko. Strzelaniny, jazdę transporterami i latanie śmigłowcami, stalkerki i romantyczną miłość. Przetłumaczony.

Nie wiem ile tego urlopu masz, ale jak mało, to zainteresuj się jedno lokacyjnymi modami: Doliną Szeptów ( kompletnie nowa lokacja i nowi NPC) , lub Nowicjuszem ( też kompletnie nowa lokacja i bohaterowie).

Oba stabilne i przetłumaczone.

Aby nie psuć sobie urlopu, zacznij od Czasu Sojuszu (Время Альянса). Tak stabilnego moda jak on, rzadko można trafić. Przy tym całkowicie nowy scenariusz, w niczym nie podobny do innych modów. Masz wszystko. Strzelaniny, jazdę transporterami i latanie śmigłowcami, stalkerki i romantyczną miłość. Przetłumaczony.

Nie wiem ile tego urlopu masz, ale jak mało, to zainteresuj się jedno lokacyjnymi modami: Doliną Szeptów ( kompletnie nowa lokacja i nowi NPC) , lub Nowicjuszem ( też kompletnie nowa lokacja i bohaterowie).

Oba stabilne i przetłumaczone.

Namówiłeś mnie na czas sojuszu:) fajnie by było jak byś podał mi link do downloadu tego moda i jakiś krótki opis instalacji. Dzięki

Niestety, zresztą radzę zainwestować w oryginał. Wiem z własnego doświadczenia, że unikniesz wielu problemów. 

Jeszcze jedno link który ma za zadanie ściągnięcie moda czas sojuszu nie działa więc lipa jest:(

michał488 - oprócz linków do moda, w #1 każdego z nich są linki do stron macierzystych. Wejdź na nie  i z nich też można moda pobrać, lub dają wskazówkę skąd jeszcze.

Dodano:

Mam takie skojarzenie.

Ponieważ i do innych modów linki są martwe, może to mieć jakiś związek z omawianym już na tym forum, ograniczeniem dostępu do portali społecznościowych w Rosji.

Nigdy tak nie było, aby nagle padły linki do tak wielu modów jednocześnie.

• 2 weeks later...
Guest smerdojajeczny

Dokładnie , jeżeli  chodzi o LA ..cholera wie ile czasu jeszcze upłynie by ten mod stał sie godnym nastepcą SoC czy innych stabilnych modów , chyba nigdy to nie nastapi, bedzie podobnie jak z Soljanką ..człowiek bluznił..ale grał.

http://stalkerteam.pl/topic/4644-priboi-story-14-ukryte-zagro%C5%BCenie/ - ten Priboy jest najbogatszy w fabułę. Co do LA - to gra samodzielna, nie mod - jest w pełni grywalna i naprawdę bardzo dobra - właśnie rozpoczynam drugi raz ją przechodzić :yes: . Miałem dwa wyloty raptem - teraz naprawione patchem kumulatywnym, i kilka spowodowane przeładowaniem systemu - i to dopiero na Generatorach.

• Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.