Skocz do zawartości

Przeglądarka


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam też Firefoxa.A na naszej stronie tak wygląda popularność używanych przeglądarek: 1. Firefox 53,66% 2. Opera 18,87% 3. Chrome 14,43% 4. Internet Explorer 9,66% 5. Safari 1,64% 6. Opera Mini 1,58% 7. SeaMonkey 0,09% 8. IE with Chrome Frame 0,02% 9. Mozilla 0,02% 10. Netscape 0,02%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się ośmieszyć, ale z tego co podałeś portals wynika że, Mozilla i Firefox to oddzielne przeglądarkiUśmiech. Wyprowadź mnie z błędu, czy Mozilla Firefox, Firefox i Mozilla to trzy zupełnie inne przeglądarki internetowe?

Tak to dwie rożne przeglądarki, jak nie wierzysz: http://www.programosy.pl/program,mozilla.html.

Więc mnie nie ośmieszyłeś

:P

Ja to tylko przekopiowałem, źródło:]

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portals, nie pisałem że: - nie chcę ośmieszyć Ciebie tylko - siebie. Nigdy nie byłem mocarzem w kwestii programów czy podzespołów, potrafię przeinstalować system, naprawić drobne usterki w komputerze (jeżeli są proste do diagnozy) i jestem z tego zadowolony. Twoje pokolenie urodziło się do komputera, niestety portals - jestem już wapniakiem choć z trudem to do mnie dociera.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opera i jeszcze raz Opera ...nie trzeba szukać i dodawać ciągle wtyczek do tego i owego. Są tylko nieliczne wypadki ,że trzeba użyć IE do pobrania czegoś. Próbowałem kilka razy przekonać się do F.Foxa, ale najbardziej brak mi w prawym kliku PPM opcji... przejdź pod ten adres...po zaznaczeniu linku. Doskonały speed dial, możliwość używania i dodawania skryptów, łatwa konfiguracja (przeglądarka ma wszystko co potrzebne do pracy zaraz po instalacji z blokadą reklam włącznie)... to tylko przykłady wielu zalet Opery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, zainstalowałem Operę i... link ok - mod do pobrania!!!!!!!!!!:P:P:D. Trochę ta Opera jest łysa ale już darzę ją szacunkiem, póki co do przeglądania zwykłych stron zostanę przy Mozilli a opera będzie na te z problemami. Dzięki Panowie za pomoc, jak się skończą mecze to POBIERAM NLC6:D. Swoją drogą zobaczę jak przez Operę będą mecze wyglądały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ta Opera jest łysa

Vorenusie to ff jest choinka bo trzeba do wszystkiego wtyczki pobierać.

Opera ma większość z nich od producenta już w środku. Korzystam juz z Opery dobre parę lat i poznałem kilka tajników. Tak dla początkujących podam link z optymalizacji Opery..warto wykorzystać te porady

http://b39.cal.pl/opera.html#BlokowanieReklam

a tutaj dla chcących coś więcej i zmieniających /config przeglądarki ....

http://my.opera.com/Tamil/blog/opera-faq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, Opera jest szybsza i nie musiałem instalować dodatkowych wtyczek, plusem jest też fakt, że nie blokuje pobierania z netu. Jest jednak uboższa w opcje i przez to mniej przyjazna od Mozilli, nie czytałem jeszcze o optymalizacji więc to może być nie do końca prawdą. Już prawie 6 lat korzystam z Mozilli i jak do tej pory mnie nie zawodziła, poległą na linkach do "naroda" i do transmisji meczy z niektórych serwerów. Póki co zostaję przy obu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.