Jump to content
gawron

OSTATNI STALKER

Recommended Posts

Dwie wiadomości, dobra i zła. Ta pierwsza to taka, że "Ostatni stalker" powinien pojawić się pod koniec przyszłego lata. Zła, że będzie to ostatni projekt załogi Zaurus Crew. Na razie ciąg dalszy prezentacji.

Noże, granaty, materiały wybuchowe.

Automaty.

Na kanale opracowywanej modyfikacji «Ostatniego Stalkera» pojawiło się świeże wideo, w którym twórcy zdecydowali pokazać jedną z fabularnych scen. Główny bohater gry, znajdując się w Barze, spotyka się z jedną z postaci moda «Upadła Gwiazda» – najemnikiem o ksywie Pancer. Po zakończeniu poprzedniej części gracze stawiali na jego śmierć, ale on żyje. Ponownie zagra jedną z głównych ról w fabule. Godne uwagi, że ta konkretna fabularna scena otrzymała pełną autorską oprawę, która wprowadzona została do modyfikacji w podstawowej fabule.

Jeszcze jedną przyjemną nowiną może być pojawienie się nowego moderatora, który zajmie się realizacją nowych modeli NPC-ów.

s73291383.jpg

Modyfikacje ekipy "Zaurus Crew " zawsze słynęły z niestandardowego, ale zdrowego podejścia do realizacji linii fabularnej. Właśnie dzięki temu, powstawały modyfikacje z intrygującą i nieprzewidywalną linią fabularną. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze kilka ciekawych pomysłów trafi do projektu "Ostatni Stalker".

ZAPADA CIEMNOŚĆ

Kolejne wideo projektu Ostatni Stalker. Tym razem graczom przedstawiono siedem minut gameplaya, przepojonego mistyczną atmosferą, fascynującym soundtrackiem oraz widowiskowymi scenami fabularnymi

Sorrki za post pod postem ale problemy @zaurus-a z ukończeniem moda to także problem sprzętowy, jak widać rozwiązany. 

http://ap-pro.ru/forum/59-10606-52 post 757:

Wymienia listę osób i dziękuje:

Dziękuję wszystkim przyjaciele!!! Z całego serca dziękuję!!!
Monitor zakupiony, zainstalowany i już w pracy!

Jestem uzdrowiony.

Z poważaniem,
zaurus

Latem tego roku planowane było wydanie obiecującej modyfikacji "Ostatni Stalker" «Последний Сталкер» , ale data premiery została przesunięta na czas nieokreślony. Twórcy projektu tłumaczyli to tym, że mod potrzebuje modernizacji i szczegółowych poprawek. Dużo pracy nad modem poświęcone fabule, która ma być bardzo rozbudowana. Oznacza to, że od decyzji gracza zależeć będzie dalszy przebieg fabuły. Dokąd uda się gracz, i jakie wydarzenia nastąpią, będzie to zależeć od wielu czynników. Po pierwszym przejściu moda nie zobaczymy wszystkich scen fabularnych i kwestów, które są dostępne w modyfikacji. Aby zobaczyć wszystkie możliwe warianty rozwoju fabuły, gracz będzie musiał wielokrotnie zagrać w moda. 

Wczoraj na forum autora moda została opublikowana została kolejna ze scen fabularnych, w formie video. Główny bohater prowadzi udźwiękowiony dialog z liderem Powinności, z którym spotkaliśmy się już wcześniej w modzie "Upadła Gwiazda". Autor zaznacza, że właśnie tę scenę zobaczą nie wszyscy gracze. Kolejny nowy fragment gry pokazał rozstrzelanie z zimną krwią śpiących stalkerów w Dolinie Mroku. 

Video w spoilerze:

Spoiler

Źródło:  AP PRO, 2016 r.

Pojawiło się nowe wideo z moda, w którym autorzy chwalą się tym co zrobili, miedzy innymi bardzo dużymi opcjami konfiguracyjnymi moda, nowymi slotami w inwentarzu (jedzenie, lornetka, noktowizor itd), zmiany w sortowaniu przedmiotów w inwentarzu gdy otworzymy nasze schowki/skrzynki. Jest też pokazany kawałek jednego questa.

Zastanawiałem się czy wrzucać ten filmik (widziałem go parę godzin temu) bo aż mi się jakiś głupi wydawał :D

Totalna rzeźnia, mnie on w ogóle nie przekonuje, aż przypominają mi się totalnie z dupy spawny wrogów i ciągłe walki w pierwszym modzie od Zaurusa -> Apokalipsie. Mam nadzieję, że cały mod nie pójdzie w tą stronę znowu.

Mnie też nie widziałaby się gra jako terminator, który kulom się nie kłania. Będzie efekt końcowy, wtedy zobaczymy, o co w tym wszystkim chodzi.

Już w modzie Upadła gwiazda, ZaurusCrew poszedł w mistykę i kosmiczne przegięcia. Skrytykowałem tego moda, a Zaurus który jest członkiem naszego forum przyjął krytykę nieprzychylnie. Wyraził to przy pomocy Yurka, który z nim współpracował.

Ale coś mi się wydaje, że tylko na potrzeby tego zwiastuna uczyniono GG nieśmiertelnym terminatorem, z niekończącą się amunicją i magazynem broni na plecach. Jest taki moment, kiedy GG zdejmuje skórzany płaszcz, w którym działa i ubiera pancerz z ograniczonym widokiem.

Poczekałbym aż ten mod wyjdzie. Może być wzorowany na Rebornach. Byle z dobrym skutkiem :052:.

Guest

Mam newsa :)

Mod jest właściwie gotowy. Teraz czas na testy i debugowanie.

Premiera: 7 listopada tego roku.

Oryginalna wiadomość dla rosyjskojęzycznych:

Из источников очень близких и достоверных, есть новость.
zaurus' crew: "Разработка закончена. Впереди - Тест-Отладка_Тест-Отладка_Тест-Отладка_Тест-Отладка...
Релиз..."
07.11.17

Zawsze podobało mi się w modach Zaurusa że tworzyły swoją własną wizję zony i wszystkie wspólnie się dopełniały. Tu na przykład bohaterem jest Grek z Upadłej Gwiazdy.