Skocz do zawartości

PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie Quote i LIQIDATOR mówili mi, że Źródło wykonane jest o wiele gorzej niż jego poprzednicy. Ja uwielbiam się tłuc ze wszystkim w Stalkerze, nie ważne co by to nie było. Dlatego nigdy więcej nie tknę modów np od Zaurusa, bo jakoś bieganie po pustych mapach mnie nie porywa. Jak to powiedział jakiś NPeC "Pomiędzy Tobą a tym co usiłuje Cię zabić zawsze powinna zanajdować się kula" a tych mi w ekwipunku nigdy nie brakuje. Sytuację z mnożącymi się mutantami widziałem w filmikach LIQIDATORA, którymi będę się również posiłkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

Oj oj wiesz co Ci powiem? Ktoś kiedyś powiedział mi słowa, które wziąłem sobie bardzo do serca, słowa z których korzystam nie tylko w Stalkerze ale jak i w codziennym życiu, kiedy to do załatwienia jakiejś wymagającej sprawy tak aby się nie poddawać.

Mianowicie były to słowa "Zostawić moda w takim momencie to jak wziąć dziewuchę do łóżka ściągnąć jej majtki i powiedzieć, że dziękujesz i wyjść" i tą osobą byłeś ty. Dlatego, więc Wiepr w dłoń Grawi-gun w slot pistoletowy, cofka w zapisach i dłubiemy z nadzieją aż scenariusz "zaskoczy".

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  A co Ci nie zaskoczyło? Przecież pisałeś, że w końcu Striełok wyszedł Ci na spotkanie i Duplikaty skończyłeś? A do gry w Źródło, cofka w zapisach niepotrzebna. Mod sam Ci zrobi znów spotkanie ze Striełokiem i lot nad barem, a po nim zacznie się piekielny taniec.

Cieszy mnie to, że moje słowa stały się dla Cibie przewodnimi :006: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. Ja nie lubię :banghead:  i nabijać sobie guzów. Poczekam, aż przyjdziesz do Angel rozliczyć zadanie i jak Ci się powiedzie, to mi powiesz co zrobiłeś. Bo rozwiązanie chyba jest, a mnie na razie z nim było nie po drodze. Staruchowi ( ne mylić ze Starika ), czyli mnie, już się nie chce boksować z takimi przegięciami. Odpuściłem OP, NLC ,a na temat Źródła również z LIQIDATOREM znaleźliśmy wspólne zdania. A on się z ERem popstrykał. To i Źródło odpuszczę. A nawet nie wiem, czy są jakieś dostępne źródła ( nomen omen ) pobrania Źródła, bo forum ERa zniknęło.

Jest tylko w Бар одинокого сталкера       z gogla    https://drive.google.com/file/d/1KduVBJWQVNoWWuw_acdY9tEBTZw-fWAT/view?usp=sharing          

A dla dyskusji, trzeba by na nowo temat zakładać, albo z archiwum wydobyć.           

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Źródła tak szybko nie zacznę, może gdzieś w przyszłym tygodniu albo za dwa, jeszcze nie wiem. Na razie krótka przerwa bo REBORNY bardzo męczą jakby nie było. Zobaczymy co będzie potem i jak będzie mi szło, na pewno jeszczę się odezwę.

 

I tak będziesz mnie za rączkę prowadził : D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.