Skocz do zawartości

PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

@Sidorowiczcz Tylko nie zrobieniem czegoś. Najprawdopodobniej na tym podwójnym Agropromie.

Umarlaków do ożywienia odnalazłeś i zatargałeś do Otchłani? Bo to chyba Ty tam byłeś przedwcześnie.

Tyle razy już Ci pisano, że gry Cichego nie powtórzysz. On dawał tylko swoją główną grę, a poza tym co w poradniku, mógł zrobić coś jeszcze, czego Ty nie zrobiłeś.

W temacie filmowych poradników odświeżono linki do gameplaya. Nie ma w nim zakończenia, a wg, mnie jest tak trochę za połowę moda. Ale może coś z niego skorzystasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie Kła zatargałem do Lasu Zapomnienia Duch leży w X16 a Luka nadal na wysypisku

z tego co wiem to przejście do otchłani pod Zoną jest w tym Lesie własnie tam gdzie w wersji 7.63 jest pieczara pająków 

a Inny Agroprom został przezemnie wyczyszczony do cna (znalezione Skoczki, Kopmasy Luka odnaleziony artefakt śmierć Luki znaleziony a naukowcy przeprowadzeni, więc nie wydaje mi się żeby było tam coś jeszcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sidorowiczcz  A tego wypychacza mutantów przy teleporcie na Jantar znalazłeś? Doszliście do INB i jego zadania w podziemiach zrobiłeś?

Skoro ci do ożywienia leżą nie tam gdzie trzeba, no to masz ho ho i trochę do zrobienia. A lokacja z której się dostajesz najpierw do kopalni, a z niej do labiryntu, to chyba nie Las Zapomnienia, ale chyba Pustkowia. Te lokacje w różnych modach są inaczej nazywane, to trudno spamiętać. A sprawdzałeś czy z tuneli na Wysypisku i któregoś Agropromu nie można tam wleźć? Skoro tam już byłeś, to pamiętasz jak wchodziłeś. Tyle że jedne wejścia prowadzą na dół kopalni inne na szczyt otchłani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak idę na Topiele z Przedzonia to nie mam ani zadania aby czekać na Doktora ani żadnej myśli o sprzęcie ani nie spotykam żadnego stalkera blisko wejścia?? 

Dodam tylko, że wszystko co musiało być zrobione dotychczas w modzie zostało wykonane (wskrzeszenia i spotkanie z Doktorem na Bagnach) także nie wiem co jest grane z tym modem znów... może chodzi tu o któreś zadanie poboczne brane od jakiegoś Stalkera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie, to zadań na Topielach nie musisz robić. Wystarczy że na Przedzoniu dojdziesz do teleportu na Topiele i będzie Ci się ono wyświetlać w pda. Bo to przejście jest potrzebne tylko do zadania dla Fejka aby zaliczyć zadanie na odkrycie wszystkich przejść.

Nie pamiętam dokładnie rozgrywki z topieli, ale chyba na początku w domku na palach jest trup z którego trzeba wziąć pda. Ale zadanie na pomoc nowicjuszom powinno się pojawić zaraz po wejściu na Topiele. Upewnij się, czy aby wszystko już zrobiłeś. Odzyskałeś arty śmierci od przezroczystego? I wszystkie cykliczne zadania od dowódców npc. Na Topiele idzie się na samym końcu, choć niekoniecznie trzeba wykonywać tam zadania.

No i trzeba mieć znalezione wszystkie inne przejścia.

 

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgarnąłem przejścia u Strażników Mapy w Strażnicy już dawno

Artefakty Śmierci też zebrane i dokumenty oddane 

ale nie robiłem wszystkich zadań pobocznych u dowódców ani nie brałem żadnego zadania od Fejka.. (to chyba ten typ w kaszkiecie na Zatonie o ile się nie myle??) mimo tego przejście w Przedzoniu jest otwarte i jest zadanie które rozkazuje nam dojść do niego.

W każdym razie nie zrobiłem zadań cyklicznych ani nie brałem nic od Fejka, bo poradnik Cichego nic o tym zadaniu nie wspominał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początku gry wyszedłeś z laboratorium, to na następnej lokacji (nie pamietam jak się nazywała ta lokacja w tym modzie) to ten gość co wyprowadził pseudogiganta na spacer. Musiałeś wziąść to zadanie, inaczej nie wyszedłbyś na Wysypisko.

O, Już pamiętam, ta lokacja to leszy kraj chyba.

Podczas gry naciśnij klawisz tab i zobacz, musisz mieć zadanie na znalezienie wszystkich przejść w zmieniającej się zonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sidorowiczcz Trochę poplątałeś swoje myśli. To, że masz odnaleźć przejścia, jest w rozmowie z Fejkiem w Leszym Kraju. A w chwilę po tej rozmowie dostałeś informację od moda, że istniejące do tej pory w PDA zadania znikną. I tak się stało. Jeśli masz znalezione ( ale osobiści i potwierdzone grzmotem ) odpowiednie teleporty - ich wykaz dałem w temacie - to aby zadanie zaliczyć, musisz wrócić do Leszego Kraju i pogadać z Fejkiem, choć w PDA tego czegoś nie znajdziesz. Bez tego nie ma szans na pojawienie się Striełoka-Duplikata.

A co dotyczy Topieli. Tak jak już wyżej Cię poinformowano, dojście do teleportu i grzmot, wystarczy. A Topiele mają - to pokazały gry różnych osób - sporą ilość różnych spawnów. Zaraz po pojawieniu się na Topielach może pojawić się Keit, może też być jakiś NPC, albo nikogo. Głównie należy dotrzeć do domku koło mostu. Tyle tylko, że Topiele są wybitnie niedopracowane, albo celowo mocno przegięte. Dzieją się na nich już nie fantazyjne, ale absurdalne rzeczy. I chyba dlatego wystarczy znaleźć teleport i na nie nie wchodzić. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby po zaliczeniu grzmotem teleportu na Przedzoniu, zrobić twardy zapis i popróbować wykonać zadania z Topieli. Jak nie dasz rady, albo Cię zirytują, wgrasz ten zapis i wrócisz szukać Fejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozliczyłem się z Fejkiem z przejść. Do ich rozliczenia należy uruchomić:
1. Przejście Agroprom - Bagna
2. Przejście Tajny Kordon - brama za czartakiem "Wyjście do następnej części moda"   
3. Otworzyć przejście Przedzonie - Topie
oraz zostać ochroniarzem Mapy.

Mam się spotkać ze Striełokiem.

Luka, Duch i Kieł ożywieni.

Odzyskałem Artefakty śmierci w bunkrze na Radarze.

w sensie chodzi Ci o tę listę??

Edytowane przez Sidorowiczcz
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sidorowiczcz  Tak, to te teleporty. Dobrze, że je tu na nowo wyliczyłeś, kolejnym grającym będzie łatwiej.

A skoro dostałeś zadanie na spotkanie się ze Striełokiem, to jesteś bliski finalizacji moda. Możesz się z nim spotkać tylko wtedy, jak z Wysypiska pójdziesz do Baru. Inaczej się nie pojawi.

A tak z ciekawości. Zwiedziłeś te lokacje na prawym brzegu? Nie liczę tych, na które posłały cię zadania. Też jest tam kilka ciekawych zadań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sidorowiczcz  Przecież na zielono napisałeś, że rozliczyłeś się z Fejkiem. To w końcu byłeś ponownie w Leszym Kraju, czy nie?

Bo jak byłeś, to teraz jak będziesz wchodził z Wysypiska do Baru, to przy psim mostku musi być Striełok-Duplikat. Jet to z tych zadań, które mod w PDA nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sidorowiczcz Pamiętam że dostawało się taki fioletowy sms w którym pisało, że teraz możliwe jest spotkanie ze Striełokiem w terazniejszej zonie, ale nie pamiętam kiedy się go otrzymywało. A jak rozliczyłeś zadanie u Fejka na przejścia, nie otrzymałeś wtedy takiej wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZNALEŹĆ STRIEŁOKA (Jeżeli pozostałe podstawowe misje wykonano możliwe jest spotkanie z nim na lokacji gdzie był zaznaczony poprzednio)   <---- misja w PDA która wpada po oddaniu zadania do Fejka 

tyle że ja nie wiem o jakie chodzić może misje?? wszystkie lokacje (prócz Topieli) zostały przezemnie wyczyszczone z zadań a misja u Fejka została zaliczona.

Może chodzi tu o misje poboczne na przynoszenie poszczególnym Stalkerom przedmiotów?? (zadania dla najemnika np. przynieść Beryla 5M albo Mózg)

Edytowane przez Sidorowiczcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sidorowiczcz napisał:

Może chodzi tu o misje poboczne na przynoszenie poszczególnym Stalkerom przedmiotów?? (zadania dla najemnika np. przynieść Beryla 5M albo Mózg)

Te zadania trzeba koniecznie wykonać wszystkie bez dyskusji. Jak nie wykonałeś wszystkich to w tym problem. Pytaj dowódców oddziałów czy nie mają nic do roboty.

Tutaj masz podpowiedż ile jest zadań dla najemnika i jakie są nagrody za nie. Sprawdż czy wszystkie te zadania wykonałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sidorowiczcz Jeśli był dialog z fałszywym  Fejkiem , to nie ma już więcej zadań do wykonania, a przejścia są również różne i przejść do odszukania .Po prostu idź porozmawiać ze strzelcem Striełokiem i dokończ grę. Jeśli strzelec Striełok nie pojawia się w barze, najprawdopodobniej trzeba po prostu powtórzyć wejście do baru. Cóż, lub wcześniejszy zapis, powiedzmy przed dialogiem z fake Fejkiem .Obejrzyj film z 1: 02: 00

Если был диалог с Фейком,то уже никаких больше заданий выполнять не надо и переходы разные искать тоже.Надо просто пойти поговорить со Стрелком и завершить игру.Если Стрелок не появляется в Баре,скорее всего,надо просто переиграть заход в Бар.Ну или более ранний сейв,скажем до диалога с Фейком.Смотрите видео с 1:02:00

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sidorowiczcz  To się rozchodzi o te zadania, jaki znalazłeś w mojej podpowiedzi. Oprócz przejść dla Fejka, to Odzyskanie Artów śmierci, ożywienie umarlaków i co tam jeszcze.

A na filmiku od LIQUIDATORa, przy rozmowie z Fejkiem, widać wyświetloną informację, że trzeba znaleźć Striełoka. Miałeś ją?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.