Skocz do zawartości

PROBLEMY TECHNICZNE w Odrodzony - Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że nie miałeś i domyśliłem się, że nie jest potrzebny, ale wiesz, nurtuje mnie ten problem więc pomyślałem, że może jest jakiś majster od takich grzebanek i napisałem z nadzieją... Jak skończę moda to zacznę od nowa, i od nowa zainstaluję. Może wtedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest @DaarMoo nie tak u Ciebie z modem. Co bym nie zrobił, to i tak wylatuję na pulpit. Jesteś bardzo daleko w rozgrywce, więc zainstalowanie moda od nowa i rozpoczęcie nowej gry pewnie nie wchodzi w rachubę. 

Jeżeli mogę Ci coś doradzić, to zostaw sobie w ekwipunku połowę tej broni co nasz, a resztę wywal. Za dużo tego nosisz. Spróbował bym też wejść do metra na Agropromie i je oczyścić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaarMoo - zauważyłem, że w odróżnieniu od v.7.62, ta nie jest już tak luzacka, pozwalająca na swobodne poruszanie się. Jak tak grałem, doprowadziłem do zablokowania ścieżki scenariuszowej. Error pokazuje, że masz nieprawidłowy spawn zombich. Więc albo z CEA wyjdź innym teleportem, albo idź tam, gdzie mod Cię puszcza. Bo chyba autor moda nie przewidział ścieżki jaką idziesz. Ale jak pamiętam, teleport za plecami powinien przenieść do części podziemi pod Innym Agro. Często też odpowiedź "NIE" dla teleportu, powoduje inne przemieszczenie niż po "TAK". Nie da się przewidzieć. Ponieważ zombiaki mogą pojawić się po jakimś czasie, jak masz na tyle cierpliwości, to chwilę poczekaj.

A po zmianie zasad rozgrywki, moje doświadczenie z v. 7.62 stało się nieaktualne. "Uczę" się moda od nowa:devil:.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za pomoc ! 

Smox -  ilość broni nie ma znaczenia. Przetestowałem to. Z Agropromu... na tym etapie gry w Metrze wszystko co było na czerwono zlikwidowałem. Jest pusto. Przy pierwszej penetracji metra miałem inny zestaw broni i wtedy nie było problemu. Sprawdzę to jeszcze raz. To może być trop.

Kondotier - przede wszystkim duże brawa za FAQ ! Strzał w przysłowiową dziesiątkę. Bardzo jest to pomocne. Otwierają się nowe drogi i miejsca penetracji z'Ony ! W Sterowni Tunelem na wprost nie mogę iść bo wywala. Skręcam w lewo, są dwie ścieżki, w jednej po paru krokach, druga trochę dalej - kilka metrów przed drabiną do artu Fiei - wywala. Będę szukał.     

         

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej rozgrywce też tak miałem - natowcy z posterunku na Kordonie ciągle atakowali wioskę kotów. Nic nie pomagało, jak wytłukłem jednych, to pojawiali się następni.

Natomiast grając teraz na zapisie @_Kła_  w Kordonie jest inaczej. Na posterunku są stalkerzy, a w bazie stalkerów za mostem jest NRF. W wiosce kotów tak czy tak został tylko Sidor z obstawą. Nie wiem na pewno od czego to zależy, pewnie od naszej rozgrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie za pierwszym wejściem do Kordonu było tak że podczas rozmowy z Wilkiem nagle zrespiło się 5 natowców i tak samo nagle zostali trupami, przyszedł chyba jeszcze jeden oddział i przestali przychodzić, potem wczytałem grę i od tego czasu ciągle przychodzą. 

Zauważyłem też, że jak zostawiłem wioskę na pastwę natowców to podczas walki jeden z oddziałów stalkerów zaczyna iść do bazy wojskowej.

A no i jeszcze jedna rzecz o której sobie przypomniałem, obok wioski ciągle lata helikopter i przy każdym wczytaniu zaczyna walić do jednego ze stalkerów, jak go zabije to potem tylko lata.

Edytowane przez xxelektroxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxelektroxx  - wszystkie śmigłowce jakie się pojawiaj na niebie, należy strącać. Są na Kordonie, w Dolinie błyskawic itp. Trzeba podejść do miejsca gdzie on się chwilę zatrzymuje, tak aby nie być przed jego dziobem.

I albo z rpg7, a jak się nie ma, to z km, lub innej  broni seriami, w śmigło ogonowe. I po problemie. I nic nie lata.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

gawron - jeśli idzie o fix, dodaj przed spolszczeniem, ale chyba nie jest potrzebny, bo data moda wstawionego do pobrania jest późniejsza. A oni szybko implementowali fixy.

Finalna wersja to Duplikaty 7.63 Odmienne światy. To ją musisz pobrać. Do niej jest zrobione spolszczenie.

FAQ do 7.62 nadal aktualne, bo tu nic się nie zmieniło.

A żeby było weselej, to jest już kolejna odmiana tego moda, v.7.64 Zagadki północnej strefy zony. To ten sam mod co v.7.63, ale dla tych, co grali w v.2.52 "Inną drogą" na początek.

Jednak moim zdaniem, jeśli nie grałeś w v. 2.50 Artefakty śmierci, ani w v.2.52 Inną droga, to graj w Duplikat 7.63 Odmienne światy.

Poradnik cichego będzie Ci pomocny, ale nie w tej kolejności jak tam była prowadzona gra, za wyjątkiem trzech pierwszych lokacji. Do podziemi Innego Agropromu, labu na Jantarze i innych miejsc idź dopiero po rozmowie ze Striełokiem ( w Barze - najpierw Barman, a po nim Striełok, choćbyś tego drugiego spotkał wcześniej ), który Ci każe odszukać swoich kumpli. A dalej wg własnego uznania.

Ale po kilku grach, ja bym wrócił na Wysyp, wziął zadanie na brata Brody ( wcześniej trzeba wziąć kilka innych, od innych NPCów) i polazł za nim na Jantar, "pogadał" sobie z bunkrem i nie wchodząc do zakładu, poszedł do Rudego lasu. tam z Dziadkiem, aż do propozycji pomocy Wolności i na MW. Po udzieleniu pomocy, mod zaczyna sam podpowiadać co dalej.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.