Skocz do zawartości

O.D.R.O.D.Z.O.N.Y. - Duplikaty v.7.63 Odmienne światy. - Ogólna dyskusja.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Mod jest bardzo dobry i dopracowany, zaskakujące rozwiązania przemieszczania się pomiędzy lokacjami, świetna broń i nietuzinkowa fabuła - nic dodać nic ująć. Można go przechodzić na różne sposoby - więc nie można się nudzić:biggrin:. Poza tym niesamowite całkowicie nowe lokacje, między innymi z Metra 2033. Frakcje jakich nie spotkaliśmy dotąd. Długo by wymieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że mod miejscami jest bardzo trudny. Już na samym początku musiałem użyć nieśmiertelności, by wyjść z podziemi! Bardzo się dziwię, że autorzy wkładając tyle pracy w moda, bardzo skutecznie zniechęcają graczy do grania już na samym początku rozgrywki.

Potem jednak mod się rozkręca i jest naprawdę świetny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja gry z 26.05 - https://yadi.sk/d/UFFr-bkcgtPbq

Instalacja - starą gamedatę usuwamy, a wstawiamy nową gamedatę. Nic więcej nie trzeba robić.
Kto chce grać na starych zapisach gry, niech zostawi stary - er.spawn. Jeżeli będą problemy z wczytaniem starych zapisów, oznacza to, że jest konflikt starego zapisu z wniesionymi korektami błędów. Trzeba wtedy zacząć nową grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem aktualizację z 26.05 i ... teraz to całkiem inna gra. Laboratorium przeszedłem normalnie, bez większego problemu. Snorki już nie strzelają przez drzwi! Spotkałem je później i było ich mniej.  Znalazłem też Spasa 12 i Wala, więc też nie miałem z nimi problemu. Teraz mutanty nie przechodzą przez zamknięte drzwi.  Wyszedłem z laboratorium nieźle uzbrojony.

ee4402412179009.jpg 

Widocznie autorzy mieli sporo skarg na poziom trudności i to poprawili. Teraz mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim tego moda.

Edytowane przez smox
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja gry z 26.05 - https://yadi.sk/d/UFFr-bkcgtPbq

Instalacja - starą gamedatę usuwamy, a wstawiamy nową gamedatę. Nic więcej nie trzeba robić.
Kto chce grać na starych zapisach gry, niech zostawi stary - er.spawn. Jeżeli będą problemy z wczytaniem starych zapisów, oznacza to, że jest konflikt starego zapisu z wniesionymi korektami błędów. Trzeba wtedy zacząć nową grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieranie moda na dzień dzisiejszy -
1 - Mod na torrencie - https://yadi.sk/d/bROb4EJngkC3G  lub z Yandexa - https://yadi.sk/d/cgR3kG4pgqDZA
2. Aktualizacja gry z 26.05 - https://yadi.sk/d/UFFr-bkcgtPbq

3. Mini fix na dostęp do laboratorium X-8 - https://yadi.sk/d/P4maB78Vgv23A

Instalacja -

1. Stalker Czyste Niebo z patchem 1.5. 10

2. Pobieramy moda z torrenta lub Yandexa, wypakowujemy i wstawiamy wszystko do gry z zamianą plików

3. Pobieramy Aktualizację gry z 26.05, wypakowujemy i wstawiamy wszystko do gry z zamianą plików

4. Pobieramy mini fix na dostęp do laboratorium X-8, wypakowujemy i wstawiamy wszystko do gry z zamianą plików

Uwaga!

Przed dodaniem Aktualizacji gry z 26.05 wywalamy z gry "starą" gamedatę.

 

Edytowane przez smox
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja chyba należę do tych myślących "inaczej", bo nie potrafię zrozumieć dlaczego plik "S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky.7z" o rozmiarze prawie 6GB, po rozpakowaniu tworzy tylko katalog "S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky" o rozmiarze ~1,7 GB (a gdzie reszta).

W opisie wspomniano o 19GB, ale gdzie one są?.

Grę odpalamy normalnie czy z "START_DoppelgangER_build.exe" dodanego przez moda?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tylko co trzeba pobrać aby te 19GB mieć?

Tak jak napisałem wyżej plik z "Yandex'a" ma 5,88GB i po rozpakowaniu tworzy katalog "S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky" o rozmiarze 1,75GB, a w nim jest "gamedata" 1,7GB i "Bin" 49MB - gdzie reszta?

Plik główny moda pobrałem trzy razy i za każdym razem to samo.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1/ Solucja rus wideło:

https://www.youtube.com/results?search_query=R.e.B.o.r.n.+-+DOPPELGANGER+7.62+№4(SpeedPLAY)+

2/ trik/triki w grze: Stajesz, jak idziesz od strony rudego lasu w stronę Limańska przed mostem/problemem, masz zadanie opuścić most!!! więc !!! możesz nie musisz , idź w stronę tam gdzie m asz rękę którą to zawsze robisz(zazwyczaj) czyli prawą, pod most i poza siatką aż dojdziesz prawie do kończ lokacji, potem przez rzekę która za sprawą Daćboga dla większości z was dla mnie była wersja z Perunem/Perunkasem/Thorem , nie jest promieniującym ściekiem i jak jesteś już na drugiej stronie rzeczki to dochodzisz metodą kluczenia do mostu kwestowego!!!
Potem hyc do wajchy, "F" i most się opuszcza, następnie: 1/ obrona mostu, czyli molonit i !zaznaczone na żółto jako neutrale najmusy, następnie zwiedzanki bez przemieszczanek czyli popykać z fuzji do gondoli jak to Pietrek w solucji opisał, otworzyć z drugiej mańki furtkę koło gondoli, 2-a teleporty.

3/ jest sprawa, nie wiem jak się pozbyć głąba wartownika z miejsca koło windy - przed budynkiem z windą na rudym lesie - i wejść na spokojnie do leśnika by wykonać kwesta na kłódkę na bramie w rudym lesie!!!
wejść można od góry, skok na sufit windy - tamże walizka z ammo do grawi guna i potem Leśnik, apgrefd złomu wszelakiego, misja i nie mogę wyjść bo wartownik z trepinności nawet nie gada ze mną na ten temat!!! nie ukatrupię go bo trepinność ma mnie za wroga!!! i pozostałe moje problemy z rudego lasu: jak zdobyć smartfona z trupa z rudego lasu - druga część lokacji tam gdzie czoł/teleport jest bo jak zejdę do niego to nie mogę wyjść z tych kamieni(jak by nie dało inaczej to kto wie jak zrobić skoka postaci na 15 metrów w górę?!) oraz na tej samej części lokacji przy czołgu są pieczary, tam trup, jak się tam dostać!!!

Może jakas podpowiedź/trik/sugestia .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie, wybawi mnie od wielu problemów...hmmmmmmmm skakac po dachach nie nie paryżewa ale Limańska ;).

 

EDIT .

Muzyka kapeli hurt : tak jak bolek im,lolek... to plagiat starej piosenki rosyjskiej z lat 80-ych, dowód - Doppelgänger - bar - chatka przy teleporcie na wysypisko/zwałka i se chłopaki śpiewają: panki ili nie panki kasia i masza dwie lezbijanki... .

Tak brzmi oryginał muzyki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.