Jump to content

Aparat


Recommended Posts

jak nie jak tak. mam misje ad Zahara(chyba. tego w barze) na mutki. na anomalie nie znalazłem :P

ta misja że muszę podkraść się na 10m i cyknąć fotke. 

i jedno. jak nazywa się aparat?(nazwa przedmiotu. np: wpn_ak74)  bo nie mogę go znaleźć w plikach gry :P 

 

Edited by PainChiller
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam , mam aparat który znalazłem przy zwłokach w podziemiach Agropromu i jak zabrałem go ze zwłok to odświeżyło się zadanie chyba od wilka na poszukiwanie jego kolegi fotografa i wtedy pojawiły się zadania na mutki i anomalie , i takie pytanie można to jakoś załatwić przy pomocy spawnera i jakich wpisów szukać.

Edited by kanon1022
  • Positive 1
  • Negative 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Witam. Podpowie ktoś jak robić te zdjęcia w zadaniu od Zachara "Ciche łowy"?. Udało mi się od boku podejść blisko i cyknąć fotkę tuszkanowi, psowi i kontrolerowi, ale pijawkom, nibypsom, kotom i innym dziadom nie mogę cyknąć. Zbliżam się od boku na 1-2m, robię przybliżenie na głowę i cykam dziesiątki fotek, ale nic się nie dzieje, w końcu mutant się i denerwuje kończy się wczytaniem sejwa. Ktoś wie jak to trzeba robić?

Edited by Kacper777777
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Z konieczności odświeżam temat. Ponieważ powyższe filmiki nie dały mi odpowiedzi na problem, pytam doświadczonych. I innych wyjaśnień też nie znalazłem.

W PDA mam dwa zadania na film dla Sidora. Jedno to zadanie na mutki, drugie na anomalie. Jako dodatek do aparatu - już nie na kliszę a cyfrowego - mam kartę z 10 wolnymi miejscami.

W opisie zadań jest to, że Sieńka niektóre zdjęcia już zrobił, resztę mam wykonać ja. W zadaniu na mutanty po jego otwarciu jest cała plejada zdjęć mutantów, a w zadaniu na anomalie zdjęć nie ma. No i tych anomalii jest 10, czyli tyle ile wolnych miejsc na karcie pamięci.

Mam więc pytanie, co mam fotografować, bo jak sądzę, to tylko anomalie.

I chyba problem wynikły z tłumaczenia. Brak w Encyklopedii anomalii , którą mam znaleźć.

ss_administrator_02-25-17_13-36-35_(l02_garbage).thumb.jpg.03b2deef6155789f0f382953c5cf8f9d.jpgss_administrator_02-25-17_13-37-40_(l02_garbage).thumb.jpg.4797d14978bd4411e3baa1b055cc5a22.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Po zrobieniu udanego zdjęcia anomalii lub mutanta wyświetla ci się nazwa kolejnej anomalii lub mutanta na liście zadań. Ale możesz je fotografować w dowolnej kolejności. Z niektórymi trzeba się namęczyć, w razie czego celuj mniej więcej w środek. Film do aparatu kupujesz u handlarzy, ale nie wszyscy mają go w ofercie. Barman ma na pewno. To że anomalii Śnieżna nie ma w encyklopedii to nie znaczy że nie ma takiej anomalii albo że nie można zrobić jej zdjęcia albo że to błąd w tłumaczeniu. Po prostu nie ma opisu tej anomalii więc nie było co tłumaczyć. Natomiast sama anomalia jak najbardziej jest. Wygląda jak miniaturowy kłąb płatków śniegu ( albo jak śnieżyca :)  ), jak się do niej zbliżysz, usłyszysz charakterystyczny świst mroźnego wiatru. Przy robieniu zdjęć anomalii polecam korzystać z transmutatora artefaktów. Zbliż się do anomalii, użyj transmutatora a pojawi ci się jej nazwa i już wszystko będziesz wiedział.

Nie pozbywaj się aparatu i zawsze miej go ekwipunku z zapasem filmu. Aparat będzie też potrzebny do innych zadań !

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity